Bisküvi - Kurabiye Tarifi Yumurta Kurabiye - Bizim Yağ Sponsorluğunda

Ayy hak verdim sana wundercanim 😍🤩🫠🫠 ilk bende elime almaya korktum, sonra yiyince aman boşver dedim 🥳🤤🫣 seni yirim bee ne güzel yazmışsın öyle Sapşik şey 🤩😍🥰🍒🍒🍒🍒 can wunder💜🫶😘
Çok orijinal kadınsın gerçekten bak, senin gibi arkadaşa sahip olduğum için mutluyum insanlara katacak çok şeyin var senin 😍😍❤️❤️ neşen enerjin yeter 🤗🤗🌸🌸🌸 seviyorum seni 🍒🍒🍒🍒

Merhabalar Canım, Caniçim KK ' nin güzel kadınları 🥰🍒🍒
Sizin için bu sefer yine çok farklı bir tarif denedim. Beni biraz ugrastirdi ama sonuç olarak değdiğini düşünüyorum 🐣💃😇🍒🥰 umarım sizde beğenirsiniz. Tadı da çok güzeldi, tam not🐣💃🍒🍒🍒

MALZEMELER

Eki Görüntüle 3302280
🐣 1 paket margarin
🐣 1 yumurta
🐣 1 vanilya, 1 kabartma tozu
🐣 1 su bardağı pudra şekeri
🐣 2 bardak nişasta
🐣 aldığı kadar un
Muhallebisi için :
🐣 4 su bardagi süt
🐣 1 su bardağı şeker
🐣 1 vanilya
🐣 4 kaşık nişasta
🐣 4 kaşık un
Yumurta sarısı için:
🐣 şeftali veya kayısı

YAPILIŞI:

🐣 kurabiye için un hariç tüm malzemeleri karıştırıyoruz. Aldığı kadar un ilave ederek ele yapışmayan bir hamur elde ediyoruz. Ben hamurumun yarısını kullandım. Yarısını normal un kurabiyesi yaptım. Yumurta kalıbımi kendim hazırladım çünkü bulamadım. Yağ kapağından kalıp çıkardım. Hamurumuzdan bir parça alıp iki yağlı kağıt arasında açıp kalipla şekil çıkartıyoruz. Şekillerin üzerini çatalla deldim biraz,çok kabarmasin diye. 180° fırında üzeri pembeleşinceye kadar pişiriyoruz.

🐣 muhallebi için tüm malzemeleri karıştırıp sürekli karıştırarak pişiriyoruz. Sonra mikser ile çırptım topak kalmasın diye.
🐣Yumurta sarısı için seftalileri soyuyoruz. Dörde bölüp şişe kapağı ile yuvarlak kesiyoruz.
Kurabiyelerin üzerine kaşık ile muhallebi koyuyoruz. Ortalarına şeftali koyuyoruz. Afiyet olsun 🥰🍒🐣

Eki Görüntüle 3302278 Eki Görüntüle 3302279
🍒 Bu tarif Yumurta kurabiye yiyerek yazılmıştır 😍🥰🐣🍒🍒

Eki Görüntüle 3302266 Eki Görüntüle 3302267 Eki Görüntüle 3302268 Eki Görüntüle 3302269 Eki Görüntüle 3302270 Eki Görüntüle 3302271 Eki Görüntüle 3302272 Eki Görüntüle 3302273 Eki Görüntüle 3302274 Eki Görüntüle 3302275 Eki Görüntüle 3302276 Eki Görüntüle 3302277
Eline sağlık çok güzel ve farklı duruyor 🥰🥰

Kırk yıl düşünsem bi kurabiyeye böyle bir şekil vermek aklıma gelmezdi. Gerçekten çok sempatik olmuşlar.
Hem de kayısı kıvamı, en sevdiğim 😂🥰🩵
Gerçekten çok mutlu oldum çok teşekkür ederim canimmm, bende özellikle farklılık yapıp bakın bu da var demek istiyorum 🤤🥰🫠 o yüzden farklılık ariyorum ve sonucu güzel olunca bende çok seviniyorum 😍🤩🥰🍒🍒🍒🫶😘

