Yumurta toplanmasnn birinci gn transfer yapld

iremcim44

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2009
143
12
kizlar benim 10 eylülde yumurtalarim toplandi 11 eylüldede transferim yapildi,

kafami karistiran bugünü ben embiryo olusumunun günümü yoksa transferin günümü olarak saymaliyim yani aynin 10 unda embiryo olustu, normalde 3-4 gün döllenen embiryolar transfer ediliyor ve transferden sonra 14 gün sayiliyor, benim doktorum iki hafta sonra gel dedi ama gün vermedi, ohss olmustu bende hastanede yattim bir süre, simdi yarin kontrole gidicem, suanda cok sancim var adet olucam gibi bacaklarimda cok agriyor, hossss benim genelde agrirdi adet olmadan önce ama simdi hangi günden itibaren saymam lazim bilemiyorum, böyle birseyle karsilasan oldumu hic,
acikcasi kendimi cok kaptirmak istemiyorum ümitlenip daha cok hayal kirikligina ugramaktan korkuyorum, lütfen dua edin benim icin

birde olusan ohss sonucumudur nedir bilemiyorum hastaneden ciktiktan sonra tekrar igne verdi, kan dolasimi icinmis igneler, ayni durumda olan varmi kizlar ?

iremcim dualarım seninle inşallah mucizene kavuşursun güzel haberlerini bekliyoruz

canım toplamadan sonra 3. gün transfer olursa test 12. gün eğer 2. gün transfer olursa test 13. gün yapılıyor. senin 1. gün yapılmış. yani 14. gün olacak. transfer gününü saymıyorsun. 1 gün sonrası 1. gün oluyor.yani 12 eylül 1. gününden itibaren 14. gün test günün

benim ayın 12 inde yumurtalarım alındı14 ünde transferim oldu.....ve 14.gündü test günüm....

tesekkürler arkadaslar lütfen dualarinizi unutmayin isim isim dua edelim ben hepiniz icin dua ediyorum, kader arkadaslarim

kizlar merhaba benim bugün 8. günüm ve idrar testi yaptim :S napayim dayanamadim yaaaaaa kizmayin.
ve sonucunda ikinci cizgi biraz silik cikti, yinede cok fazla kaptirmak istemiyorum, cünkü bu durumda olup negatif sonuc alan cok kisi var, ben bu durumu kullandigimiz fitillere ilaclara bagliyorum baska bir aciklamasi bulamiyorum, yada rahimde ciddi sorunlar var simdi size sorum,
bebegin kalp atislari ne zaman baslar?
ve kesecik ne zaman gözüküyor?
bilen tecrübe eden arkadaslarin yardimini bekliyorum

kizlar merhaba benim bugün 8. günüm ve idrar testi yaptim :S napayim dayanamadim yaaaaaa kizmayin.
ve sonucunda ikinci cizgi biraz silik cikti, yinede cok fazla kaptirmak istemiyorum, cünkü bu durumda olup negatif sonuc alan cok kisi var, ben bu durumu kullandigimiz fitillere ilaclara bagliyorum baska bir aciklamasi bulamiyorum, yada rahimde ciddi sorunlar var simdi size sorum,
bebegin kalp atislari ne zaman baslar?
ve kesecik ne zaman gözüküyor?
bilen tecrübe eden arkadaslarin yardimini bekliyorum

valla canım ben hiç idarda silikde olsa 2 çizgi görmedim.....11.günümdede yaptım yine çıkmadı.....inş hamilesindir canım....ama sorularının cevabını ne yazıkki kesin bilmiyorum...benim ilk testim 14.gündü....17.günde 2.test günümdü....o gün ve sekreter 1 hafta sonra kesenin görülmesi lazım demişti...

heralde yaklasik olarak 24- yada 25. günü kese gözüküyor rabbim hayirlisini versin insallah canim yaaaa

heralde yaklasik olarak 24- yada 25. günü kese gözüküyor rabbim hayirlisini versin insallah canim yaaaa

galiba o günlerde görülür canım....inş hayırlısı evlatlarımıza kavuşmak olsun canım....senin bu günlerde benim de bi kaç ay sonra.....allah tüm istiyen herkese evlat nasip etsin inşş....

