Güneş Kremleri Yu-Chiao Wang Dovme Seklinde Bronzlasma

Güneş kremleri, bronzlaşma

TMYy

*T&M*
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2008
5.190
5
Bir dahaki sefere güneşlenmeye gittiğinizde neden yanınıza Sun Tattoo'yu (güneş dövmesi) alıp UV ışınlarını iyi bir amaç için kullanmıyorsunuz?Yumuşak, delikli kalıp deseni, güneş ışınlarının sadece vücudunuzdaki belli alanlara temas etmesine izin veriyor.Yeteri kadar yandığınızda, cildinizin benzersiz bir şekilde bronzlaşmış olduğunu göreceksiniz.Tabii ki zararlarından dolayı bronzlaşmayı çok fazla onaylamıyorum ancak, eğer güneşten uzak duramayan birisi iseniz bu olağan dışı dövmeyi çok seveceksiniz.

Tasarımcı: Yu-Chiao Wang

2008070312150421613cxubtj9.jpg

ben hiç begenmedim bu bnm görüşüm paylaştıgın için saoll ama bronzlaşacaksanız tam olsun desenli begenmedim ::):):)

orjinal olmuş aslında.....daha minik bişeyler düşünülebilir ......

zaten güneşlenirken bu şekilde sabit durmak benim için imkansız saatlerce güneşin altına yatamam,otururum kalkarım bir şeyler içerim tekrar yatarım
yani kısacası ben bundan alsam asla o şekilde düzgün bir şekil olmaz sağa sola kayar üstümdeki rezil birşey olur :icecream:

Çok ilginç, değişik gamyoncuiremsu Ben yapmam mirmirmirmir
Ama belki küçük güzel bi şekil olsa hoş durabilir fisfisfis
Paylaştığın için çok teşekkürler kaydirigubbakcemile5

kizlae soyle birsey olabilir bence: guneslenirken esimizin veya sevgilimizin bas harfinin stickerini mesela gobegimize, omzumuza yada sirtimiza yapistirip onla bronzlasirsak aksamina hos bir surpriz yapmis oluruz himm? :) tabii guneslenirken cok kalabalik bir yerde olmamak lazim bu ne deli mi demesinler diye :)

biraz ufak bi yerde çiçek gibi bişey olsa çok hoş olacak ama bi günde bronlaştığın kadarıyla olacak
ikinci gün ynı yere denk gelmedi olanaksız

bu kadar büyük bir desen bana da saçma geldi. insanların bunun desen olduğunu anlamaları için yarı çıplak dolaşamam :))

X