Yumurtlama dönemi cinsiyet 😄

Çatlayan yumurta 24, sperm 72 saat canlı kalabiliyor zaten yani yumurtlama harici ayın farklı bi zamanında hamile kalınamaz ki geç dollenme de yumurtanın geç catlamasiyla oluyor zaten. Ayrıca arkadaşım ovulasyon takibiyle tek ilişkiyle hamile kaldı şuan kızı 3 yaşında ben pek alakalı olduğunu düşünmüyorum o durumun. Çin takvimi cogu arkadasta ve bende doğru çıkti ama ona bi bakın isterseniz

Tek ilişki ile hamile kalıp kız da olabilir. Şöyle olur o zaman, ovulasyon döneminden önce ilişki olmuştur. Y kromozomu yani erkek karakterli spermler daha hızlı ve daha kısa ömürlüdür. O an ovulasyona denk gelmediği için yani ovulasyondan önce ilişkiye girmişler, onlar yumurta ile karşılaşamaz. Ama X kromozomu taşıyan dişi karakterli spermler 72 saati tamamlayacak kadar uzun ömürlüdür ve daha yavaştır. Ovulasyon gerçekleşene kadar yaşamış olabilirler. Bu yüzden kız olmuştur.

diğer ihtimali de şöyle düşünelim, tam ovulasyon gününde ilişki yaşadınız. Erkek spermler daha hızlıydı, dişiler ise daha yavaş. Erkek olanlar hemen gidip yumurtaya kavuşacak. Kızlar gelene kadar geçti borun pazarı...

anlatabildim umarım :)

Kizmda pik gunleri birliktelik oldu catlama gunu bisey yok
Simdi ogluma hamileyim oda ayni sekilde oldu. Bence birliktelik gunu.degilde 72 saat yasayan.spermin hangi.gun dollendigi onemli☺️ yani o teori bende tutmadi

Ovulasyon takibi ile tam yumurtlama gunu tek iliski yasadik. Cin takvimi de erkek diyordu, sifir bulanti, rahat bir hamilelik, istahim acildi cnm hep et istiyor, saclarim uzuyor, yuzumde bir guzellik falan derkeen fetal DNA kiz bebis geliyor dedi:)) Erkek icin aylarca yaptigim sodyum diyeti de cabasi😂 Saglikla gelsinler🙏🏼
bu ben hepsini denedim sonuc 3. Kiz

Kızlar merhaba bende ovulasyon testi ile takip ederek birliktelik yaşadım. Testin en koyu çıktığı günün 12 saat sonrasını ve ertesi gün değil diğer günü değerlendirdim.Hamile olduğumu öğrendim.
Benimde sol kasığımda kasılmalar oluyor sanırım sol tarafımda. Bu şekilde cinsiyet kız mı olur erkek mi hiç bilemedim fikriniz var mı?(herşeyden önce sağlıklı olmasını istiyorum tabi rabbimden🤲🏻)

Kızlar merhaba bende ovulasyon testi ile takip ederek birliktelik yaşadım. Testin en koyu çıktığı günün 12 saat sonrasını ve ertesi gün değil diğer günü değerlendirdim.Hamile olduğumu öğrendim.
Benimde sol kasığımda kasılmalar oluyor sanırım sol tarafımda. Bu şekilde cinsiyet kız mı olur erkek mi hiç bilemedim fikriniz var mı?(herşeyden önce sağlıklı olmasını istiyorum tabi rabbimden🤲🏻)
Sol taraf erkek derler cnm ama ben solda agri hissetsem de kizim oldu, yani belli olmaz. Ama kese icinde bebek gorundugunde ultrason resminde bebek solda ise erkek sagda ise kiz oluyor sanirim. İki kizimda da sagdaydi bende. Arkadasimla ayni hafta hamileyiz onun erkek ve soldaydi. Bunu bi dene bakalim. Bu yontemi de soyleyen cok..

Sol taraf erkek derler cnm ama ben solda agri hissetsem de kizim oldu, yani belli olmaz. Ama kese icinde bebek gorundugunde ultrason resminde bebek solda ise erkek sagda ise kiz oluyor sanirim. İki kizimda da sagdaydi bende. Arkadasimla ayni hafta hamileyiz onun erkek ve soldaydi. Bunu bi dene bakalim. Bu yontemi de soyleyen cok..
Ben bu gebeliğimin bariz sagda tuttuguna emınım. Tek ılıskıyle saga yatarsk uyudum. O gun tuttu zaten ve 1 hafta 10 gun hep sag kasıgım ve sahig belim agrıyordu kız dıolar

merhaba hanımlar benim iki kızım var 28 günde bir adet oluyorum dün adetimin 13 günüydü ve tek ilişki oldu bugün benim yumurtlama günüm sizce yine ilişkiye girmelimiyim erkek bebek için

X