Yumurta çatlatma ve aşılama sonrasında erken gebelik testi kaçıncı günde pozitif oluyor?

Merhaba hayırlı haberler alın inşallah aşılamayı özel hastanede mi yaptırdınız ve fiyat bilgisi verir misiniz rica etsem
Bence test için pazartesiyi bekleyin tekrar

İstanbul Medipol megada yaptırdım. Bana rapor cıkmıyor o yüzden ücretli. Aşılama ücreti İlaçlar hariç muayeneler dahil 20bin tl.
Ama doktorum kanı vermemi istedi iğne etkisi gitmiştir gitmemiş olsaydı yüksek çıkmazdı dedi cuma yine gel kan için takip edelim dedi herkesin bünyesi farklı ya acaba olamaz mı ya Allah'ım inşallah olmuştır bu mübarek aylarda kimsenin kucagını boş bırakma 4 senedir ilk defa böyle değer görüyorum bazı arkadaşların yazılarını okuduğun iğnenin 7 günü 0.5 çıkmış mısal değer nolur dua edin

Ama doktorum kanı vermemi istedi iğne etkisi gitmiştir gitmemiş olsaydı yüksek çıkmazdı dedi cuma yine gel kan için takip edelim dedi herkesin bünyesi farklı ya acaba olamaz mı ya Allah'ım inşallah olmuştır bu mübarek aylarda kimsenin kucagını boş bırakma 4 senedir ilk defa böyle değer görüyorum bazı arkadaşların yazılarını okuduğun iğnenin 7 günü 0.5 çıkmış mısal değer nolur dua edin
Kaç cıktı degeriniz? Aşılamanın kaçıncı günü?

Aşılama yaptırmadım sadece ovitrelle vuruldum 7. Gün 21 çikti progesteron 28 çıktı doktor bugün yine kan vermemi istedi şimdi verdim bende sizce iğne etkisi mi
Bana iğne etkisi diildir gibi geldi inşallah hamilesinizdir bugün daha yüksek bir deger görürsünüz ☺️🤗

X