Yüz gerdirme doktor tavsiyesi

Fizolijak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2016
85
31
Merhabalar. İstanbul'dayım. Yüz gerdirme için en doğru adres diyebileceğiniz doktor var mıdır? Ayrıca tecrübeleriniz doğrultusunda işlem hakkında bilgi verirseniz süper olur

Merhabalar. İstanbul'dayım. Yüz gerdirme için en doğru adres diyebileceğiniz doktor var mıdır? Ayrıca tecrübeleriniz doğrultusunda işlem hakkında bilgi verirseniz süper olur
slm bende yakın zamanda yüz gerdirmeyi düşünüyorum siz dr buldunuz mu?

orta yüz germeden bahsediyor olmalısınız.kızlar iple asma tekniği sakın yaptırmayın.olumsuz sonuçlar yaşanıyor.selçuk yazan ı instagramdan araştırın derim.çok başarılı

Merhaba arkdaşlar sizden rica ediyorum 36 yaşındayım öğretmenim paramı biriktirdim yüzümü gerdireceğim lütfen ban adoktor önerirmisiniz. Bu gün Dr.Fatih Dağdelene gitim çok yüksek fiyat verdi.Dr Bu konusu ile ilgili herhangi bir yorum bulamadım bana doktor ismi önerimisiniz.

Merhaba arkdaşlar sizden rica ediyorum 36 yaşındayım öğretmenim paramı biriktirdim yüzümü gerdireceğim lütfen ban adoktor önerirmisiniz. Bu gün Dr.Fatih Dağdelene gitim çok yüksek fiyat verdi.Dr Bu konusu ile ilgili herhangi bir yorum bulamadım bana doktor ismi önerimisiniz.
Canım ben de öğretmenim.cok para vermene gerek yok.ayni ameliyatı daha özenle ilgili yapacak doktorlar da var.ben doktorundan çok memnunum ameliyat öncesi sonrası beni hiç yalnız bırakmadı. Çok ilgili yetenekli güvenilir doktorum.yaptigi ameliyatların öncesi ve sonrası videolari var.sözünün arkasında tek geçerim.instagramdan selçuk yazan i takip edersen görürsün. Görüşme yaparsan için rahat odasından çıkarsın emin ol .öğretmenleri de uzmuyor.kendimden biliyorum

Merhaba er Selçuk yazana.ulaşılmiyor ayrica vip dr yaziyor.siz kc tl ödedinzi acaba cunku pahalı gibi

X