Çok orijinal kadınsın gerçekten bak, senin gibi arkadaşa sahip olduğum için mutluyum insanlara katacak çok şeyin var senin 😍😍❤️❤️ neşen enerjin yeter 🤗🤗🌸🌸🌸 seviyorum seni 🍒🍒🍒🍒
Allahim eridim yicemm yaa🫠🫠🫠 bunlar nasıl güzel sözler böyle 🥺🥺 gurur duydum canım wunderim, çok teşekkür ederim 🥰🤩😍🫶🫶🫶 bunu size yansitabiliyorsam ne mutlu bana💜🍒🍒🍒 ne zaman isterseniz her zaman desteğe, enerjiye,bilgiye hazırım 💃🥳 cansin , ay aglicam yaa 🍒🍒🍒🫶💜😍🤩🥰 wunderimmmm🍒🍒

Gerçekten çok mutlu oldum çok teşekkür ederim canimmm, bende özellikle farklılık yapıp bakın bu da var demek istiyorum 🤤🥰🫠 o yüzden farklılık ariyorum ve sonucu güzel olunca bende çok seviniyorum 😍🤩🥰🍒🍒🍒🫶😘
Ne garip insansın kirazım ya.
Mutlu olmak için kimseye eyvallah etmeyip kendi hayal dünyasına sarılan, sonra o mutluluğu etrafına dağıtan enerji zerrecikleri sızıyor senden pırıltılar halinde.
"Bu da var" diye düşlediğin her şeyi göresim var.
Garip insansın derken, yani her gün hayret edecek bir şey buluyor insan sana bakarak.
Ne güzel şey kendinle beraber herkese iyi gelmek.
Hep böyle kal.
Güzel sunumların, eğlenceli tariflerin ve muazzam enerjinle.🤩🍀🤗

Allahim eridim yicemm yaa🫠🫠🫠 bunlar nasıl güzel sözler böyle 🥺🥺 gurur duydum canım wunderim, çok teşekkür ederim 🥰🤩😍🫶🫶🫶 bunu size yansitabiliyorsam ne mutlu bana💜🍒🍒🍒 ne zaman isterseniz her zaman desteğe, enerjiye,bilgiye hazırım 💃🥳 cansin , ay aglicam yaa 🍒🍒🍒🫶💜😍🤩🥰 wunderimmmm🍒🍒
Sen de cansın sosyalimmm iyi ki varsın hep ol 🤗🌸❤️🍒🍒🍒

Ne garip insansın kirazım ya.
Mutlu olmak için kimseye eyvallah etmeyip kendi hayal dünyasına sarılan, sonra o mutluluğu etrafına dağıtan enerji zerrecikleri sızıyor senden pırıltılar halinde.
"Bu da var" diye düşlediğin her şeyi göresim var.
Garip insansın derken, yani her gün hayret edecek bir şey buluyor insan sana bakarak.
Ne güzel şey kendinle beraber herkese iyi gelmek.
Hep böyle kal.
Güzel sunumların, eğlenceli tariflerin ve muazzam enerjinle.🤩🍀🤗
Offf çok duygulandım, ne kadar güzel şeyler yazdınız böyle 🥺🥺🥺🥰🤩😍🍒🍒🍒 inanılmaz mutlu oldum,keşke bu kurabiyeyi daha önce yapsaydim 🥳💃 sen nolur kitap yaz ben doya doya okurum mucizemmm💜😍🤩🥰 hayat zaten yeterince zor,o yüzden hep mutluluklar sarsın etrafımızı, günümüzü 😍🤩🥰🍒🍒🍒 bugünde yumurta kurabiye sayesinde mutlu olalım 🫶🫶🫶🩵🩵🩵😘

Peripellam periskobalim çok güldürdün beni yaaa🍒🍒🍒🫶💜 yirim seni bebeee,tatlimisin sen yaaa🥳💃😇 asıl ben seni bekliyorummmmm kuzuummmm,en güzellerini yap🍒🍒🍒🫶💜🤩
Valla kurbişte çığır aştın kirazlımm senin yolundan gideceğim benide yanına çırak olarak al nolırrrrr:dua: Nevreste Nevreste abla napmis bu kızzzzz :rolleyes:essah yımırta gibin olmussss😍😍😍

X