Yumurta toplanmadan önce e2 değeriniz beydi? Kaç yumurta toplantı ? Kaçı güzel çıktı

evrim Akar

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2023
131
60
Arkadaşlar herkese merhaba salı günü yumurtam toplanacak sizlerin e2 değeriniz neydi ve kaç yumurta ile sonuçlandı? Ben 5 gün önceden e2 değerime baktırdım 1449 çıktı… sizce iyi mi? Salı gününe kadar daha da artar mı? Siz neler yaşadınız

Benim 7000 di en son 26 toplandı 12 tanesi 3. Güne gitti dondurulmustu
Siz yumurta toplanma gününden kaç gün önce vermiştiniz testi? Benim yaşım 37 o yüzden o kadar toplanmayacak zaten… 5. Güne giden olmadı mı? Hayırlı olsun inşallah sizinde

Benim hergun baktılar yumurta toplamaya kadar ama bi gün önceydi sanırım bu sayı. Devlet hastanesinde yaptrdım besinci gün hafta sonuna denk geliyor diye 3. Gün dondurdular.

Benim hergun baktılar yumurta toplamaya kadar ama bi gün önceydi sanırım bu sayı. Devlet hastanesinde yaptrdım besinci gün hafta sonuna denk geliyor diye 3. Gün dondurdular.
Peki gün gün e2 değeriniz hep arttı mı? Ben yumurta toplama gününden 5-6 gün önce yaptırmış oldum.. ortalama ne kadar artıyor değer hergün?

E2 değerine takılmayın bence benim ilkinde 600 lü bişeydi hiç yumurta çıkmadı. İkinci de e2 ye bakmadılar bile test istemediler 5 yumurta çıktı.

Arkadaşlar herkese merhaba salı günü yumurtam toplanacak sizlerin e2 değeriniz neydi ve kaç yumurta ile sonuçlandı? Ben 5 gün önceden e2 değerime baktırdım 1449 çıktı… sizce iyi mi? Salı gününe kadar daha da artar mı? Siz neler yaşadınız
Canım benim 2015 çıkmıştı 19 tane toplandı 9 tanesi 5.gun en kaliteli embiriyo olarak donduruldu

Benimki 5753 müs şimdi baktım da tahlillere 18 tane toplandı sanırım benden yani öyle hatırlıyorum 14 tanesi olgundu🥰 inşallah sende de bol bol olgun yumurtan olur

Arkadaşlar merhaba benim bugün opu oldu 25 tane yumurta topladığını söyledi doktor ama sonra anlaşıldı ki hepsi boşmuş, çok canım sıkıldı. Benden e2 değeriyle ilgili hiçbir şey istemedi doktor, ben 2.gün genel hormon testi yaptırmıştım orda 32’miş e2 değeri. Yarın doktorla görüşmeye gideğiz, opu olmadan bu boş yumurta anlaşıl mıyor mu?

Merhaba,
Ben de devlette yaptırıyorum 4 yumurtam var 5.gün 55 çıktı doktor istersen bırakabilirsin tedaviyi çok düşük değerin dedi, devam etmek istediğimi söyledim dün 8.günde 95 e çıktı, 10.gün önemli dedi ona da bakıp öyle karar ver dedi.
Yumurta başına 200 olması gerekiyormuş.
Ancak benim geçen yılki değerime baktım, 3 yumurtam varmış e2 48 ve 67 olarak ölçülmüş bana hiç bahsetmemişti bile doktorum ve 3.gün embriyosuna dönmüştü, transfer edildi ve tutmadı.
Demem o ki bu e2 madem bu kadar önemli ve öncesinde fikir veriyor neden opu yapılıyor o zaman.
Yarın tekrar vereceğim bakalım yumurtalar dün 14-15-17 mm di büyüme var ama içi boş olabilir dedi doktoru hiç sevmedim kestirip atan matematiksel bir adam, kadın doktor 10.günü görelim dedi Allahtan.

Arkadaşlar merhaba benim bugün opu oldu 25 tane yumurta topladığını söyledi doktor ama sonra anlaşıldı ki hepsi boşmuş, çok canım sıkıldı. Benden e2 değeriyle ilgili hiçbir şey istemedi doktor, ben 2.gün genel hormon testi yaptırmıştım orda 32’miş e2 değeri. Yarın doktorla görüşmeye gideğiz, opu olmadan bu boş yumurta anlaşıl mıyor mu?
Sizin durum ne oldu merak ettim.

E2 değerinin sayısına takılma bence benim 2 tane olgun çıktı değerimde yüksekti. E2 tedaviye yanıt verip vermemenle alakalı ama yumueta var mı yok mu folikül toplandıktan sonra belli oluyor.

E2 değerinin sayısına takılma bence benim 2 tane olgun çıktı değerimde yüksekti. E2 tedaviye yanıt verip vermemenle alakalı ama yumueta var mı yok mu folikül toplandıktan sonra belli oluyor.
Çok teşekkür ederim valla umut oldun şu an bana.
Sonra ne oldu senin?

Bende 5.gün gittim E2 değerim 614 çıktı 5 tane yumurta vardı ama Dr 3 tane toplanacak gibi görünüyor dedi. İki gün daha ilaca devam et cuma kontrole gel dedi. Yarın gideceğim, bende devlette yaptırıyorum umarım olumlu sonuçlanır. Sayı az olunca insan tedirgin oluyor yaşım da 37.

Bende 5.gün gittim E2 değerim 614 çıktı 5 tane yumurta vardı ama Dr 3 tane toplanacak gibi görünüyor dedi. İki gün daha ilaca devam et cuma kontrole gel dedi. Yarın gideceğim, bende devlette yaptırıyorum umarım olumlu sonuçlanır. Sayı az olunca insan tedirgin oluyor yaşım da 37.
Benimde 39 süleymaniye de yaptırıyorum sen neredesin? Ben de yarın kontrole gideceğim son bi bakılacak.

Çok teşekkür ederim valla umut oldun şu an bana.
Sonra ne oldu senin?
Benim 2 tane toplandı 2 de döllendi 3. Günde iyi durumdalarmış donduruldu. Ben şimdi tekrar toplatacağım. Rahim dinlendirme film falan çektirdik. Bir şey çıkmadı bu opudan sonraki 2. Adetim olacak :) doktor kadarı bana bıraktı transfer ya da tekrar opu

Benim 2 tane toplandı 2 de döllendi 3. Günde iyi durumdalarmış donduruldu. Ben şimdi tekrar toplatacağım. Rahim dinlendirme film falan çektirdik. Bir şey çıkmadı bu opudan sonraki 2. Adetim olacak :) doktor kadarı bana bıraktı transfer ya da tekrar opu

Çok sevindim, ikisi de döllenmiş. Umarım her şey çok güzel olur sizin için 🤲

X