Gebeliğe Hazırlık Yumurta takibi çatlatma iğnesi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok cektirmedim benim 3 yaşında bir kızım var zaten sorunumun 1 yıldan fazla yumurta tembelliği ve adet düzensizliği oldugunu öğrenip tedavi görmüştüm
Anladım bende önümüzdeki ay aşılama olucam da 4 ay önce çektirmiştim kendi doktorum ben kendim çekmek istiyorum aşılamadan önce dedi bana. Benimde çektirme imkanım yok ne yapıcam bilemedim

Bilemiyor cektirmedim yani PCo olduğum için yumurtalar çalışıp büyümüyor ilaçlar iğneler kulland ve aşılama oldum

Canım tıp fakulteleri ücretsiz cekıyor ben bu ay cekınıcem
Ben para konusunda dememiştim yalnızım ilkinde anestezili oldum eve gelinceye kadar kendime gelemedim
Doktorun olduğu hastanede de anestezili fiyat söylediler, kimsem yok eşim gelince çekilsem ona da zamanımız yok

Ben para konusunda dememiştim yalnızım ilkinde anestezili oldum eve gelinceye kadar kendime gelemedim
Doktorun olduğu hastanede de anestezili fiyat söylediler, kimsem yok eşim gelince çekilsem ona da zamanımız yok
Neden anestezi istednki canım acıtmıo diolar

Neden anestezi istednki canım acıtmıo diolar
Ben istemedim direk anestezili fiyat verdiler canım
Ayrıca şuanki doktorum bir tüpünden ilaç yavaş geçmiş dedi, ama çektirdiğim diğer hastanede hiçbir sorun yok dediler
İlk anestezili çektirdiğimde kanamam ve ağrım çok olmuştu
O yüzden bilmediğim bir şehirde tek başıma gitmeye korkuyorum bişey olur mu diye

Ben istemedim direk anestezili fiyat verdiler canım
Ayrıca şuanki doktorum bir tüpünden ilaç yavaş geçmiş dedi, ama çektirdiğim diğer hastanede hiçbir sorun yok dediler
İlk anestezili çektirdiğimde kanamam ve ağrım çok olmuştu
O yüzden bilmediğim bir şehirde tek başıma gitmeye korkuyorum bişey olur mu diye
O zaman yeniden şuanki doktoruna çektirmende fayda var canım

Merhabalar ben bu ay ilk kez ovulasyon testi denedim yumurtlama gününü degerlendiremedim ertesi gün çatlama oldu ve çatlama günü dahil 4 gün değerlendirdim regl öncesi belirtilerim henüz yok ve reglime 6 gün var gebelik olusmus mudur yumurtlama gününü degerlendiremedim diye tereddüt ediyorum 🥺

X