Yuvami kurtarmak isitiyorum size ihtiyacım var

Canim ben okudum sadece senin vermiş oldu gun tepkiye anlam veremiyorum ayrıca ben bir yorum yaptım ve senin hoşuna gitmeyebilir herkesin düşüncesi farklıdır ben dini yönden bakmisimdir sen psikolojik olarak bakmışsındır ben kimseye iftira atmadım dinini bilmiyorsun yorum yapiyorsun dedin bende nedir bu tepki dedim birşey yok yani gerilmeye ben yanlış anlasildiysam kusura bakma özür dilerim
Eee çünkü yasak uyardım sizi. Hem illa yasak olduğu halde kullanacaksanız bu koni uygun değil demek istedim başta 11 sene kim olsa katlanmaz burda olsa da Avrupada yasayan Fransız olsa da vs...

Sen öyle bakmışsındır konuya diyorum bende böyle bakmışım demekki bu öyle basite indirgiycek birşey değil ben sadece bildiğimi paylaştım bir yanlış varsa ya elinle ya dilinle yada kalbinle bugz ederek duzelticeksin buyuruyor Peygamber Efendimiz bende bildiğimi söyledim boşanma kelimesini anma nikahın tehlikeye düşmesin dedim dinsiz diyemem ben kimseye ama ben dinle ilgili birşey konuşurken tepki gösterene hayırdır derim yani
Muneye dersiniz o zaman hayırdırı. Bu son cümlem çünkü anlatamıyorum.

Işte bunu demek istedim arkadaşın biri linç etti resmen dinini bile bilmiyormuşum niye yorum yapıyormuşum herkes ağzına geleni söylüyor din dışında sorun yok dini olunca ALLAH rızası haram ve helal olunca kanları çekiliyor

evet dinini bilmeden bir insana böyle bir konuda yorum yapamazsınız. ayrıca sitede dini yorum yapmak yasak.

Eee çünkü yasak uyardım sizi. Hem illa yasak olduğu halde kullanacaksanız bu koni uygun değil demek istedim başta 11 sene kim olsa katlanmaz burda olsa da Avrupada yasayan Fransız olsa da vs...
Yasak olduğu için kusura bakma demiyorum tartışma uzamasın diye diyorum yanlış anlama !
Muneye dersiniz o zaman hayırdırı. Bu son cümlem çünkü anlatamıyorum.
Sorarsa derim çünkü yanlış birşey yazmamışım muhalefet olmak zorunda değilsin canim sadece seni gerdi bu mevzu ben arkadaşa yazdım bunu benim bir sorunum olunca yazarsin bana tamam mi

Bilenler bana anlatsin yaniliyor olabilirim de, protokol öyle anlik sinirle yazilan birsey mi? Uzerine dusunmussunuz, kagida cikti almissiniz, adamin onune koymussunuz.. aslinda baya baya karar vermissiniz.. duygularinizda bir dengesizlik olabilir mi? Bir uzmana danismakta fayda var

Konu sahibi hayatta mısınız?
11 Sayfa yorum yazıldı, bir yorum alsak?

Tek tek herkese cevap veremezsiniz tabi de, “Yorumlarınızı okudum/okuyamadım, görüşlerinize katıldım/görüşlerinize katılmıyorum/ görüşlerinizi değerlendireceğim” diye bir cümle de alabiliriz?

evet dinini bilmeden bir insana böyle bir konuda yorum yapamazsınız. ayrıca sitede dini yorum yapmak yasak.
Dini yorum yapmak yasak dini konular neden açılıyor?????? Formlar vs.neden açılıyor Bilmem kaç günde hatimler yapılıyor zikirler çekiliyor hamilelik konusu açılıyor dua edinde hamile kalayım diyorlar dua istiyorlar bu dini sayılmıyor o zaman işinize geldiği gibisiniz

Bilenler bana anlatsin yaniliyor olabilirim de, protokol öyle anlik sinirle yazilan birsey mi? Uzerine dusunmussunuz, kagida cikti almissiniz, adamin onune koymussunuz.. aslinda baya baya karar vermissiniz.. duygularinizda bir dengesizlik olabilir mi? Bir uzmana danismakta fayda var

İnternette hazır örnekler var.
Muhtemelen eşi bir çıktısını alıp önüne sürdü konu sahibinin, konu sahibi ciddi mi değil mi anlamak için.
İmzalayınca da evlilikten vazgeçti.

Dini yorum yapmak yasak dini konular neden açılıyor?????? Formlar vs.neden açılıyor Bilmem kaç günde hatimler yapılıyor zikirler çekiliyor hamilelik konusu açılıyor dua edinde hamile kalayım diyorlar dua istiyorlar bu dini sayılmıyor o zaman işinize geldiği gibisiniz

dua etmek başka dini yaşayışla ilgili ahkam kesmek, insanların bir cümleleri üzerinden sizin gibi "allah adını duyunca kanları çekiliyor" yazmak başka bir şey.
yaptığınız tuhaf yorumlarla duaları, zikirleri bir tutmayın rica ederim.
kimseye allah adını duyunca kanı çekiliyor yazamazsınız.
ters bir tipe denk gelirseniz evinizde mahkeme celbi bile bulursunuz.
bilip bilmeden insanların dini hassasiyetleri üzerine yorum yapma hakkınız hiçbir yerde olamaz.

