Yumurtlama Dönemi midir illede??

zambakl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2009
272
3
hihoyyytMerhaba arkadaşlar,

Ekim 9' da adet gördüm bügun adetimle birlikte saydığımda 14. gündeyim..Adetlerim genelde düzenlidir 28 günde bir..

12. ve 9. günde birlikte olduk..sizce uygun tarihlerde miyim?

yumurtlamamı her ay hissederim ama bu ay henüz hissetmedim..

Birde bebeğin tutması için aynı anda mı boşalma olması gerekiyo ?bunu çok merak ediyorum..

Bilen arkadaşların yorum ve önerilerini bekliyorum bu arada 4 aylık evliyim

Sevgiler..

hihoyyytMerhaba arkadaşlar,

Ekim 9' da adet gördüm bügun adetimle birlikte saydığımda 14. gündeyim..Adetlerim genelde düzenlidir 28 günde bir..

12. ve 9. günde birlikte olduk..sizce uygun tarihlerde miyim?

yumurtlamamı her ay hissederim ama bu ay henüz hissetmedim..

Birde bebeğin tutması için aynı anda mı boşalma olması gerekiyo ?bunu çok merak ediyorum..

Bilen arkadaşların yorum ve önerilerini bekliyorum bu arada 4 aylık evliyim

Sevgiler..

canım bir sonraki adet tarihinden 14 gün geri sayarsan yumurtlama döneminr ulaşmış olursun ama bu iki günü kapsayan bir süreç değil bir haftalık bir süreyi kapsıyor bu sürelerde herhangi bir zamanda hamile kalabilirsin. Doktorların söylediği son adetten sonra 12 - 18. günler arası bu tarihlerde gün aşırı ilişkiye girersen ihtimal yüksek ama kafanda mesela sen iki gün belirlemişsin öyle girmişsin ama yumurtlamanın ne zaman başlayacağını bilemezsin. bir hafta süreykle gün aşrı olmalı o yüzden. Bebeğin olmasının sadece erkeğin boşalmasıyla ilgisi var yani başka bir deyişle meni gelmesiyle.. seninki sadece sevkten olan birşey ama eşininki çocuk yapımı için gerekli aynı anda boşalmanıza hatta senin bile boşalmana gerek yok. buna çabalamana gerek yok yani. senin yumurtalaman olmuş olsun yeter...

Arkadaşım önce Türkçeni düzgün kullansan ve soruya soruyla karşılık vermesen nasıl olur?

Ah Azize Vah Azize :):)

Bana o şarkıyı hatırlattınız

ıyi güldük sabah sabah size :):)

Tşkler..

Son düzenleme:
sen kendine gül bence....sırnaşık şey

sırnaşık şey lafını aynen sana iade ediyorum,

Terbiyesiz..

Öncelikle sen kim psikolojini bozduysa onunla dalaş,

ılgini çekmeyen konularada yorum yazarak parmaklarını yorma burası özgür bir platform herkes düşüncesini istediği gibi yazar sorularımızı senden ok alarak sormayacağız..

Ammaaaa sen ağzını bozarsan bu olmaz işte,

Önce bu tarz platformlarda laflarına ve hitaplarına dikkat edeceksin!!!!

Neyse senin tek harfine bile yorum yazmayacağım,

Gereksiz..

Haydi başka kapıya güzelim yanlış yerde aranıyorsun
naniknanik

Son düzenleme:
bence sen önce kendi yazdıklarına bi bak...burası özgür bir platform demişsin bende yazma özgürlüğümü kullandım. ağzını bozan biri varsa oda sensin.
ben bir anneyim ne konuştuğumu çok iyi bilirim. senin bilmediğin belli oluyo.
bir konu açmışsşın eleştirilerede açık olman gerek.
sırnaşık şey lafını aynen sana iade ediyorum,

Terbiyesiz..

Öncelikle sen kim psikolojini bozduysa onunla dalaş,

İlgini çekmeyen konularada yorum yazarak parmaklarını yorma burası özgür bir platform herkes düşüncesini istediği gibi yazar sorularımızı senden ok alarak sormayacağız..

Ammaaaa sen ağzını bozarsan bu olmaz işte,

Önce bu tarz platformlarda laflarına ve hitaplarına dikkat edeceksin!!!!

Neyse senin tek harfine bile yorum yazmayacağım,

Gereksiz..

Haydi başka kapıya güzelim yanlış yerde aranıyorsun
naniknanik

Aramızdaki fark ta bu işte,

Siz annesiniz ben henüz değilim

Siz anne olabildiğiniz için benim sorularımı gereksiz olarak görüyorsunuz,

Neyse sizin tarzınız belli oldu..

Fazla yorum gereksiz..

Son düzenleme:
Arkadaşlar neyi tartışıyorsunuz yaa burada herkesin sorunlarına soru işaretlerine cevap bulmaya çalışıyoruz kaç yaşındasınız bilmiyorum ama yakışmıyort hanımlara böyle sözcükler ikinizde gereksiz yere polemik yaratıyorsunuz.Kadının halinden kadında anlamazsa kim anlayacak.Biriniz kendin bilmen lazım demiş herkes anlayamaz bunu ama bazı kıstaslar var ne zaman yumurtlama olacağıyla ilgili.. araştırmak sormak ayıp değil yani.. öteki de başka sortu soran birine neden soru soruyorsun diye kızmış ama senin açtığın başlıkla ilgili bir sorunu varsa başkaları da bu başlıkta soru sorabilir aynı dertten muzdarip herkes ayrı başlık açarsa burda herşey karışır. Lütfen bencil olmayalım.. paylaşalım öğrenelim..

X