gecmis olsun canim
bende ilk defa duyuyorum neden oyle hemen transfer ettiler acaba
ama vardir bi bildikleri
bu arada ayni bende bu yoldan gectim
bende ohss oldum hastanede yattim ve ciktiktan sonra her gun bi gine verdiler
kan pihtilasmasini engellemek icin ve haftada iki defa kan verdim kontrol amacli
korkma birsey olmaz caniminsallah bebegin sana tutunur haber verm
eyi unutma

evet canim insallah bugün idrar testi yaptim ikinci cizgi silik cikti, hayatimd ilk kez silikte olsa ikinci cizgiyi görüyorum benim icin bu bile cok büyük bir adim, rabbim herkesin gönlüne göre versin canim,

senin adına çok sevindim bence hamilesindir bende senin gibi dayanamayıp idrar testi yapmıştım ikinci çizgi silikte olsa çıkmıştı ve kanda da çıkmıştı gebeliğim ama malesef sonradan bitti umarım senin bu pozitif sonucun 9 ay boyunca devam eder ve bebişini yada bebişlerini kucağına alırsın

ne zaman bitti gebeligin,
ben zaten cok umutlanmiyorum kalp atislarini duymayana kadarda hamile moduna girmek istemiyorum, o kadar cok olumsuzluklardan sonra ikinci cizginin silik olmasi bile rabbimin bir mucizesi, ben herseyi rabbime biraktim, eger bebislrimin rizki varsa dogacaklar yoksa bir engel cikar ki bizimde elimizden birsey gelmez,o yüzden icim cok rahat, hatta kafa dagirmak icin istanbula gidicem 4-5 günlügüne sonucu tam almadan
insllah hayirlsii olur

irem cim benim gebeliğim 2 hafta kadar sürdü sürekli bhcg lerime bakıldı 2 güne bir başlaanğıçta artışlar normaldi sonradan tam 2 ye katlamadan azar azar arttı yani gebeliğin dış gebelik yada sağlıksız bir gebelik olduğunu söyledi doktorum ve ilaçları bırakmamı söyledi daha sonra sürekli taip dedreek bhcg nin düşmesini bekledik çok şükür kendiliğinden düştü bulunduğum şehirde gittiğim doktor beni muayene ettiğnde kesenşn tüplerde olmadığını söyledi anlıyacağın dış gebelikten ziyade ilerlememiş bir gebel,kti sanırım kimyasal gebelik değilmiş çünkü doktorun söylediğine gğre kimyasal gebelikte değer çok çabuk düşermiş benim değerim yavaş yavaş düştü ve olduğum reglimde elime uzun daeri gibi bişey geldi hatta eşime gösterdiğimde galiba bebeğin kesesiydi dedi o durumu yaşamak bile beni o kadar üzdü ki daha ilerlemiş gebeliklerini doğmuş bebeklerini kaybeden insanlara rabbim sabır versin her zaman her şeyin hakkımızda hayırlısını dilemek lazım ve beterin beteri vardeyip halimize şükretmeliyiz .Umarım hayırlısıysa hamilesndir çok sağlıklı bir gebelik yaşayıp sağlıklı hayırlı evlatk-lara sahip olursun bu arada herkese hayırlı bayramlar,

merhaba kizlar sonucu merakla bekledim, ama malesef 13. günü kan testimde degerim 0.4 cikti yani bebegim tutunmamis, bugün doktoruma gittim yine test yapti idrardan, ben zaten kan tahlili yaptigim gün adet olmustum, zaten umutlu degildim insallalh ikinci sefere.. insallah sizinki pozitif olur hayirlisiyla herkes kucagina alir insalah bebegini

geçmiş olsun canım allh en kısa zamanda yüzünü güldürür inşallah

amin insallah canim, doktorlari anlamiyorum ya madem kalite düsük, nede transferi yaparlarki ?

X