Gebeliğe Hazırlık Yumurta takibi çatlatma iğnesi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bişey yapmana gerek yok aşılamanın üstünden 15 16 gün geçtikten sonra kan testi verirsin inşallah tutar canım
İnşallah canım tutar. Sadece sol tarafında çok ağrı var acaba bir yumurta daha mı büyüyüp çatladı diye düşündüm değerlendirsem mi diye düşündüm çünkü doktor sadece cuma ve Pazar demişti

İnşallah canım tutar. Sadece sol tarafında çok ağrı var acaba bir yumurta daha mı büyüyüp çatladı diye düşündüm değerlendirsem mi diye düşündüm çünkü doktor sadece cuma ve Pazar demişti
Onu bende düşündüm canım da inan bilmiyorum nasıl oluyor

Ama aşılama da kasık ağrısı normal diye biliyorum canım sen olumsuz düşünmemeye bak kafandan çıkarmaya çalış

Canım sonradan yumurta gelişme ihtimali var mı? Pco olanlarda doktor öyle demişti 21.günü değerlendirin gibisinden.
Ben daha aşılama olmadım o yüzden bilemiyorum ama konuştuğum bir abla aşılama olduğunda normal adet sancısından bile çok sancım oldu negatif zannetmiştim demişti. Onun adeti yaklaşırken öyle olmuş herhalde yani o günler arasında.
Bu arada Allah gönlünüzdekini nasip etsin inşallah ikiz nasip olur size 😍
Canım bugün 10. Günüm kan testi yaptım ve sonuç 1.61 yani negatif demi değişmez yani

X