yumurtam çatlamıyor....

txuxlay2007

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2007
39
0
40
merhabalar ben geçen sene hamile kaldm ve 5 hftalıkken kalp atşları olşmadı.kürtaj oldum.ondan sonra bidaha hamile klamadm.rahim filmi herşey normal.geçen ay yumurtam çatlamamıştı.baa yardım edermisinizzz.

merhabalar ben geçen sene hamile kaldm ve 5 hftalıkken kalp atşları olşmadı.kürtaj oldum.ondan sonra bidaha hamile klamadm.rahim filmi herşey normal.geçen ay yumurtam çatlamamıştı.baa yardım edermisinizzz.

Merhaba tülay2007,

Rahim filminizin normal olması iyi görünüyor. Ancak adetinizin üçüncü gününde yapılmış FSH, LH, E2 sonuçlarınızı da görmemiz yararlı olacaktır. Ayrıca eşinizin Kruger kriterlerine uygun sperm analiz sonuçalrını da bize yazınız.

Sağlıklı günler dilerim.

Merhaba tülay2007,

Rahim filminizin normal olması iyi görünüyor. Ancak adetinizin üçüncü gününde yapılmış FSH, LH, E2 sonuçlarınızı da görmemiz yararlı olacaktır. Ayrıca eşinizin Kruger kriterlerine uygun sperm analiz sonuçalrını da bize yazınız.

Sağlıklı günler dilerim.

merhabalar hocam
bendende adetimin 3 .günü bu tahliller istendi bende merak ediyorum bunlar neyin göstergesi oluyor normal değerlerde olmuyorsa ne demek oluyor yardımcı olursanız sevinirim saygılar...
hocam birşey daha sormak istiyorum ben bu ay içinde iki ayrı gün alkol aldım ne az ne çok ölçüsünde şimdi eğer gebelik olursa bebeği etkiliyormu sakatlık v.s. gibi çok korkuyorum böle bi durumda bişi olurmu?saygılar hocam

Son düzenleyen: Moderatör:
X