Gebeliğe Hazırlık Yumurtlama ve Sonrası

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kivircikkhatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
746
231
30
Kızlar merhaba. Adet bitimi 9. Gün yumurtlama gördüm oncesi ve sonrası değerlendirildi. Yumurtlamadan sonra gogus hassasiyeti olustu yumurtlama sonrası 8. Gün hala hassasiyet var bu durum normal mi ?

Yapmak istemiyorum bi yandan cok istiyorum. Surekli negatif gormekten yoruldum her ay dusunmeyecegim diyorum adet olduğumda bittiğinde yine basliyorum cok yipratici surecler
Biliyorum ben de 2 yıldır istiyorum 1 kaybım var o korku nedir bilirim artık bat geçmeden yapmıyorum. O zaman adeti bekleyin yumurtlamadan 14 gün sonra adetin gelmesi lazım gelmezse duruma bakarsınız…

Kızlar merhaba. Adet bitimi 9. Gün yumurtlama gördüm oncesi ve sonrası değerlendirildi. Yumurtlamadan sonra gogus hassasiyeti olustu yumurtlama sonrası 8. Gün hala hassasiyet var bu durum normal mi ?
Ilk defa ovulsyn testi ile denedm bu ay. Doktorum önerdi. Kaciriyosundur yumurtlmayaı testle dene dedi. Bu ay denedim 2 3 4 haziranı. 2 haziran yumurtlama 3 4 catlama oldu.
Uzerinden 7 gün gecti son 2 gundur gogus kasık ve bel agriyo.
Gecen ay 19 mayis adet günüm, beklicm 7 8 gun daha.
Insallah vardır. Ilk kez deniyrm ovulsyn testi, sorunda olmadgnı soyledi doktor. Bakalmmm

Ben adet bitimi 6. Gün kasıklarda ağrı hissettim ovulasyon testi yaptım koyu gördüm. 2 gün değerlendirdik sanırım. Bugün 15.gün yine koyu gördüm. 2 kere mi yumurtluyorum acaba yoksa diğer bi ihtimal olabilir mi diye düşünmeden edemiyorum. 3 aydır hep tek çizgi gördüğüm için test yapmak istemiyorum hiç.
Aşıru duygusallığım dışında hiçbir göstergem de yok.. göğüs ağrısı, regl olacakmış gibi karın ağrısı vs.. dünden beri ağlama nöbetleri geçiriyorum sadece. Yumurtlama dönemlerinde böyle oluyor mu acaba?

Ben adet bitimi 6. Gün kasıklarda ağrı hissettim ovulasyon testi yaptım koyu gördüm. 2 gün değerlendirdik sanırım. Bugün 15.gün yine koyu gördüm. 2 kere mi yumurtluyorum acaba yoksa diğer bi ihtimal olabilir mi diye düşünmeden edemiyorum. 3 aydır hep tek çizgi gördüğüm için test yapmak istemiyorum hiç.
Aşıru duygusallığım dışında hiçbir göstergem de yok.. göğüs ağrısı, regl olacakmış gibi karın ağrısı vs.. dünden beri ağlama nöbetleri geçiriyorum sadece. Yumurtlama dönemlerinde böyle oluyor mu acaba?
Canim bazen ayda 2 defa yumurtlama oluyomus. Ama bilemiyorum en iyisi test yapmak insallah vardir

Sonucunu ne oldu

X