Yumurtlama dönemi yardımmm

Bende geçen ay kullandım pik günü değerlendirdik ama sonra çatlama gördüm ertesi günü değerlendiremedik bu ay regl oldum malesef . Gene denesemmi diyorum insan çok kafaya takıyor ovulasyon testi kullanınca da tavsiyeniz nedir☺️
Benim testlerim iki gün pozitif çıkıp sonra çatlıyor. Ben ilk günü değerlendirmedim 2. Pozitif gün ve çatlama günü nü değerlendirmiştim. Ama benim problem polikistik overdi. Doktorum inostrol diye bir takviye yazmıştı yardımcı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca o ay rahim filmi de çekinmiş tim en büyük faydayı bunda gördüğümü düşünüyorum.

Regl bitişinde direk başlamayı düşünüyorum ben ve deneme amaçlı iki günde bir bidahaki adetim olana kadar korumasız ilişkiye girmeyi düşünüyorum ama ne kadar doğru bilmiyorum olur olmaz onura bilmiyorum şuan regl olmama 9 gün kaldı bakalım Allah hepimize isteyen herkese sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah :)
Biz aynı yöntemi denedik iki günde bir ilişki oldu. Birinden biri denk geliyor diye düşünüyorum yumurtlama zamanlarına. Hayırlısı olsun hakkınızda, güzel haberlere💕

Biz aynı yöntemi denedik iki günde bir ilişki oldu. Birinden biri denk geliyor diye düşünüyorum yumurtlama zamanlarına. Hayırlısı olsun hakkınızda, güzel haberlere💕
Bugün dayanamadım 2 tane erken test yaptım silik çıktı ikisi sonra bitane daha yaptım negatif çıktı kafam karıştı baya ama en son yaptığımda baya su içtim çıkmak için oda testin yanlış olmasını sağlıyormuş yarın sabah tekrar bakacağım
A3121746-B90C-4E35-9C60-BBB80BC1ACD6.jpeg

Bugün dayanamadım 2 tane erken test yaptım silik çıktı ikisi sonra bitane daha yaptım negatif çıktı kafam karıştı baya ama en son yaptığımda baya su içtim çıkmak için oda testin yanlış olmasını sağlıyormuş yarın sabah tekrar bakacağım Eki Görüntüle 3392618
Reglinizin geçmesini bekleyin bence. Stres en büyük etken maalesef. İlk denediğimiz ay hemen olacak sanıyordum ben, 10 gün önceden başladım test yapmaya hatta reglim bitince bile devam ettim bi kaç gün acaba yerleşme miydi diye. Ne kadar çok düşünürseniz o kadar çok gerilirsiniz. Biliyorum çok çok zor test yapmamak, düşünmemek ama psikolojimizi mahvediyor maalesef. Rahat olmaya çalışın

Reglinizin geçmesini bekleyin bence. Stres en büyük etken maalesef. İlk denediğimiz ay hemen olacak sanıyordum ben, 10 gün önceden başladım test yapmaya hatta reglim bitince bile devam ettim bi kaç gün acaba yerleşme miydi diye. Ne kadar çok düşünürseniz o kadar çok gerilirsiniz. Biliyorum çok çok zor test yapmamak, düşünmemek ama psikolojimizi mahvediyor maalesef. Rahat olmaya çalışın
Aynen öyle ama elimde değil değilim diye diye böyle bişey görünce kafam tamdan karıştı 😂

Aynen öyle ama elimde değil değilim diye diye böyle bişey görünce kafam tamdan karıştı 😂
Bence daha da karıştırmadan gününüzü bekleyin 😃 ya da en azından regliniz yaklaştığında testlere başlayın 2 3gün kala mesela. Olumlu düşünün pozitif şeyler yollayın evrene 😌 hayırlısı olsun hakkınızda inşallah dilediğiniz gibi olur 💕

Merhaba kızlar adetim 04.02.2024 başladı ve yaklaşık 10.02 gibi bitti
14 şubatta çalışmalara başladık hesaplamara göre 18 şubatta yumurtlama dönemimiş biz 19 şubatta da korumasız ilişkiye girdik çünkü 18 de maalesef iş dolasıyla fırsatımız olmadı sizce bi faydası olmuş mudur ? Ovulasyon testleri yaptım ama hep negatif çıkıyordu ilk defa denedim sonra moralimi bozdu daha yapmadım
Merhaba doktorum yumurtlama dan bir gün önce ve birgün sonra da şans olduğunu söyledi

Ovulasyon testi yaparken 2 saat önceden sıvı alımına dikkat etmeniz gerekiyor idrar seyreldığı için testler doğru çıkmaz hergün aynı saate ve 2 saat önceden sıvı almayı kesmelisiniz net çıkması için

Dijital Clear Blue testi yaptım bugün 1-2 haftalık hamile çıktı çizgide koyulaşmaya başladı ama içimde korku var hala düşük yaptım diye karnım çok şişiyor sert oluyor ona taktım şimdide😄 siz n’aptınız
Ben ovulasyon testi yaptım bugün degerlendirdim yarın çatlıcak gibi kasık ağrım var değerlendirmeyi umuyorum😔

Merhaba doktorum yumurtlama dan bir gün önce ve birgün sonra da şans olduğunu söyledi

Ovulasyon testi yaparken 2 saat önceden sıvı alımına dikkat etmeniz gerekiyor idrar seyreldığı için testler doğru çıkmaz hergün aynı saate ve 2 saat önceden sıvı almayı kesmelisiniz net çıkması için
Yumurtlama günü ovulasyonsa köyü çıktı şimdide kaşık ağrım var bugün değerlendirdik yarın değerlendirmek olmazsa tutma şansı varmı acaba

Yumurtlama günü ovulasyonsa köyü çıktı şimdide kaşık ağrım var bugün değerlendirdik yarın değerlendirmek olmazsa tutma şansı varmı acaba
Vardır mutlaka 3 gün felan sperm canlı kalabiliyor eğer eşinde bir sorun yoksa tabi sperm testi mutlaka yaptırın .. burda neler okuyoruz duyuyoruz bikere ilişkiyle de hamile kalan var 4-5 sefer yumurtlama da denedikten sonra hamile kalan da nasip işi bu tatlım gerçekten nasip ..

Vardır mutlaka 3 gün felan sperm canlı kalabiliyor eğer eşinde bir sorun yoksa tabi sperm testi mutlaka yaptırın .. burda neler okuyoruz duyuyoruz bikere ilişkiyle de hamile kalan var 4-5 sefer yumurtlama da denedikten sonra hamile kalan da nasip işi bu tatlım gerçekten nasip ..
Aynen çok haklısınız nasip binlari düşünmekten kafam allak bullak oldu

Aynen çok haklısınız nasip binlari düşünmekten kafam allak bullak oldu
Çok iyi anlıyorum seni🥹 biz 5 yıllık evliyiz olduğu günden beri düşünüyoruz be canım ..kolay değil hamile kalmak biz şimdiye kadar stress yaptık zararı oldu yararı olmadı hayırlısı olsun

Çok iyi anlıyorum seni🥹 biz 5 yıllık evliyiz olduğu günden beri düşünüyoruz be canım ..kolay değil hamile kalmak biz şimdiye kadar stress yaptık zararı oldu yararı olmadı hayırlısı olsun
Rabbim gonlunuze göre versin inşallah kimsenin kucağını boş bırakmasın 😔

X