YUMURTLAMA KANAMASI

merhaba

7 aydır uğraşıyoruz ama hiçbir sorun olmadığı halde gebelik olmuyor. En son ilaç kullanmak istedim klomen sitrat yazdırdım sağlık ocağından ve onu 5 gün boyunca kullandım o kullandığım süreçte ilişki devam etti ilacı bıraktıktan sonra ilişki yaşayamadık 5.günü yaşamıştık ve ilacı bıraktıktan 2 gün sonra kahverengi leke gelmiş adetime de 12 gün var ve hiçbir şekilde belirtide yok. internetten biraz araştırdm yerleşme kanaması olması imkansızmış yumurtlama günümde leke geldiği için yumurtlama kanaması olabilirmiş. dün leke geldi akşamıda ilişkiye girdik acaba etkisi olur mu? bir de yumurtlama takibini uygulama üzerinden takip ediyorum yumurtlama dönemi gösterdiği günlerde benim hiç göğüslerimde ağrı olmuyor adetime son 1 hafta kala göğüslerim şişiyor ağrı oluyor benim kafam iyice karıştı bu durumu yaşayanlar yazabilir mi?

acaba ben uygulamada gösterdiği gün değil de adetime yakın zamanda göğüslerim şişmeye başlıyor o zaman mı yumurtlama döneminde oluyorum. 28 günde 1 adet olurum hiç şaşmaz yani maşallah hep düzenli olurum
Aşka doktorsuz ilerlemeyin. Ben senelerdir uğraşıyorum çatlatma aşılama yaptırdım en son tüp bebek yaptıracaktım hadi dedim o zaman bir kere de ben femara kullanıp kendi kendime şansımı deneyeyim. O işler öyle değilmiş 2 tane polip oluşmuş rahimde birde onlar için operasyon oldum dert açtık başıma yani

Bende hala devam ediyor korkuyorum kötü bisey çıkar diye Sevcan hanım sizde az az mı geldi kanama sürekli olrak
Canim.kusura bakma simdi bakabildim yeni gordum.mesajini bende 3 gun olarak devam ediyor. Eger yogunsa ve hala devam ediyorsa doktora danisin korkmayin onemli borsey yoktur Allahin izniyle

X