Yumurta veya yumurtalık dondurma

starburst

Guru
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2012
4
0
Merhaba sevgili hemcinslerim, 34 yaşında bekarım, sanırım yumurta dondurmam gerekecek. Henüz amh ölçülmedi ama fsh 21.34 çıktı. Karalar bağladım resmen :KK43: aranızda yumurta donduran yada süreçle ilgili bilgisi olan var mı? İzmir özelinde bilgi veren olursa ayrıca sevinirim.

Merhaba sevgili hemcinslerim, 34 yaşında bekarım, sanırım yumurta dondurmam gerekecek. Henüz amh ölçülmedi ama fsh 21.34 çıktı. Karalar bağladım resmen :KK43: aranızda yumurta donduran yada süreçle ilgili bilgisi olan var mı? İzmir özelinde bilgi veren olursa ayrıca sevinirim.
4 yumurta dondurdum bugün 8 bine

Merhabalar ben de düşük Amh'lıyım . 34 yaşında bekarım. amh:057 fsh:14.86 Yumurta dondurma için nasıl bir yol izleyeceğim inanın hiç bilmiyorum, pazartesi Çam Sakura tüp bebek merkezi ile görüştüm. Yumurta dondurmanın işlemi 30.000tl olduğunu eczaneden alınacak ilaçlar hariç o da ortalama12.000tl dedi. Bu işlem o ay yumurta olursa olmazsa ya da az olursa....Gelecek ay aynı işlem ve ödeme(ay bazında da fark olabilirmiş) yapılacak. Ayrıca her yıl uzatma(kira gibi) için ödeme yapılıyormuş. 5 yıla kadar bu şekilde yıllık ödeniyormuş. İşin başka bir boyutu ise bu hastanenin embriyologları için iyi yorumlar okumamam. Yani yumurta dondursam bile ilerisi için yumurtaları ziyanda edebilirler. Zeynep Kamil içinde bekar bir hasta kötü yumurta dondurma hikayesini anlatmış o da korkuttu. Bir de bekar olduğumdan vajinal yoldan istemiyorum. 3 büyük devlet hastanesi de bu şekilde yapıyormuş. Burada ki her yazılanları1 haftadır defalarca okudum. Ne yapacağımı bilmez haldeyim.

X