Yüz estetiği

selsins

Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2018
4
1
57
Merhabalar,

Ben Ankara da yaşıyorum , 51 yaşımdayım.

Öncelikli yüzümde yorgun ve yaşlı bir ifadeye yol açan göz kapağı düşüklüğümün ve bununla birlikte , burundaki kemiğin düzeltilmesine ilişkin doktor arayışı içerisinde, birkaç doktora gidip konuştum ve fikir aldım. Çok tatmin olmadığım için kararsız kaldım.

En son burnundan ameliyat olan bir arkadaşımin tavsiyesi üzerine Tevfik Sözen Hoca ya gittim. Sıkıntılarımı anlattım, bu ameliyatlar ile birlikte yüz germe ameliyatı da yapılabileceği, çok iyi sonuçlar alabileceğimi söyledi.
Yüz germeyi hiç düşünmeme rağmen, Hocanın bana verdiği güvenle kaşlarımı, göz kapağımı , burnumu, yüzümü , gıdımı yani birkaç işlemi içeren ameliyatın aynı anda yapılmasına karar verdik.

Şu anda ameliyat sonrasında 55. günde olmama rağmen çok memnunum. Çevremden en az 10-15 yaş gençleştiğim, ifademin değiştiği çok güzel olduğum tepkilerini alıyorum. İyi ki Tevfik Hocamı tanıdım. Onun işinin ehli bir hekim olması, ilgi ve alakası, ameliyat sonrasında yakın takibi sayesinde hızla iyileştim ve mutluyum. Bu konuda arayış içerisinde olanlara Tevfik Sözen hocayı tavsiye ediyorum.

X