Gebeliğe Hazırlık Yumurta donasyonu için merkez ve bilgi önerecekler buraya arkadaşlar 🌸

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

derinbade16

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2022
15
9
43
Arkadaşlar merhabaa ben taze üyeyim ve konu başlığı açtım donasyon ile alakalı ..
çok araştırdım sürece hakimim ancak eşimle ben donasyon için doğru ve dürüst merkez arıyoruz. Malum ticari kaygı güden çok yer var. Ve tek atımlık kurşunumuz var maddi manevi olarak .. 😢
Hadi arkadaşlar .. birbirimize olumlu olumsuz önerilerde bulunalım ben şuan gynolife ve dr. Hit arasında kaldım .. ama yinede çok karışık kafam 😢

merhaba arkadaşlar bende yumurta donasyonu tedavisi olacağım. adetimi bekliyorum ama kimseden yardım alamadım. siz nereyi öneririsiniz ? neler geçti başınızdan

merhaba arkadaşlar bende yumurta donasyonu tedavisi olacağım. adetimi bekliyorum ama kimseden yardım alamadım. siz nereyi öneririsiniz ? neler geçti başınızdan
Canımcım ben de aynı dertten muzdariptim ama çok fazla araştırdım ve british tüp bebek merkezine karar kıldım . Şuan görüşmelerim devam ediyor. İstersen sen de göz at .. ama tabi yanlış yönlendirmek istemem . Araştır ve içne sinen bir yeri seç 💕

bende doğuş tüp bebek merkezi ile görüşüyorum bakalım hayırlısı benim için dua edin. doğuş hastanesine giden bir arkadaşım vardı 53 yaşında üçüz doğurdu allah banada nasip eder inallah birtaneye bile razıyım

bende doğuş tüp bebek merkezi ile görüşüyorum bakalım hayırlısı benim için dua edin. doğuş hastanesine giden bir arkadaşım vardı 53 yaşında üçüz doğurdu allah banada nasip eder inallah birtaneye bile razıyım
Canımcım allah gönlümüze göre versin ben de baya araştırdım british gynolife flan derken hit de karar kıldık . Rabbim utandırmasın inşallah 😘

tamam canım merak etme kadar arkadası cıktık iyi mi :) ben dogus hastanesi ile anlaştım memnunum hemen geri dönüyorlar ilgililer

Herkese merhaba bende donasyon için arastirmaya başladım.uzakdogu unv.kibris ile görüştüm ..açıklamaları çok net ve detaylı bilgi verdiler.ama burda hiç yeni yorumlar görmedim ..uzakdoğu ünv.le ilgili tecrübeleri olan arkadaşlar yok mu.
Allah hepinizin yardimcisi olsun ,zor ve stresli bir süreç. emekleriniz boşa gitmesin inşallah 🙏

Herkese merhaba bende donasyon için arastirmaya başladım.uzakdogu unv.kibris ile görüştüm ..açıklamaları çok net ve detaylı bilgi verdiler.ama burda hiç yeni yorumlar görmedim ..uzakdoğu ünv.le ilgili tecrübeleri olan arkadaşlar yok mu.
Allah hepinizin yardimcisi olsun ,zor ve stresli bir süreç. emekleriniz boşa gitmesin inşallah 🙏
Merhaba .. amin canım inşallah ..🙏🏻
hayır ben hiç duymadım .
Buradaki araştırmalarımda da hiç görmedim

Gynolife tarafındayım diyebilirim. Daha ilgili ve sıcak geldiler. 5 bin euro zaten benzer rakamlar söyleniyor. 100-200 euro fark eder.

X