YUMURTLAMA DÖNEMİNDE ELLE İÇİP HAMİLE KALAN VAR MI?

Zaman_siz

Guru
Pro Üye
25 Ağustos 2009
1.946
991
32
İnşallahh 🤲🏻 pazartesi kalp atışlarını duyacağız inşallah 🤱🏻🤗 belirti gibi değilde (daha doğrusu gebe olduğumu bilmediğim için pms sandım 🤦🏻‍♀️ Gebelik şüphesi gördüğüm rüyalardan sonra içime düşmüştü benim belirtilerden değil sonradan birleştirdim hepsini ☺️) göğüslerim çok ağrıdı -Halen ağrıyor- bir de geçen hafta oruç tutarken midem çok kötü olmuştu bırakınca tutmayı geçti. Bu hafta biraz uykuluyum gibi karnım ve belimde kramplar var hafifçe, bir de iştahım biraz arttı gibi 😌.
E hadi ne güzel hayırlı haberle dönersin inşallah 🤲🥰

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-11-2021

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 156 gün kaldı.

Önümzüdeki iki gün içinde kulaklar nihayi konumuna gelecektir. Bu haftadan itibaren kalbiniz hamileliğinizi desteklemek için %40-50 daha fazla çalışacaktır. Genellikle bu fazla iş yükü sorun teşkil etmez. Sağlıklı bir kalp artan bu ihtiyaç ile baş edebilir. Annelerde karnın iki yanında olan ligament ağrıları olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Anneeeo

Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2020
16
11
32
İnşallahh 🤲🏻 pazartesi kalp atışlarını duyacağız inşallah 🤱🏻🤗 belirti gibi değilde (daha doğrusu gebe olduğumu bilmediğim için pms sandım 🤦🏻‍♀️ Gebelik şüphesi gördüğüm rüyalardan sonra içime düşmüştü benim belirtilerden değil sonradan birleştirdim hepsini ☺️) göğüslerim çok ağrıdı -Halen ağrıyor- bir de geçen hafta oruç tutarken midem çok kötü olmuştu bırakınca tutmayı geçti. Bu hafta biraz uykuluyum gibi karnım ve belimde kramplar var hafifçe, bir de iştahım biraz arttı gibi 😌.
Bebeğiniz nasıl acaba ? Sağlıklı devam ediyor mu gebeliğiniz bende bu ay ertesi gün hapı kullandjm test yapmaya korkuyorum

Aryaaasu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2014
80
28
Bebeğiniz nasıl acaba ? Sağlıklı devam ediyor mu gebeliğiniz bende bu ay ertesi gün hapı kullandjm test yapmaya korkuyorum
Merhaba 3 aylık olduk mide bulantısı kusmalar dışında gayet güzel. Bebeğim o kadar kusmama rağmen gelişimi çok iyi maşallah. En son ense kalınlığı da normal idi haftaya ikili tarama testi yaptıracağım. 😌

Anneeeo

Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2020
16
11
32
Merhaba 3 aylık olduk mide bulantısı kusmalar dışında gayet güzel. Bebeğim o kadar kusmama rağmen gelişimi çok iyi maşallah. En son ense kalınlığı da normal idi haftaya ikili tarama testi yaptıracağım. 😌
Peki cinsiyetiniz belli mi :)