İğneli Epilasyon "Yürüme".Sizin de başınıza geldi mi?

miumius

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
12
9
32
Merhaba
Yaklaşık 1 yıldır yüzümdeki tüylere sorunsuz bir şekilde iğneli epilasyon yaptırmaktayım. Birkaç seans önce (9. seans diyeyim) gittiğimde kaş bölgemde 1 kez yürüme oldu. Epilasyoncumun söylediğine göre sinire yakın bölgelerde elektrik sinirden yürüyebiliyormuş. Şok gibi bir şey, çok şiddetli yani epilasyonun acısı yanında hiçbir şey. Resmen elektrik verildikten sonra o elektrik ağzımın içinde şiddetli bir şekilde çaktı, beynime de vurdu, hafif bir baş dönmesi yaşadım. İlk defa olmuştu. Sonraki seansta da 2-3 kez oldu ve ilk kez dudak üstünde oldu. Ondan sonraki seansta da dudak üstünde birkaç kez oldu ve en son gittiğim direkt yürüme ile başladı, 10 tane kadar tüye uygulama yapıldı ve 5-6 kez yürüme oldu en sonunda devam ettirmedim çünkü çok şiddetli bir şey, dayanılacak gibi değil. Yani bu yürüme koltuk altında falan çok yaygın oluyor ama koltuk altı hiçbir şey, sanırım beyne yakın olduğu için yüzde olan çok fena.. Bitmemesine rağmen artık uygulama yaptıramıyorum ama o kadar seans boyunca boşuna mı gittim şimdi? Ne yapacapım bir fikri olan var mı? Neden böyle oluyor :KK43:(

Sinire denk gelince sadece çekilme gibi bişey hissediyorum ben, alın çizgisinde olursa oluyor, el bileğinde de yaşadım aynı seyi ama bu kadar şiddetli olması normal mi acaba? Uzmanı değiştirme şansınız var mı deneme amaçlı? Gerçi bu zamana kadar hiç sıkıntı da yaşamamışsınız. Belki de bir doktora danışmak lazım. Bırakmak o kadar emeğe yazık etmek olur gerçekten.

Bende koltukaltı ve bacak için iğneli epilasyon yaptırıyorum şimdiye kadar 6 seans gittim ve hiç sizin dediginiz gibi bir duruma rastlamadım ve gidenlerden de duymadım yardımcı olamayacagim çok geçmiş olsun

Sinire denk gelince sadece çekilme gibi bişey hissediyorum ben, alın çizgisinde olursa oluyor, el bileğinde de yaşadım aynı seyi ama bu kadar şiddetli olması normal mi acaba? Uzmanı değiştirme şansınız var mı deneme amaçlı? Gerçi bu zamana kadar hiç sıkıntı da yaşamamışsınız. Belki de bir doktora danışmak lazım. Bırakmak o kadar emeğe yazık etmek olur gerçekten.
İlk başlarda bende de çekilme oluyordu, sonra yürümeye dönüştü.. Öneriniz için teşekkürler ama dermatolojiye mi gitmeliyim yoksa sinirlerle alakalı olana mı? O bölgede uzman değiştirme şansım var ama o kadar korkuyorum ki yüzde bir yere yaptırmaya :S Bir de epilasyoncum tanınan ve bu işi yıllardır yapan briisi o yüzden problemin onda olacağını sanmıyorum. Nadiren başka müşterilere olduğunu da söylemişti özellikle kaş/ alın bölgesinde
Bende koltukaltı ve bacak için iğneli epilasyon yaptırıyorum şimdiye kadar 6 seans gittim ve hiç sizin dediginiz gibi bir duruma rastlamadım ve gidenlerden de duymadım yardımcı olamayacagim çok geçmiş olsun
Teşekkür ederim, koltuk altındaki yürüme hissedilmiyor bile, hiç acımıyor. Yüzdeki çok başka :KK43:

Bir dermatoloğa danışmanız daha uygun olur sanırım. Elbette, emin olmadan riske girilecek bir bölge değil yüz.
Dilerim çözersiniz sorununuzu, geçmiş olsun.

X