Gebeliğe Hazırlık YUMURTA BOYUTLARI HAKKINDA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende doktora gidiyorum 17 mm 22 mm sağda 22 23 mm falanda solda çok güzel gelişmiş rahim duvarıda kalınlaşmış hadi hayırlısı falan dedi yumurtanın gelişmesinin neyi kötü olabilir bunu doktorlar bilmyormu zaten amaç yumurtanın gelişmesini sağlamak gebelik oluşumunu sağlamak değilmi inşAllah kist vs gibi durumlarla karşılaşmayız ve güzel haberler alırız
Ay maşallah ne güzel ya 4 yumurta benim hep tek yumurta oluşuyor bazen 2 tane oluyor ama alfa hep bir tane doktorum hep güzel yorum yapıyor bende ona güveniyorum ama burada yazılanları okuyunca insanın aklı karışıyor allah en kısa zamanda isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah

Ay maşallah ne güzel ya 4 yumurta benim hep tek yumurta oluşuyor bazen 2 tane oluyor ama alfa hep bir tane doktorum hep güzel yorum yapıyor bende ona güveniyorum ama burada yazılanları okuyunca insanın aklı karışıyor allah en kısa zamanda isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah
Hepimiz gebelik düşünüyoruz bu insanlar sürekli görüyor ve karşılaşıyor böyle durumlarda tamam belki olan vardır ama doktor bilerek kistin oluşmasına izin vermez sanmıyorum vardır bir bildiği diyip içimizi rahatlatmamız gerek strese girmekten ziyade bende okuyunca taktım kafama ama aslında iyi bişey yapamyorz doktor sonuçta yapıyosa bunu bildiği vardır diyorum yorumları takma kafana stres daha çok etkilyor biliyorsunki

Hepimiz gebelik düşünüyoruz bu insanlar sürekli görüyor ve karşılaşıyor böyle durumlarda tamam belki olan vardır ama doktor bilerek kistin oluşmasına izin vermez sanmıyorum vardır bir bildiği diyip içimizi rahatlatmamız gerek strese girmekten ziyade bende okuyunca taktım kafama ama aslında iyi bişey yapamyorz doktor sonuçta yapıyosa bunu bildiği vardır diyorum yorumları takma kafana stres daha çok etkilyor biliyorsunki
Evet kesinlikle stres zaten olmama sebebi bu 1,5 sene olcak bizim nerdeyse tüm tahlilleri yaptırdım eşimde bende rahim filmi çekildim hepsi temiz ama olmuyor çünkü aşırı stres yapıyorum yapmak istemiyorum aslında ama elimde olan bir şey değil birde etrafındaki herkes hamile sürekli soruyolar falan insanın halinden hiç anlamıyorlar

Evet kesinlikle stres zaten olmama sebebi bu 1,5 sene olcak bizim nerdeyse tüm tahlilleri yaptırdım eşimde bende rahim filmi çekildim hepsi temiz ama olmuyor çünkü aşırı stres yapıyorum yapmak istemiyorum aslında ama elimde olan bir şey değil birde etrafındaki herkes hamile sürekli soruyolar falan insanın halinden hiç anlamıyorlar
Ben geçen sene bir gebelik geçirdim ama ilerlemedi kürtaj olmak zorunda kaldım ondan sonra 6 ay beklemek istedik biraz toparlanma açısından ondan sonra da olmadı 9 aydır deniyoruz olmyor inşallah sende bende güzel sonuçlar alırız

iyi akşamlar herkese kızlar. Yumurta boyutları hakkında bilgisi olanlar , lütfen beni aydınlatabilir mi?😞 6 gün femara kullandım , sonrasında kontrole gittim 12. Günümde.
28 mm 24 mm yumurtamın olduğunu söyledi , gayet güzel boyutlar dedi ve çatlatma iğnesi verdi ovitrelle. 1 gün sonra sabah 10:30da vur iğneni dedi. 36 saat sonra ilişki dedi. Hic olumsuz konuşmadı doktorum ama yumurtaların boyutları sizce de biraz fazla büyük değil mi 😞 tecrübesi olanlar lütfen yardım edin fikir alışverişi yapalım 🙏🏻 🥹
Merhaba naptınız gebelik oluştu mu

Yumurta boyutuyla ilgili benim de bi sorum olucak bu ay aşılama oldum kontrole gittiğim de 2 yumurtam vardı doktor çatlamışlar dedi ve ertesi gün hemen aşılama yaptı ama yumurtaların boyutları 27 mm ve 31 mm di cok büyük değil mi doktora sorduğumda çatlamışlar sorun yok dedi ama sağlıklımıdır bu boyuttaki yumurta yoksa bana boşuna aşılamamı yaptı kafam cok karışık

Canim yaklasik 9 ayı aşkın takip yaptırmışımdır hic bu boyutlarda catlatma ignesi olmadim 17 18 19 arası hep catlatma yapildı catlatma ignesinin amaci zaten erken vurup yumurtayi birazdaha olgunlastirip kendi catlatmasi 28mm olanda umidi kes kistlesmis artik o daha kucukken catlaması gerekiyordu 24mm olanda umarim catlar saglikli bi sekilde 🙁 igne icin biraz gec kalınmıs sanki ama morelini bozma doktorunda bi bildigi vardir ne diyelim 🙂
Merhaba canım, özelden yazdım baksr mısınız⚘

Yumurta boyutuyla ilgili benim de bi sorum olucak bu ay aşılama oldum kontrole gittiğim de 2 yumurtam vardı doktor çatlamışlar dedi ve ertesi gün hemen aşılama yaptı ama yumurtaların boyutları 27 mm ve 31 mm di cok büyük değil mi doktora sorduğumda çatlamışlar sorun yok dedi ama sağlıklımıdır bu boyuttaki yumurta yoksa bana boşuna aşılamamı yaptı kafam cok karışık
Merhaba sonuç ne oldu?

Şimdi yorumları okudum benimde kafam karıştı ben ilaç kullanmıyorum çatlatma iğnesi vs de yaptırmadım bu ay rahim filmi çektirdim doktorum olağan bir şekilde yumurta takibi yaptı 31 mayısta 17 mm di yumurtam bugün 24 mm olmuş ve kendiliğinden çatlıyor şuan etrafında sıvı oluşumu var çatlamaya başlamış çok güzel bu ay güzel haberler alıcaz inşallah dedi bir dolu bi boş ilişki önerdi. Ama şimdi burda kist falan yazılmış öyle bi durum oluşabilir mi
Merhaba sonuç ne oldu?
İnş hayırlı haberler olmuştur.

Bende doktora gidiyorum 17 mm 22 mm sağda 22 23 mm falanda solda çok güzel gelişmiş rahim duvarıda kalınlaşmış hadi hayırlısı falan dedi yumurtanın gelişmesinin neyi kötü olabilir bunu doktorlar bilmyormu zaten amaç yumurtanın gelişmesini sağlamak gebelik oluşumunu sağlamak değilmi inşAllah kist vs gibi durumlarla karşılaşmayız ve güzel haberler alırız
Merhaba sonuç ne oldu?

X