Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Arkadaşlar merhaba.brukselde covid testi istiyorlarmi bilen varmı.bazi merkezlerde istiyorlarmış.

Çok ama çok teşekkür ederim. Arayıp görüştüm bugün. Evet dediginiz gibi randevuda problem yasamazsınız dediler.simdi reglimi bekliyorum.olunca 1.günü arayıp randevu alicam. Şimdiden heycanlandim ve umutlandım. Rabbim inşallah bu kez nasip etsin.. sizden de Allah razı olsun.belki sizin için klavyede sadece yazı yazmaktan ıbaret ama yazdığınız şeyler bana umut oldu. Şu kadınlar klubünün bu yönünü çok seviyorum. Burdaki insanlar bilmeden birilerine umut oluyor. Rabbim evladınizi size bagislasin 🤗

Ne demek rica ederim benim için bir zevk, çok sevindim. Gerçekten burada sadece klavyede yazmaktan ibaret değiliz hiç birimiz. Ben burada herkesin gerçek duygularıyla hareket ettiğine eminim . Burada gerçekten çok güçlü kadınlar var, birbirine destek olanlar, umut olanlar, birlikte ağlayıp birlikte mutluluğunu paylaşanlar. Umarım. inşallah Allah tüm dileklerini tüm isteklerini en kısa zamanda gerçekleştirir. :KK200: Bu arada reglin düzenliyse direkt reglinin tarihini alsaydın garanti olsaydı. Ben 15 gün önce almıştım randevuyu :) Sıkıntı olmaz ama garanti olurdu ,gene de sen bilirsin. İnşallah güzel haberlerini de verirsin buradan :nazar:

Arkadaşlar merhaba.brukselde covid testi istiyorlarmi bilen varmı.bazi merkezlerde istiyorlarmış.

Hayır, en son geçen ay sonu gittiğimde istenmedi. Ateş ölçülüyor girişte. Maske zaten şart. Ellere dezenfektan sonra lobide sıranı beklemece. Bir de en fazla 2 kişi girebiliyorsunuz.

Ne demek rica ederim benim için bir zevk, çok sevindim. Gerçekten burada sadece klavyede yazmaktan ibaret değiliz hiç birimiz. Ben burada herkesin gerçek duygularıyla hareket ettiğine eminim . Burada gerçekten çok güçlü kadınlar var, birbirine destek olanlar, umut olanlar, birlikte ağlayıp birlikte mutluluğunu paylaşanlar. Umarım. inşallah Allah tüm dileklerini tüm isteklerini en kısa zamanda gerçekleştirir. :KK200: Bu arada reglin düzenliyse direkt reglinin tarihini alsaydın garanti olsaydı. Ben 15 gün önce almıştım randevuyu :) Sıkıntı olmaz ama garanti olurdu ,gene de sen bilirsin. İnşallah güzel haberlerini de verirsin buradan :nazar:
Güzel dileklerin icin çok teşekkür ederim 😊 Reglim malesef düzenli değil.duzene girmesi için ilaç verdi doktor o yüzden randevu alamadım. Ama randevuda sorun olmaz dediler. Umarım isteyen herkes hayırlısıyla evlatlarına kavuşurlar 🙏

Tesekür ederim.Yucel bey hakkinda ki anlaşılır ve net bilgilendirmeniz icin.Icim rahatladı.Bazi insanlar ne kadar kolay baskasini eleştiriyorlar.Üstelik genelleme yaparak.Ve sizin gibi guzel insanlarda o eleştirileri böyle güzel çürütüyorlar.

kızlar hüsamettin bey yücel beyle beraber çalışıyorlar operasyonlara birlikte giriyorlar. gebelik takiplerini hüsamettin bey yapıyormuş genellikle. benide o takip ediyor. benim tedavim antagonist tedaviydi en kısa olan ben 10 gün iğne vuruldum okadar.oda 5500-5600 civarı bişi tuttu. ama tedavi ve kullanılan iğnelerin dozu kişiden kişiye değişiyor bazen doz azaltılıyor o zaman ilaç fiyatları değişiyor. tam olarak fiyat kıyaslaması yapmak yanlış.

doğumu da anlaşmalı oldukları hastaneler varmış her iki yakada. ama yücel bey her hastaneye gitmiyormuş 1-2 hastaneye gidiyomuş.ama hüsamettin bey birçok hastaneye gidiyomuş. benim arkadaşım memorialla anlaşmıştı ama son dakika medipolde doğum yaptı hüsamettin beyle.

erkek infertilitesinde başarılı olmalarının sebebi ımsi yöntemini kullanmaları sperimin görüntüsünü 12bin kat büyütüyolar. ve böylece kromozom anomalisi olan spermi ayırt edbiliyolar. ve 5.gün embriyosundada belçikadaki lab.koşullarını sağlamışlar bu yüzden bu konuda da başarılılar.
Merhaba,teşekür ederim açık ve net bilgilendirmeniz icin.Ben de yucel beye gitmeyi dusunuyorum araştirirken sizin güzel ve son derece rahatlatıci yorumunuza denk geldi.Teşekür etmek istemiştim.

Kimse yazmıyor... Burada ücret öderken veya yapılan işlemlere dair hiçbir belge almayan var mı benim gibi. İstemedim o an opu stresiyle sonra tuhaf geldi, ödeme yapıyorsun tamam sağolun iyi günler yumurtan alınıyo geçmiş olsun iyi günler. Kendilerini garantiye aldıkları onamları bir bir imzalıyosun ama eve gelirken senin elinde hiçbir yazılı belge bilgi olmuyor baya saçma geldi bu bana. Sizde de böyle mi oldu? Embriyo oluşursa eğer, dondurunca da böyle mi olacak '"tamam var bizde üç tane saklıyoruz bunu" ben de tamam diyip oradan ayrılacak mıyım?
geçen sene ne kadar ödenizi tüp bebek tedavinize

geçen sene ne kadar ödenizi tüp bebek tedavinize
Ay o kadar parça parça ödedim ki net bilmediğmi fark ettim siz sorunca şu an ama hep dilimde 18 bin gitti var. Doğrudur herhalde. Ben transfer olmadım embriyo dondurma ve tranfer ücreti dahil olarak parayı aldı gerçi. dizlerimden dolayı erteledim. sonra da covid girdi araya. Bikaç aya gidicem kg verip. Umarım süpriz ücretler eklenmez.

Son düzenleme:
hulya35 daha oncede bruksel ve yucel kahraman hakkında konusmustuk eskı sayfaları acarsan ıstedıgın bılgılere ulasırsın benım duydugum ve bıldıgım kadarıyla dogrulugunu bılmm turkıyenın en ıyı sayılı merkezlerınden bırıymıs ama dedıgım gbı oncekı sayfaları arastır bı
bol sans sana umarınm hersey yolunda gıder ve pzıtıf sonuc alırsın
Benim yaşadığım yerde yücel beyde tedavi görüp başarili olan bir çift var.Bende araştiriyorum birkaç d.r var kafamda belki giderim bakalim henüz net karar vermedim. .sanırim ücretleri yüksek .Siz bilirsiniz.iyi oldugunu duydum kafaniza yattıysa ve maddi sikıntinız yoksa gidin.

X