Tüp Bebek Merkezleri Yunus emre dh Teoman Haluk Minsin

Teşekkür ederim 🥰 Teoman beyde 1 asılama yaptım. Pandemiyle 40 yaşındaki hastaları sıraya koyduk dediler. O yüzden bıraktım. Yaşınızda sıkıntı yok. Benim sebepsiz kısırlıkti. Teoman bey 32 yaşında olsaydin bekletirdim demişti. 35 sonrası acele etmekte fayda var.
Yaaa üzücü.. günlerce oraya gidip sabahtan akşama kadar orada beklemek insanı yeterince yıpratıyor :KK43: benim en büyük hayalimdi anne olmak ve şu süreç beni korkutuyor 🥺
Benimde bilinmeyen infertilitem var.. eşimin sonuçları mükemmel, yumurta rezervi aktifliğim var..
Birde yukarıdaki arkadaşada sordum sanada sormak istiyorum, Bir konuda daha fikrini merak ediyorum, çikolata kistim 12.80 di 31.00 olmuş. Bu gebeliği engeller mi? Histeroskopi ve HyFoSy temiz çıktı tüplerim açık herşey olağandı. Kistime müdahale edilmedi bu durum normal mi?

Yaaa üzücü.. günlerce oraya gidip sabahtan akşama kadar orada beklemek insanı yeterince yıpratıyor :KK43: benim en büyük hayalimdi anne olmak ve şu süreç beni korkutuyor 🥺
Benimde bilinmeyen infertilitem var.. eşimin sonuçları mükemmel, yumurta rezervi aktifliğim var..
Birde yukarıdaki arkadaşada sordum sanada sormak istiyorum, Bir konuda daha fikrini merak ediyorum, çikolata kistim 12.80 di 31.00 olmuş. Bu gebeliği engeller mi? Histeroskopi ve HyFoSy temiz çıktı tüplerim açık herşey olağandı. Kistime müdahale edilmedi bu durum normal mi?
Kistle ilgili hiç bilgim yok canım seni yaniltmiyim. Spermlerde iyiye süper. Yumurtan çok için rahat olsun. Zamanın var😊

Canısım 🥰 bende pcos gibi bir durum yok fazla yumurta rezervi aktifliğim vardı ve gerekli büyüklüğe ulaşmıyornuş yumurtalarım fakat gonal f ve ovitrelle kullandım.
Bu sürece kadar sağda ve solda 1 yumurtam vardı net hatırlamıyorum fakat 12.90 sağ, 9.10 soldu. Soldaki sağlıklı büyümemişti 9.50 de kalmıştı fakat sağdaki 17.50 olmuş ve birtane süpriz yumurta da yine sağda 17.10 olmuş.
Bir konuda daha fikrini merak ediyorum, çikolata kistim 12.80 di 31.00 olmuş. Bu gebeliği engeller mi? Histeroskopi ve HyFoSy temiz çıktı tüplerim açık herşey olağandı. Kistime müdahale edilmedi bu durum normal mi?
Çikolata kisti konusunda hiç fikrim yok, ancak eğer müdahele gerektiren bir durum olsaydı doktor bey bu şekilde aşılama yapmazdı. Yumurtaların da gayet güzel büyümüş belli bir olgunluğa gelince çatlatıyorlar zaten. Allah en yakın zamanda bebeğine kavuştursun inşallah

X