Uğraşma ya, raporla gitsin. O zaman anlar ne demek istediğini.

Dini konu gerçekten açılmıyor. Aksini görürseniz şikayet etme butonu var.

Daha bugün bu başlıkta öyle açılan bir konu kapatıldı.
Neden olarak da insanların sakin sakin bu konuları tartışamaması gösterildi.

Daha bu konuda 2-3 mesajda dinsizlik, işine gelme gibi suçlamaların havada uçuştuğunu düşünürsek ne yazık ki bu görüşe katılıyorum.

Tanımadığım bir kişinin asla dinini sorgulamam, haddim değil. Ancak benim bu görüşüme katılmayan da çok. Elaleme yok senin dinin yok senin dinin fazla demeye bayılıyoruz. Bir rahat bıraksak insanları.

Buraya konu açanlar bekledikleri yorumları alamayınca bir daha uğramıyorlar. Kimse gerçekleri duymak istemiyor. Çoğu kişi "sen haklısın" denmesi için konu açıyor. Sonuç sahipsiz bir konu

çok katılıyorum bu yoruma. çoğu kadın, kadına destek olmayı her yaptığının onaylanması gibi algılıyor ve hep haklısın demesini bekliyor.

dua etmek başka dini yaşayışla ilgili ahkam kesmek, insanların bir cümleleri üzerinden sizin gibi "allah adını duyunca kanları çekiliyor" yazmak başka bir şey.
yaptığınız tuhaf yorumlarla duaları, zikirleri bir tutmayın rica ederim.
kimseye allah adını duyunca kanı çekiliyor yazamazsınız.
ters bir tipe denk gelirseniz evinizde mahkeme celbi bile bulursunuz.
bilip bilmeden insanların dini hassasiyetleri üzerine yorum yapma hakkınız hiçbir yerde olamaz.
Musluman bir ulkede yasayip Kimseye dini yorum yapamazsın diyemez o arkadaş benim yorumumada saygı duymak zorunda ben o yorumu konu sahibine yaptimmm uyarı alicaksamda o arkadaştan degilllll başkasından alicam o kadar dalmışsınız ki verilen tepkiye hiç bakmiyorsunuz o kelimeler birine durduk yere söylenmediii ben dini hassasiyetine yorum yapmadimmmmmm konu sahibine yazdım o arkadaş üzerine alındı bu oyun değil başına gelince üzülmesin diye söyledim kötülük olsun diye söylemedim evet ALLAH deyince demedim din olunca verilen tepkiye kanları çekiliyor dedim ister haklı bulursunuz ister bulmazsınız herkes birbirine saygı duymak zorunda demokrasi varsaaaa özgürlük varsaaaa küfür yok hakaret yokkkkk taciz yokkk bana neyin celbinii yolluycaklar acaba ağzınıza her geleni söyleyin ha aman durmayın fikrinize ters düşeni linç edin yok öyle bir dünya

Musluman bir ulkede yasayip Kimseye dini yorum yapamazsın diyemez o arkadaş benim yorumumada saygı duymak zorunda ben o yorumu konu sahibine yaptimmm uyarı alicaksamda o arkadaştan degilllll başkasından alicam o kadar dalmışsınız ki verilen tepkiye hiç bakmiyorsunuz o kelimeler birine durduk yere söylenmediii ben dini hassasiyetine yorum yapmadimmmmmm konu sahibine yazdım o arkadaş üzerine alındı bu oyun değil başına gelince üzülmesin diye söyledim kötülük olsun diye söylemedim evet ALLAH deyince demedim din olunca verilen tepkiye kanları çekiliyor dedim ister haklı bulursunuz ister bulmazsınız herkes birbirine saygı duymak zorunda demokrasi varsaaaa özgürlük varsaaaa küfür yok hakaret yokkkkk taciz yokkk bana neyin celbinii yolluycaklar acaba ağzınıza her geleni söyleyin ha aman durmayın fikrinize ters düşeni linç edin yok öyle bir dünya

bu forumda dini konularla ilgili yorumlaşmak yasak çünkü sonra sizin gibi insanlar hadlerini aşıp insanlara böyle hiç hoş olmayan laflar söylüyorlar ve konular büyüyor.
dışarıda da istediğinizle istediğiniz gibi din üzerinden konuşamazsınız çünkü kimsenin hassasiyetini bilemezsiniz.
özgürlük kelimesini çok yanlış anlamışsınız yani, üzgünüm. saygı derken o cümleniz ile son derece saygısızca bir yaklaşım sergilediniz bir de mesela.

neyse, başkaları da yazdı, algılayamayacağınız belli. nedense bir ispat çabasındasınız ama herkesin inancı kendine. belki de kanları çekiliyor dedikleriniz sizden daha inançlıdır, bunu bile size bilemezseniz.

işte bu nedenle burada dini şeyler yazamayız. hiç birimiz. şikayetler yöneticilere gitti, onlar gerekli gördükleri şeyleri yaparlar.

X