Yumurta donasyonu ile tup bebek yaptiranlar

Yok canm yarın kese görmeye gitcez ama kafam çok karışık hiç belirti yok resmen yok gibi beta 2gunde 539dan 2100 e yükselmesi korkuttu beni inşallah bosgebelik degildir

Merhaba evet canm p.tesi keseler göründü.bugun devlete gittim ordada birinin yolk kesesi oluşmuş öbürü daha oluşmamış biri oburunden çok az boy farkı var keseden.sukur Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 2hafta sonra kalp dedide ben haftaya çarşamba özele giderim büyük ihtimalle duyulur böyle incelememin sabırsız olmamın amaci progesteron p.tesi 9.93 e düşmüş boş gebelik korkum var

Hayırlı olsun... inşallah boş gebelik değildir evham yapmayın biraz sakin olmaya çalışın

Merhabalar öncelikle bebekleriniz hayirli olsun bende 10 yildir tup bebek tedavisi goruyorm fakat olumsz olduug icin donasyona karar verdik.bizde temmuzada hite gidecez.ben yaptiranlara birkac soru sormak istiyorum.

1. Donorlerin verdiginiz ozleliklere sahip olduguna guvenebiliyirmusunuz
2. Olusan embriyo sayisi kac oluyor.ya sadece 2 embriyo olusursa diye korkuyorum ben geriye donduracak embriyo kalmazsa diye
3. Bugun aklimi kurcalayan bise geldi.biz donorlerden Yumurta alacaz ya.bu yumurtadan gen tasiyan cocuklar kardes mi oluyor.yani baskalarina da veriliyi..eger oyleyse iki kardes ilerde birbirini gorurde asik olma ihtimali geldi aklima.affiniza siginareak soruyorum.
4.benim rahmim ince teansfwrden kibrisa gitmeden kac gun once estrofem kullandrtiyorlar acaba
Lutfen 3. Soru karsisinda bana kizmayin.pek bilgi sahibi degolim bu konuda ve sizlere sormak istedim.

Merhaba canm ben bukonuyu açan busbus.hesabimq giremiyorum yeni açtım sorularına yardımcı olayım 1.guvenmek zorundasın ve ben gerçekten güvendim hemşireye ikinci 10a yakın yumurta oluştu hepsi 5.gune geldi ben 2tane koydurttum 4tane dondrttum ücuncuye gelim evet okadin ilerdede veriyordur ama evlatlık almayı düşündüğündede ilerde ailesinin çıkmayacağına gitmycegine garanti varmı yok sende donasyon olmayan biriyle evlendirirsin dördüncü ben adet sokturcyle adet oldum adetin ikinci günü estrofeme başladım 1ay sonra çağırdılar benimde 35mmdi 10mmi geçti transfer de aklına takılan bisey olursa yardımcı olurum kimse için bisey için kalbini gıcıklandrma bosver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…