Gebeliğe Hazırlık Yumurtlama dönemi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Sedef Ktl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2021
8
3
26
Merhaba. Ben yeni üye oldum ve bir sorum olucaktı. Ben yumurtlama dönemimi kolayca nasıl hesaplayabilirim. Ve bide şöyle bir sorun olucak. Her ay adet oluyorum ama sadece diğer ay olduğum adetle tekrar olcagım adet diğer adete göre ya 3 4 gün önce yada sonra oluyor bu düzensizliğe işaret değildir değilmi.. Bana yardımcı oluursanız sevinirim.

Merhaba. Ben yeni üye oldum ve bir sorum olucaktı. Ben yumurtlama dönemimi kolayca nasıl hesaplayabilirim. Ve bide şöyle bir sorun olucak. Her ay adet oluyorum ama sadece diğer ay olduğum adetle tekrar olcagım adet diğer adete göre ya 3 4 gün önce yada sonra oluyor bu düzensizliğe işaret değildir değilmi.. Bana yardımcı oluursanız sevinirim.
Ovülasyon testi almanızı öneririm

Adet başlangıcından itibaren 14.gün ve 17. Günü arasında olduğunu söylüyorlar ama tabi kişiden kişiye değişiyor
Bende instagramdan aldım minnakkurabiyelerrr sayfasından testleri de hassas tavsiye ederim 👍🏻

X