Lazer Epilasyon Yüz için Lazer Epilasyon Yardım :(

Bende yüz bölgesine yaptırıyorum 20 yaşındayım. Cihazım buz lazer ve iyi seans aralarında memnunum ama kalıcı mı degil mi o önemli memnun olmama rağmen hala tereddüt lerim var yüz bölgesind hiç bir lazer yapılmaz
nasıl gidiyor?

Ben yüzüme 4 seans oldu yaptırdım çene bölgemde sakal gibi çıkıyordu şuan tertemiz oldu. Cihazın ismi hibrid diode. ŞimDi tüm yüzüme başlıcam kalanlara iğneli devam edicem
iğneli yaptırıyor musunuz ? durumunuz nedir?

Kesinlikle menunum.benim killarim sert ve siyahti.lise zamanlari jileti surup cikmalardan kalma yoğunluk facia yani.
Simdi neredeyse bitti.ole 3 4 ayda bir gidiyorum.
Alex yapan kadin yillardir asla yuzume degdirmedi.ve sakin sakin baska yerde yuzune lazer yaptirma diyede uyardi defalarca.
Iste sirf diode nedie diye meraktan geldi basima hersey.
Merhaba ben henüz başlamadım .salı günü ilk defa gidicem . cihazım alex dediler sizde sadece alex olan cihazdan bahsediyosunuz dimi ? Yoksa Alexandrite galiba medikal ve hastanelerde kullanılan bir cihaz bundan mı bahsediyosunuz? Güzellik merkezlerinde kullanılmıyomuş bu cihaz genelde alex kullanılıyomuş ve lpl cihaz galiba bende ona giricem bir sorun yaşarmıyım diye tereddüt ediyorum siz bir sorun yaşadınız mı hiç

Ben yüzüme diode lazer yaptırdım ince siyahtı kalın siyah oldu ve olmayan yerlerde de çıktı benim deneyimimden dolayı yüze lazere hayatta gitmem bir daha çok kötü şuan yüzüm

X