Çorbalar Yüksük Çorbası(Adana Yöresi)-Tat Salça Sponsorluğunda

Yeşil mercimek varda valla onuda kullanmadım abla 😁 kırmızıyı çok severiz birgün yesilide denicem.bak bulgurla olana deneyebilirim işte🤩
Yeşil merciği eriştede katarız ya ondan işte,bulgur olanın adını bilmiyorum görsellerden bakayım bukurum kesin .
Buldum ble kesin bilrsin bunu

1645093011210.png

Eline sağlıkkk senin de prenses hanımında. Sevginizi katmışsınız belli 🥰🥰 başrılar cnmm

Teşekkür ederim canım benim:KK60::KK68:
BEnimde yoktu kız kanayan yaramdı herkeste gördükçe🤣🤣Valla tavayi annemden tencereyi kv demden kaptım geldim 🤣🤣
Humm güle güle kullan 😊bende bir göz gezdireyim ama ikisindede yoktur. Evdeki tek bakırım cezve 😄memlekete gidince alayım dedim pahalı olunca vazgeçmiştim,salak kafam şimdi dahada artmıştır fiyatları.

Humm güle güle kullan 😊bende bir göz gezdireyim ama ikisindede yoktur. Evdeki tek bakırım cezve 😄memlekete gidince alayım dedim pahalı olunca vazgeçmiştim,salak kafam şimdi dahada artmıştır fiyatları.
Teşekkür ederim canım ❤️
Bir bak bakır aliminyum ne bulursan topla🤩,benimde cezvem var o tava bakır değil bu arada diyorum ben bakirimsi😁
Tencere bakır sadece oda kalaylanacakti hatta öyle kullandım😁
3e 5 e katlamistir hemde☹️

Teşekkür ederim canım ❤️
Bir bak bakır aliminyum ne bulursan topla🤩,benimde cezvem var o tava bakır değil bu arada diyorum ben bakirimsi😁
Tencere bakır sadece oda kalaylanacakti hatta öyle kullandım😁
3e 5 e katlamistir hemde☹️
Ketçap ile dışını yıkayınca nasıl oluyorsa pas parlak oluyor canım denemek istersen. Ben cezvemi öyle yıkıyorum.
Bakalım gidince toplarım yada biri iki parça alırım inşallah. Çok hoş oluyor sunumlar için hem daha sağlıklı🙂

Ketçap ile dışını yıkayınca nasıl oluyorsa pas parlak oluyor canım denemek istersen. Ben cezvemi öyle yıkıyorum.
Bakalım gidince toplarım yada biri iki parça alırım inşallah. Çok hoş oluyor sunumlar için hem daha sağlıklı🙂
Öylemi bende öyle yikayayim hiç duymamıştım sağol canım😘
Kesinlikle evde bulunacak 😊

X