yüz dolgusu,radyo frekan,vshape vb. operasyon yaptıranlar foto paylaşabilirmiiiii!

eylll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2008
28
0
bir süredir yüz dolgusu,radyo frekan,vshape vb. operasyonları araştırıyorum dudak kenarımda derin çizgiler var, bir çok gibi benimde bu konuda kafam karışık ama bu tarz uygulamaları yapanları olkudum ama maalesef foto koyan yok daha çok burun ameliyatları ile ilgili fotolar var, bu uygulamaları yapanlar fotolarını paylaşırsa çok sevinirim herkese teşekkürler

bir süredir yüz dolgusu,radyo frekan,vshape vb. operasyonları araştırıyorum dudak kenarımda derin çizgiler var, bir çok gibi benimde bu konuda kafam karışık ama bu tarz uygulamaları yapanları olkudum ama maalesef foto koyan yok daha çok burun ameliyatları ile ilgili fotolar var, bu uygulamaları yapanlar fotolarını paylaşırsa çok sevinirim herkese teşekkürler

adına vshape dendiğine bakma oda zaten radyofrekans ve bence onları unut bir işe yaramıyor, paranı çöpe atarsın. Dolgudan sonuç alırsın ama doktorunu iyi seç

Bende dolguyu oneririm sana en guzeli bende o cizgilerden cok rahatsizdim suan yoklar Ankara'da Mehmet Akgün harikalar yaratıyor canim oneririm

Kızlar yeni yanaklarıma dolgu yaptırdım merak edenler için fotoğlarımı sizlerle burdan daha sonra paylaşacağım :)

[QU
Kızlar yeni yanaklarıma dolgu yaptırdım merak edenler için fotoğlarımı sizlerle burdan daha sonra paylaşacağım :)
bana da gönderebilir misinizz?

OTE="merveyilmaz13, post: 41323064, member: 666124"]Kızlar yeni yanaklarıma dolgu yaptırdım merak edenler için fotoğlarımı sizlerle burdan daha sonra paylaşacağım :)[/QUOTE]

Tabiiki canım[/QUOTE]
Hangi marka dolgu kullanildi ,ne kadara yaptirdin ve doktorun kim canim

X