Yürekleri dağlayan görüntü!

themis1990

canım oğlum mertim
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2012
30.182
38.369
33
Şırnak Silopi'de şehit olan Sabri Altınbaş'ın cenazesi Düzce'de defnedildi
1152250_620x410.jpg

Mustafa TÜRK/YUSUF KILIÇ/ GAZETE HABERTÜRK

Şehit polis memuru Sabri Altınbaş'ın cenazesi, Kocaeli’ndeki Cengiz Topel Havalimanı’na getirildi. Uçaktan tören mangasınca alınan Türk bayrağına sarılı şehidin tabutu, Düzce Belediyesi’ne ait cenaze aracına kadar omuzlarda taşındı. Şehit Altınbaş’ın naaşı daha sonra defnedilmek üzere memleketi Düzce’ye gönderildi.

Evli ve 1.5 yaşında bir çocuğu olan Altınbaş’ın video paylaşım sitesinde oğlu ile çekilmiş görüntüleri yürekleri dağladı. Görüntülerde 1.5 yaşındaki Bera Zeki’nin babası ile kahkahalarla oynadığı görülüyor. Şehit polis memuru Sabri Altınbaş’ın Düzce’nin Kaynaşlı İlçesi’ndeki cenaze törenine binlerce vatandaş katıldı.

Cenaze namazının kılınacağı alana şehidin eşi Sevcan Altınbaş, annesi Necmiye Altınbaş ve babası Zeki Altınbaş kendilerine eşlik eden polisler ile birlikte geldi. Şehidin cenazesi alana getirildiği sırada şehidin halası Makbule Kocaman tabuta sarılarak, “Evladım sana doyamadım” şeklinde feryat etti. Alana şehidin 1 yaşındaki oğlu Bera Zeki de getirildi. Altınbaş’ın cenazesi Yörükler Köyü Mezarlığı’na defnedildi.http://www.haberturk.com/gundem/haber/1152250-yurekleri-daglayan-goruntu

Bu mutluluk artık sadece fotoğraflarda kalmış ne üzücü:KK42:

Allah rahmet eylesin ailesine sabırlar versin

Artık 4*4*4*4*4 gözle bekliyoruz terörün bitmesini.

Hani müthiş proje ise bu seçim sonrasını bekleyen uygulayın da artık evler ışıksız kalmasın.

Of Allah'ım...
Resmen oğlumu gördüm sanki..
Yüreğime oturdu, gözlerim doldu...
Allah sabırlar versin sevdiklerine...
Allah'ın adaletine bırakıyorum bunu yapanları..

ALLAH cc sabırlar versin
mekanın zaten cennettir
hakkını helal etmişsindir inşALLAH bizlere şehid
Rabbim evladının gönlünü ferahlatsın

Yavrum en büyük imtihanın bu olsun, ömrün su gibi berrak ve temiz aksın, babana cennette kavuşasın...

X