Yumurta kalitesi-yumurtanın az çalışması

Dr hangi vitaminleri verdi? 3 ay prowomen kullandım ve bıraktım.
Merhaba uzun zamandır yoktum yazınızı yeni gördüm kusura bakmayın.

DHEA, Q10 VE ASTA LİFE isimli üç ilaç verdi. Lakin her hasta kendine özeldir o yüzden biraz araştırarak size iyi gelen şeyleri almayı deneyin. Mesela ben pro women kullandım ama hiç faydasını görmedim fakat fayda görende bir çok kişi var forumda

Korkuyorum İzmir’deyim tavsiye üzerine gittiğim doktor tüpünde sıvı birikmesi var dedi ameliyat dedi kapalı ameliyat oldum sıvıyı boşalttım şimdi aşılama yapıcam kesin sonuç dedi ve telefon ışığıyla çaycı abla ile bana eşimin spermini transfer etti .ne oluyor dedik ama çok ümitliydik.
Tutmayınca başka bir doktora gittim seni boşuna ameliyat etmiş dedi .
Çıktım başka doktora gittim tüp bebek dedi ameliyat gerektiren birşey yok tüpünü aldı mı dedi .
Tabi bu sorunların cevabı bend yok sonra anladık ki hiçbirşey yapmamış açmış kapatmış beni güvenim kalmadı çok iyi bir tanıdığım tavsiye etti yüzüne herşeyi pat diye söyler seni pohpohlamaz bu doktor dedi o yüzden değiştirmiyorum zaten kime gidicem ki :KK43:
Doktorunuz kim acaba çok merak ettim israel Aruh mu ???

Avokado, nar, ketentohumu, yumurta, kuru erik, ceviz, badem, pekmez? Maydanoz, bitki kürü yemeye başladım inş değerler değişebilir.
Kızlar gören herkes işin yazıyorum ben 0,3 amh ultrasonda ya hiç yumurtası görünmeyen yada 1 tane görülen biriyim, 4 aşılama 2 tüp bebek denemem var ve hepsi negatif, ama kendiliğinden yani normal yolla 8 gebelik elde ettim maalesef hepsinin kalbi durdu, en son bu hafta kürtaj olmak zorunda kaldım, bitkisel şeylerde kullandım mesela İzmir’de olanlara bal arı sütü polen alabilecekleri yeri söyleyebilirim ben ordan aldık kullandım en son ki gebeliğimde, kendimce bitkisel şeyler kullandım, bunları size umut olsun bırakmayın mücadele edin diye yazıyorum 🤲Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun dilerim 🙏🙏🙏

Kızlar gören herkes işin yazıyorum ben 0,3 amh ultrasonda ya hiç yumurtası görünmeyen yada 1 tane görülen biriyim, 4 aşılama 2 tüp bebek denemem var ve hepsi negatif, ama kendiliğinden yani normal yolla 8 gebelik elde ettim maalesef hepsinin kalbi durdu, en son bu hafta kürtaj olmak zorunda kaldım, bitkisel şeylerde kullandım mesela İzmir’de olanlara bal arı sütü polen alabilecekleri yeri söyleyebilirim ben ordan aldık kullandım en son ki gebeliğimde, kendimce bitkisel şeyler kullandım, bunları size umut olsun bırakmayın mücadele edin diye yazıyorum 🤲Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun dilerim 🙏🙏🙏
Allah razı olsun iyi niyetine.inş sağlıklı gebeliğin de olacak.

Sen neler denedin bitkisel derken ve ne kadar zaman bunları uyguladın?

Merhabalar ben izmirelde yasıyorum bilgi verirmisiniz amh 0.03 cikti yas 35

Doktorunuz çok kötü konuşmuş. Sinir oluyorum böyle doktorlara. Kaç folikül görünüyor sağda ve solda? Amh gayet güzel. Bende 28 yaşında 0.64 çıkmıştı. 1 tüp bebek negatifim var şu an doğal hamileyim.
Merhaba benim sağda 3-4 solda 3-4 yumurta gördüğünü söyledi doktorum 27 yaşındayım. Reglimin 5.günündeydim ama, 2 veya 3. günler daha uygunmuş. Belki de o yüzden sayım bir umut hatalıdır diye teselli ediyorum kendimi. Diğer hormanlarım normal çıktı. Amh değerim yarın çıkacak. Doktorum endişe verici konuştu yaşına göre çok az dedi. 2 aydır çocuk düşünüyoruz. Ama saha yolun başında hevesimi kırmayı başardı

Merhaba benim sağda 3-4 solda 3-4 yumurta gördüğünü söyledi doktorum 27 yaşındayım. Reglimin 5.günündeydim ama, 2 veya 3. günler daha uygunmuş. Belki de o yüzden sayım bir umut hatalıdır diye teselli ediyorum kendimi. Diğer hormanlarım normal çıktı. Amh değerim yarın çıkacak. Doktorum endişe verici konuştu yaşına göre çok az dedi. 2 aydır çocuk düşünüyoruz. Ama saha yolun başında hevesimi kırmayı başardı
Hevesinizi kırmanıza gerek yok. Normalde bir yıl korunmasız ilişki önerirler sonra tedaviye geçilir. Amh düşükse tedavi işine biraz daha erken geçilir. Ki bu esnada doğal da olabilir. Ben 2. Tüp bebeğe başlayacağım ay hamile olduğumu öğrendim. 1.de onca ilaçlara rağmen 3 yumurta çıkmıştı. Hiç bir zaman umut kaybetmemek lazım. Eşiniz de test vermediyse versin bir an önce.

