Yumurtlama döneminde ella

zeynep7171_

Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2020
10
2
24
Merhaba arkadaşlar. Soruma cevap verirseniz çok sevinirim. Nişanlımla ilişkiye girdik ve içime boşaldı. Tam da yumurtlama dönemime denk geldi. 3 saat sonrasında ella içtim ama reglim gecikti Bugün de 3. Gün acaba ilaçtan mı yoksa hamilelik olabilir mi lütfen cevap verin lütfen

Merhaba arkadaşlar. Soruma cevap verirseniz çok sevinirim. Nişanlımla ilişkiye girdik ve içime boşaldı. Tam da yumurtlama dönemime denk geldi. 3 saat sonrasında ella içtim ama reglim gecikti Bugün de 3. Gün acaba ilaçtan mı yoksa hamilelik olabilir mi lütfen cevap verin lütfen
Dün ellayi icsede hamile kaldığını söyleyen birkaç kişi gördük

Ben ilk evlendiğimde içmiştim ama hamile kaldım bilgin olsun , kan testi yaptırman da fayda var

ne yaptınız ? merak ettim sizi

İnşAllah, tam yumurtlama dönemindeydim... insan ister istemez korkuyor. Peki yan etkileri oldumu sizde?
evet ben de çok korkmuştum anlıyorum. Regl günüm gelene kadar aslında biraz rahattım bir şey olmaYacağını düşünüyordum . Daha önce d e kullanmıştım ama yumurtlama döneminde almadım diye sanırım reglim gecikmedi fakat bunu yumurtlama döneminde kullandığım için gecikti 5 6 gün kadar o zaman da aşırı stres yaptım tabi ve kasıklarda aşırı şişkinlik sertlik vardı ve normalde 4 gün sürüyordu reglim ama bu sefer 2 günü bile bulmadı. Duygu durumunu da etkiledi sinir ağlama krizleri . Tabi stresin de etkisi var. Bunun dışında bir şey olmadı :)

evet ben de çok korkmuştum anlıyorum. Regl günüm gelene kadar aslında biraz rahattım bir şey olmaYacağını düşünüyordum . Daha önce d e kullanmıştım ama yumurtlama döneminde almadım diye sanırım reglim gecikmedi fakat bunu yumurtlama döneminde kullandığım için gecikti 5 6 gün kadar o zaman da aşırı stres yaptım tabi ve kasıklarda aşırı şişkinlik sertlik vardı ve normalde 4 gün sürüyordu reglim ama bu sefer 2 günü bile bulmadı. Duygu durumunu da etkiledi sinir ağlama krizleri . Tabi stresin de etkisi var. Bunun dışında bir şey olmadı :)

Tekrar geçmiş olsun size, inşAllah bende hamile olmam ya 😞
ben aslında doğum kontrol hapı kullanıyorum ek olarakta prezervatif kullanıyor eşim, ilk hafta bir tane hapımı unutmuştum, o yetmiyormuş gibi prezervatif yırtıldı, hepsi üst üste geldi...
Hap kullandığım için adetim zamanında gelir diye düşünüyorum... inşAllah 🤲🏻
Yan tesir olarak: şimdilik iyiyim, bakalım ilerleyen günler ne gösterecek.

Tekrar geçmiş olsun size, inşAllah bende hamile olmam ya 😞
ben aslında doğum kontrol hapı kullanıyorum ek olarakta prezervatif kullanıyor eşim, ilk hafta bir tane hapımı unutmuştum, o yetmiyormuş gibi prezervatif yırtıldı, hepsi üst üste geldi...
Hap kullandığım için adetim zamanında gelir diye düşünüyorum... inşAllah 🤲🏻
Yan tesir olarak: şimdilik iyiyim, bakalım
Kötü bir durum gerçekten inşallah sorunsuz sıkıntısız atlatırsınız, size de çok geçmiş olsun 🙏

Kızlar bende sizinle basımdan geçen ella muhabbetini anlatayım.Benim gibi olup canını sıkan ve pimpiriklenenler var ise okusun ve rahatlasın
Tam yumurtlamamın en yüksek olduğu dönem de eşimle korunmalı ilişki yaşadık ( güyya) hop bi baktık ki prrzervatif bomm :KK43:
İçimde kalması da cabası ..
hemen çıkardım elbette içimden ama o peçeteyle gelen meniler aman Allahhhh yani
Minik bir kuzum var ve suan için ikinci çocuk çok erken diye gidip ertesi gün eczaneden ella aldık 11 saat gibi bir süre de içtim. İçtim içtim ama ne stres ne stres girmediğim site okumadıgım yazı kalmadı kafam karmakarışık oldu işte korumuyor koruyor ama az işte yok vakti yok saati
Kullanıp jamile kalanlar oyy dedim daha neler
Resmen psikolojim bozuldu adetime 14 gün vardı ilişkim oldugunda
O süreçte bekle babam bekle neyse 9 gün kala 7 gün kala 6 5 4 derken sürekli elimde bir erken gebelik testi dolaşıp durdum. Hepsinde negatif sonucc ama tabi emin olamıyorum çünkü adete dair hiçbir belirtim yok. Normalin dr reglim yaklasırken göğüs hassasiyeti bacak agrıwı bel ağrısı neler cekerdim ki hiç biri yok
Bu beni daha da telaslandırdı reglime iki gün kala bir test daha yaptım ve sonuç yine negatif
Dedim kesin ya gecikicem ya hamileyim .
Soğan suyu kürünü duymayanınız yoktur diye düşünüyorum ama duymayanda olabilir elbette
Hop aksamına kaynattım bir bardak ılık şekilde içtim sabahına mutlu son baktım ki kırmızılar gelmiişşş:) insanda regliye artık bu kadar mutlu olacagını tahmin bile etmez:)))
Ama ki soğan suyunu yapmasaydım bilmem gelirmiydi.. uzun yazdım ki içiniz rahatlasın diye
Ella koruyuculugu gerçekten çok yüksek bir ilaç korkmayın. Not: regli olduktan sonra da elbette test yaptım:) neden çünkü pimpirikkkk:) garanticilik .. hepinize gecmiş oldun Canlar var

Ustune gormus olmayasin

Merhaba arkadaşlar. 24 Şubat'ta erkek arkadaşımla birlikte oldum üç saat içerisinde hapı (ertes72 diye bir hap) hemen içtim. Normalde 26 Ocak'ta regl olmuştum, yani tahminen 26 Şubat'ta yani bugün regl olmam gerekiyor. Tam menstrual döngünün içinde olduğum içinde ilacın etkisinin olmaması gibi bir durum olur mu? Bir de dün göğüslerimde hassasiyet yokken bugün var ve her regl zamanı olduğu gibi belim ağrıyor. Kafam karıştı, ben ilişkiye girmeden önce yumurta kırılmış olabilir de regl oluyor olabilir miyim ve bu yüzden hapı kullansam dahi gebelik gibi bir riskim var mıdır? Cevaplarsanız çok sevinirim :110:

merhaba benim de ayni sonraki ay regliniz duzeldi mi ? gecikti mi

X