Yumurta toplama

Ben tüp bebek tedavisini kafamda cok DAHA FAZLA ( agrilar, sizilar, idrara SIKISIK OLUP PATLAYACAK OLMALAR )buyuturdum ta ki bu seruvene girene kadar.....
13 gün gôbekten ignelerini oldum. 2 gunde bir gitmeler gelmeler, vajinal ultrason yumurtalar kac mm oldular, hep bir merak vardi....

Yumurta toplandigi gun de ufak bir stres ve heyecan.... Kac olgunlasmis, ici dolu folikul var sonrasi bunlardan kaci dôllenecek sonrasi dôllenen yumurta saglikli hucrelere bôlunecek mi, transfer....... Transfer sonrasi 12 gun en zoru bence tutuntu mu........???
Ya adet olursam, transfer sonrasi kramp tarzi ufak capta agrilarim var herseferinde adet agrisi mi acaba diye korkuyorum......

Sabir isi en zoruymus bu surecte Sabir....

RABBIM hepimizin yuzunu guldursun...... Pozitif sonuclar alalim.9 subat buyuk gun!!!!! Tuttu mu tutmadi mi bskicsz

Ben tüp bebek tedavisini kafamda cok DAHA FAZLA ( agrilar, sizilar, idrara SIKISIK OLUP PATLAYACAK OLMALAR )buyuturdum ta ki bu seruvene girene kadar.....
13 gün gôbekten ignelerini oldum. 2 gunde bir gitmeler gelmeler, vajinal ultrason yumurtalar kac mm oldular, hep bir merak vardi....

Yumurta toplandigi gun de ufak bir stres ve heyecan.... Kac olgunlasmis, ici dolu folikul var sonrasi bunlardan kaci dôllenecek sonrasi dôllenen yumurta saglikli hucrelere bôlunecek mi, transfer....... Transfer sonrasi 12 gun en zoru bence tutuntu mu........???
Ya adet olursam, transfer sonrasi kramp tarzi ufak capta agrilarim var herseferinde adet agrisi mi acaba diye korkuyorum......

Sabir isi en zoruymus bu surecte Sabir....

RABBIM hepimizin yuzunu guldursun...... Pozitif sonuclar alalim.9 subat buyuk gun!!!!! Tuttu mu tutmadi mi bskicsz
Bende suan o yoldan geçiyorum yumurta büyütmede umarım guzel sonuçlar alırız ve haberi veririz buradan

1. Merhaba, SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ KURUMU'nun 14.10.2017 tarih ve 61762938 sayılı kararı gereği ilaç özellikle tüp bebek ilaçlarının satışı başlıkları sitenin kapanmasına kadar yol açabilecek ciddi bir sorun teşkil etmektedir. Tüp bebek ilaçları satış başlığının kapatılması keyfi bir karar olmayıp mahkeme kararına bağlı bir uygulamadır. Bu sebeple sitenin zarar görmemesi için bu uyarılara uymayan üyelerin (ilaç alıp satan) üyelikleri uyarısız kapatılabilceğini sizinle paylaşmalıyız. Lütfen bu uyarıyı dikkate alın !
    12:21 29 Kasım 2017 tarihli üye bilgilendirme bildirimi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar bilginiz olsun diye yasadıklarımı yazmak istiyorum tüm sayfaları tek tek okumustum nasıl oluyordiye bugün opu oldum 14 tane toplandı.Uyutularak hafif sedasyonla yapılıyor 10 dakika sürdü sonra 30 dakika sonra uyandırıyorlar ve sıfır ağrı asla Ağrı acı yok hiç korkmayın ben çok korkmustum ama inanılmaz rahat gecti istesem Öğleden sonra işe giderdim o kadar agrısız yani ayrıca ben Şehirdısında yaptırdım işlemden iki saat sonra yola çıkıp rahatca evime döndüm.korkmayın hiç

X