Hevesinizi kırmanıza gerek yok. Normalde bir yıl korunmasız ilişki önerirler sonra tedaviye geçilir. Amh düşükse tedavi işine biraz daha erken geçilir. Ki bu esnada doğal da olabilir. Ben 2. Tüp bebeğe başlayacağım ay hamile olduğumu öğrendim. 1.de onca ilaçlara rağmen 3 yumurta çıkmıştı. Hiç bir zaman umut kaybetmemek lazım. Eşiniz de test vermediyse versin bir an önce.
Ahm değeriniz çıksın acilen tedaviye geçebiliriz diyince üstelik hiç beklemiyorken bir tuhaf oluyor insan. İnşallah dediğiniz gibi olur. Allah bağışlasın bu arada 😊

Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin size bağışlasın🙏

Merhaba arkadaşlar ,
Tüp bebek tedavisi için gittiğim doktorum tüp bebeği önermedi .
32 yaşındayım yumurtalarımın azar kalitesiz olduğunu ilaçlarla doğal olarak yumurtamı büyütüp toplama yapabileceğini söyledi .
Başarı oranı için %10 dedi.
Fakat ilk kontrol muayenemde YIMURTALIKLARIN ÇOK ZAYIF ÇALIŞIYOR DEDİ.
%10 da mı şansım yok dedim yok gibi dedi :KK43:
Çok ama çok üzgünüm .
Progestan değerin :0.6
Amh .1.06

benim gibi olup hamile kalan var mı ?
Nasıl kaldınız neler yaptınız
Lütfen cevap veririm

Merhaba arkadaşlar ,
Tüp bebek tedavisi için gittiğim doktorum tüp bebeği önermedi .
32 yaşındayım yumurtalarımın azar kalitesiz olduğunu ilaçlarla doğal olarak yumurtamı büyütüp toplama yapabileceğini söyledi .
Başarı oranı için %10 dedi.
Fakat ilk kontrol muayenemde YIMURTALIKLARIN ÇOK ZAYIF ÇALIŞIYOR DEDİ.
%10 da mı şansım yok dedim yok gibi dedi :KK43:
Çok ama çok üzgünüm .
Progestan değerin :0.6
Amh .1.06

benim gibi olup hamile kalan var mı ?
Nasıl kaldınız neler yaptınız
Lütfen cevap veririm :KK43:((
prowomwn vitamin ve innate pronatal kullanın cok yararlı odugunu düşünüyorum.

Ya bişey sorucam bu amh değerine hangi aşamada bakılıyor nereyi araştırsam karşıma çıkıyor acaba bana da bakılması mı gerekiyordu ki 🤔

Ya bişey sorucam bu amh değerine hangi aşamada bakılıyor nereyi araştırsam karşıma çıkıyor acaba bana da bakılması mı gerekiyordu BKTIRMAMDA FAYDA VAR SADECE KAN VERİYIRSIN ADETLİ OLMANA GEREK YOK! Herhangi bir zamanda bastırabilirsin

Bu doktorlar ne yiyip ne içiyorlar ya anlamıyorum😠

Öncelikle alanında gerçekten iyi güvendiğiniz size moral vererek gerçekleri söyleyen farklı bir doktora daha görünün mutlaka. Benim doktorum senin fsh 25 senin tüple bile zor dediği ay gebe kaldım. Ki önceki aylar 7 8 lerde idi fsh. Amh geçen ay 1.65 toplamda 7-8 tane ancak oluyor. Bir tane olsun kaliteli ve bizim olsun diye düşünün.

şu an arı sütü bal polen propolis takviyesi alıyoruz eşimle birlikte. Ben bunların üzerine doktorumun verdiği vitaminleri kullanıyorum. 2 ay sonra kontrolüm var ama bu arı ürünlerinin faydasını gören çok kişi var. Dediğim gibi iyi bir doktor muayenesinde sonra durumunuza göre kullanabilirsiniz.
Arı ürünlerinin faydasını gördünüz mü

Clifebitkiselkarışım var instagram da bi bakın. İsterseniz
Merhaba bende kullanıyorum önceki asilamalarimda çok az yumurta oluyordu bı demedm 11yumurta var dedi acildeki doktor nasip değilmiş olmadı tüp bebeğe geçtim 1 3.gun emriyosu konuldu oda tutmadı sonra bahceciye gittim ordada opu oldum 5yumurta çıktı ama 5.gune ulasamadilar transfer iptal odu ama ben clifebitkisekarisim dan vazgeçmedim hala kullanıyorum inşallah yine tüp bebeğe basliyacagim Ocak ayında Rabbim izin verirse 🥰🥰 siz aldınız mı kucağınıza bebeğinizi inşallah banada bütün isteyen dileyen herkes e nasip etsin bu duyguyu

Merhaba bende kullanıyorum önceki asilamalarimda çok az yumurta oluyordu bı demedm 11yumurta var dedi acildeki doktor nasip değilmiş olmadı tüp bebeğe geçtim 1 3.gun emriyosu konuldu oda tutmadı sonra bahceciye gittim ordada opu oldum 5yumurta çıktı ama 5.gune ulasamadilar transfer iptal odu ama ben clifebitkisekarisim dan vazgeçmedim hala kullanıyorum inşallah yine tüp bebeğe basliyacagim Ocak ayında Rabbim izin verirse 🥰🥰 siz aldınız mı kucağınıza bebeğinizi inşallah banada bütün isteyen dileyen herkes e nasip etsin bu duyguyu
Ben de bu ay clife karışım kullanmaya başladım
Yumurtlama belirtileriniz var mı peki

X