Yumurtlama ve çatlaması !!

insomnia_95

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2021
58
18
28
Kızlar merhaba daha önce konuşulmuş ama net bir cevap bulamadım doktora sordum onun dedikleri de farklı iyice kafam karıştı. Yumurtlama da yumurta akı kıvamında akıntı geldikten sonra yumurta ne zaman salınır? Doktorun dediğine göre o akıntı gelince yumurta fallop tüplerine salınmış oluyormuş. Ama burda bazı arkadaşlar da o akıntıdan 1-2 gün sonra diyor iyice kafam karıştır

Ca
Kızlar merhaba daha önce konuşulmuş ama net bir cevap bulamadım doktora sordum onun dedikleri de farklı iyice kafam karıştı. Yumurtlama da yumurta akı kıvamında akıntı geldikten sonra yumurta ne zaman salınır? Doktorun dediğine göre o akıntı gelince yumurta fallop tüplerine salınmış oluyormuş. Ama burda bazı arkadaşlar da o akıntıdan 1-2 gün sonra diyor iyice kafam karıştır
Canım doktorun dediğini bilmiyorum ama ben de tam 6 gün sonra pik okuyor. Doktorda pikten iki gün sonra yumurtanın çatlamak üzere olduğunu soylemisti

Yaa kızlar bn pkos ve poliple biriyim 🥴 55.gün ve hala adet yok belirti yok sık sık her gün az az kahve akıntı oluyo sıvımsı. 1 hafta önce idrarda test yaptım negatif bugün kan verdim pazartesiye çıkacakmış. Yaklaşık bir buçuk ay önce hsg çekildim. Adet gecikmesi ondan olabilir. Böyle bi durum yaşayıp gebe kalmış yada adet görmüş olan var mı. Internette araştıracak konum kalmadı artık birşeylere bakıp olumlu olumsuz birşey düşünmek istiyorum. Aşılamaya başlayacağız adet yok. Dardayimmm😶

X