Yüz bölgesi lazer

Flwr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2018
5
0
28
Kızlar yüz tüylerimden çok rahatsızım. Yanlış uygulamalar sonucu yüzümdeki tüyler çok arttı ve çok siyahlaşıp kalınlaştı. Lazere başlamak istiyorum ama lazer yüz tüylerini kalınlaştırıyor diye duyduğum için korkuyorum. Yüz bölgesine lazer yaptırıp fayda gören var mı beni bilgilendirirseniz çok sevineceğim.

Eşim yanaklarındaki ve kulaklarındaki tüyler için Antalya’da buz lazere başladı. İlk seansta bile fark edildi.

Kızlar yüz tüylerimden çok rahatsızım. Yanlış uygulamalar sonucu yüzümdeki tüyler çok arttı ve çok siyahlaşıp kalınlaştı. Lazere başlamak istiyorum ama lazer yüz tüylerini kalınlaştırıyor diye duyduğum için korkuyorum. Yüz bölgesine lazer yaptırıp fayda gören var mı beni bilgilendirirseniz çok sevineceğim.
Ben yaptırdım kısa süre için nemnuniyet veriyor ama bir başlayınca hayatının bir parçası haline geliyor maleseff. Başlangıçta çene ve hafif favorolerim vardı şimdi komple yanak hatta öyle bir hale geldi ki göz çevresine doğru arttı. Geçenlerde bir doktordan dinledim. Yüze lazer yaptırmayın iğneli yapın diye. Çünkü yüzde uyur halde olan kıl folikülleri var lazer yoğun ısıdan dolayı onların uyanmasına neden oluyor diye. Tüm vücütta lazeri önerirken yüzde sadece iğneli öneriyordu. Bence yaklaşık yedi sekiz yıldır seanslarımı ihmal etmeden gidiyorum ama bitmedi incelme oldu ama bitmedi. Üstüne üstelik yüzüm de o yumuşaklığı hissedemiyorum yoğun ısı ve işlem sonrası olması gerek.

Bir yıl kadar sabredip iğneli epilasyon yaptırın, kisa vadeli düşünmeyin lazer demek ömür boyu bu cihaza bağlı kalmak demek.
Yüz kere yazıldı, çizildi yüze lazer yaptırmayın.

X