Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Yükseleni akrep olanlar kimler yardım edin!?!?

balkutusuuu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2015
10
1
Yükseleni ya da ay burcu AKREP olanlar kimler? :KK43: hayatla ve kendileri ile nasıl mücadele ediyorlar? Sürekli bir iç savaş karışık ve şüpheci bir beyin. İçimdeki ses beni rahat bırakmıyor. Kıskançlık kin kuşkuculuk depresiflik intikam. Hepsi yükselen ve ay burcumun akrep olmasından kaynaklı. Asıl burcum ikizler. Ya biri yardım etsin hayat bana çok zor :'(

Benimde yükselen burcum akrep ama buna dayanarak kin öfke intikam duygumu körüklemiyorum :KK48:
Ayrıca burçlara inanırım ama çok takıntılı olmamak gerek.

Henüz yaşım 21. 3 ayrı antidepresan kullanıyorum. Duygusal yönüm darma duman. Üniversite son seneye geçiyorum çok kritik bir yıl. Ama hiçbir şeyle baş edemiyorum sürekli iniş çıkışlar kıskançlıklar. Tatmin olma isteği kendimi sürekli değerli hissetmek istiyorum insanları istemsizce cezalandırıyprum beni üzdükleri zaman. Aaay yeter yahu

Benimde burcum ikizler yukselenim akrep

Ama o kiskanclik kin intikam depresiflik kelimeleriyle uzaktan yakından alakam yok , sadece o kafamin icinde kendimle kavga etme surekli kendi kendime konusma durumu var.

Henüz yaşım 21. 3 ayrı antidepresan kullanıyorum. Duygusal yönüm darma duman. Üniversite son seneye geçiyorum çok kritik bir yıl. Ama hiçbir şeyle baş edemiyorum sürekli iniş çıkışlar kıskançlıklar. Tatmin olma isteği kendimi sürekli değerli hissetmek istiyorum insanları istemsizce cezalandırıyprum beni üzdükleri zaman. Aaay yeter yahu

:KK57::KK57: O ilaçlar fayda etmiyor galiba veya yan etkileri mi acaba?
Herkes kendini değerli hissetmek ister ama böyle hiddetli davranmanıza anlam veremedim açıkçası.

Yengeç burcuyum depresif ve mutsuzum seni anlayabiliyorum. Akrepler harikadir ikizler ayrı bir sevimlidir,. Yukseleni akrep olan ikizler kadını çok çekicidir. Kendini disipline edebilir ve olumsuz duygularından kurtulabilirsin. Yukseleni yengeç olan yengec burcu ben bile sumsuklugumden depresifligimden tembelligimden azmin gücüyle kurtuldum. Burçlarının kötü özellikleri asilabiliyor iyi ozelliklerinin tadını çıkar

Benim de burcum ikizler yükselenim akrep kin nefret yok kötü bir insan değilim asla. Aksine çok merhametliyim ama çok alınıyorum ve insanları suçluyorum sanki arkamdan iş çeviriyorlarmış gibi hissediyorum. Sevilmiyormuşum gibi içimde bir şüphe oluşuyor. Kendi anne den bile şüphelenebilirim

Yengeç burcuyum depresif ve mutsuzum seni anlayabiliyorum. Akrepler harikadir ikizler ayrı bir sevimlidir,. Yukseleni akrep olan ikizler kadını çok çekicidir. Kendini disipline edebilir ve olumsuz duygularından kurtulabilirsin. Yukseleni yengeç olan yengec burcu ben bile sumsuklugumden depresifligimden tembelligimden azmin gücüyle kurtuldum. Burçlarının kötü özellikleri asilabiliyor iyi ozelliklerinin tadını çıkar

Hem burcum, hem yükselenim akrep. İşe burçların özelliklerini ciddiye almamakla başlıyorum, kimse beni kalıplara sokamaz. =)) Hayatla insanlarla nasıl başa çıktığıma gelince, affedici değilim, toleranslı, çabuk güvenen bir insan hiç değilim. O yüzden bana zararı dokunacak insanlar olmaz çevremde. İnsanlardan çok şey beklemem, sadece iyi niyet beklerim. Azıcık kötü niyet sezdiğim insanları anında hayatımdan çıkarırım, çok köprü yakmışımdır böyle. Hayatımın sade, entrikasız olmasına özen gösteririm. Kendi küçük dünyam, küçük mutluluklarım bana yetiyor. Çok kötü insanla karşılaştım ama intikamcı olmadım asla. İntikamla harcayacağım zamana ziyan gözüyle bakarım çünkü. Onunla uğraşmak yerine hayatımdan çıkarır, önüme, mutlu olmaya bakarım, kendime daha faydalı olur. Kıskancım ama asla belli etmem. Sadece şuna bakarım; kıskandığım hareketi karşımdaki insan bilinçli mi yapıyor, bir art niyeti var mı, diye... Cevabı evetse kıskançlık tripleri yapmak yerime biletini keserim. Acımasızım bu konuda. Eşimle tanışma aşamasında onu çok uzun süre gözlemledim mesela, bana ters gelen kıskanacağım türde hareketleri olsaydı asla güvenmez, evlenmezdim. Şimdi Shire'da iki Hobbit gibi gamsız, huzurlu, mutlu yaşayıp gidiyoruz. Ahanda mutluluğumun sırları. :KK53:

Ne güzel yazmışsınız. Teşekkür ederim. Umarım ben de başarabilirim. Herkesi kendimden uzaklaştırdım. Aramadığım çare kalmadı.

durum yukselen burcunuzun akrep olmasindan kaynaklanmiyor,asil sorun ay burcunuzun akrep olmasi..
cunku ay akrepte hicbir zaman rahat edemez..
ben aslan burcuyum,yukselenim akrep ay burcum ise yengec..surekli salya sumuk gezen,evcimen ve asla kin tutamayan biriyim..
yapacaginiz tek sey eksi yonlerinizle yuzlesmek ve farkinda olmak..baktiniz depresif tarafiniz sizi ele gecirmeye calisiyor acin bi komedi izleyin.:KK66:

burcumda, yükselenimde akrepmiş ama kafam rahat valla. Burç olayına inanmıyorum.
Kıskanç değilim, iniş çıkışlarım yok.
Kafaya takma, düşünme. Sen bütün karakterini bir burca bağlamışsın.
Değişebiliyorsan çabala, değişemiyorsan bu sensin kendini böyle sev.
Kendine kızma, kendinle çekişme, insanlarıda kendini de yargılama. Hayat kısa. Bugünün tadını çıkar.
Başlangıçta burçlara bu kadar inanmış olan tarafını değiştirmeye çalış bence.

durum yukselen burcunuzun akrep olmasindan kaynaklanmiyor,asil sorun ay burcunuzun akrep olmasi..
cunku ay akrepte hicbir zaman rahat edemez..
ben aslan burcuyum,yukselenim akrep ay burcum ise yengec..surekli salya sumuk gezen,evcimen ve asla kin tutamayan biriyim..
yapacaginiz tek sey eksi yonlerinizle yuzlesmek ve farkinda olmak..baktiniz depresif tarafiniz sizi ele gecirmeye calisiyor acin bi komedi izleyin.:KK66:
Meditasyonlar terapiler işime yArar mı acaba. Zamanında bir astroloğa gitmiştim. Bana geçmiş yaşamımda yetim ve köle olduğumu suçlar işlediğimi ve o hayatta ölmeden önce 'henüz ölmüyorum bu yeniden doğuş. Daha yaşayacaklarım bitmedi' diyerek ölmüşüm ilginç.

X