yumurtalarin buyumemesi

doktor en uygun olanı size söyler diye düşünüyorum. hayırlısı olsun. eğer şu an yumurtalarınız durumu istenilen seviyede olsaydı muhtemelen tedaviye devam ederdiniz. tekrar için bir şey dediler mi? nasıl bir yol izleyeceksiniz?

doktor en uygun olanı size söyler diye düşünüyorum. hayırlısı olsun. eğer şu an yumurtalarınız durumu istenilen seviyede olsaydı muhtemelen tedaviye devam ederdiniz. tekrar için bir şey dediler mi? nasıl bir yol izleyeceksiniz?
tesekkur ederim evet yumurtalarimin biri 20 cm olmus digerleri kucuk kalmis dr bunh baskilayabiliriz ama riske atmayalik diger ay deneyelim dedi bu sefer farkli bir igne kullanacakmisiz cok fazla aciklama yapmiyor o yuzden tedirginim aslinda

Ya
tesekkur ederim evet yumurtalarimin biri 20 cm olmus digerleri kucuk kalmis dr bunh baskilayabiliriz ama riske atmayalik diger ay deneyelim dedi bu sefer farkli bir igne kullanacakmisiz cok fazla aciklama yapmiyor o yuzden tedirginim aslinda
aslında çok daha fazla açıklama yapsa kafanız da karışabilir aslında yeterli açıklamayı yapmış bence. Bazen kullanılan ilaçlar bize iyi gelmiyor değişiklik gerekiyor. Umarım size de en iyi gelecek olanı bulurlar. Siz bu süreçte stresten uzak durun lütfen. Her şey güzel olacak 🤗

tesekkur ederim guzel dileklerin icin umarim hersey hayirlu bir sekilde ilerler 🙏🤗 bi surecte en cok yanlis kararlar vermekten korkuyorum dogru doktor mu dogru tedavi mi ya vakit kaybediyorsam diye

X