Lazer epilasyon diye gittim IPL cıktı

AfifEsila

Bana bugün sabır düştü..
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2017
524
505
Bir arkadasimin tavsiyesiyle bir guzellik merkezinde lazere başlamıştım... Kampanyalıydi
Telefondan bilgi aldım, eşim gitti senet imzaladı. Gidip bakmaya fırsatım olmadı öncesinde zaten arkadaş tavsiyesi olduğu içinde gerek duymadım güveniyordum haliyle. Alexandrite cihazları. Hersey okey. Gidenler kıldan tüyden kurtulduk diyorlar ama daha bitirip net sonuc şu oldu diyen yok hepsi devam ediyor seanslara.. Neyse ben gittim seansa hic bilmediğim uzak olduğum konular agzim kulaklarımda kurtulucam agdadan derken yüksek fiyatlı bir batik spreyi almam için cok güzel ikna edildim. Ama lazer batiklara iyi geliyor niye böyle oldu falan diye başladım araştırmaya. Aldim cihaz ismini falan. Bana Alexandrite diye tanıttıkları cihaz aslında Alex Plus.. Yani modern ağda.... Acısız epilasyon diye tanıtıyor. Kendimi aptal yerine konmuş hissediyorum. Resmen lazer yapıyoruz diye bana modern agda yapmışlar ve uyanmasam buna devam edecekler.... Esime söyledim o hemen aradı istemiyoruz dedi sözleşmeyi iptal edemeyiz dediler türlü hediyeler indirimler sundular buna rağmen ustune parada verseniz istemiyoruz sizden hic birsey dedik. Sözleşmede %20 yazdığı için %20sini kesip diger paramızı iade edecekler... Gerçekten bu yaptıkları dolandırıcılık. Sözleşmenin ana unsurunda sahtekarlık yaptılar o sözleşme geçerli mi gerçekten? Tamamını iade etmeleri için ne yapmak gerekir var mi tecrübeli birileri? Bide sözleşmede benim ismim var ama esimin imzası burdan birsey çıkar mı?

Malesef bir kere imzalandi ne yaziyorsa o tamamini alamazsiniz.İste aldanmayacaksiniz cunku tum guzellik merkezleri aynisini yapiyor.

Sözleşmenin geçerli olması için kisi ve imzanın ayni olması gerekmiyor mu?
Hayir olmuyor soyle sen bitme garantili bir sozlesme imzaladiysan yada esin farketmez.Her vucutta farkli etki eder diyip cikiyolar isin icinden.Zaten hep boyle kaniliyor zamaninda bende kaptirmistim.

Hayir olmuyor soyle sen bitme garantili bir sozlesme imzaladiysan yada esin farketmez.Her vucutta farkli etki eder diyip cikiyolar isin icinden.Zaten hep boyle kaniliyor zamaninda bende kaptirmistim.
Aldığım hizmete dair birsey yazmıyor sözleşmede.

Eşimin görevi nedeniyle geçen yıl ankaradaydık 7-8 ay. Bende o sürede gideyim dedim. Ankadanın pavyonumsu güzellik merkezlerinden birine denk geldim dolandırıldım. Maalesef bu durumda yapacağınız birşey yok. Sözleşmede yazan maddeler geçerlidir. Cihaz adı da geçmiyorsa geçmiş olsun

Eşimin görevi nedeniyle geçen yıl ankaradaydık 7-8 ay. Bende o sürede gideyim dedim. Ankadanın pavyonumsu güzellik merkezlerinden birine denk geldim dolandırıldım. Maalesef bu durumda yapacağınız birşey yok. Sözleşmede yazan maddeler geçerlidir. Cihaz adı da geçmiyorsa geçmiş olsun

Resmen yaşamayan kimse yok ya.

• Beğen
Reactions: JES
Bende en çok bundan korkuyorum . Nasıl anlarım peki cihazı ç bende başlamayı düşünüyorum ve kazık yemek istemiyorum. Bilerek gitmek istiyorum . Cihazın adını sorduğum da Alexander it derlerse yani pekala yalan söyleyebiliyorlar . Nasıl anlıyoruz

Bende en çok bundan korkuyorum . Nasıl anlarım peki cihazı ç bende başlamayı düşünüyorum ve kazık yemek istemiyorum. Bilerek gitmek istiyorum . Cihazın adını sorduğum da Alexander it derlerse yani pekala yalan söyleyebiliyorlar . Nasıl anlıyoruz

Guzellik merkezlerinde alexandrite yasak zaten ya. Ufak çaplı bir araştırma yapınca çıkıyor hersey ortada. FDA onaylı makinelerle çalışan bir yer bulmak gerek. Alexandrite diyor ama sonra demedik diyorlar. Alex ile başlayan cok ipl cihaz var. Sana tavsiyem eger gideceksen once deneme seansina git. Makinelerinin fotoğrafını çek adini al tam olarak araştır. Youtube da çok güzel açıklamalı içerikler var.

Guzellik merkezlerinde alexandrite yasak zaten ya. Ufak çaplı bir araştırma yapınca çıkıyor hersey ortada. FDA onaylı makinelerle çalışan bir yer bulmak gerek. Alexandrite diyor ama sonra demedik diyorlar. Alex ile başlayan cok ipl cihaz var. Sana tavsiyem eger gideceksen once deneme seansina git. Makinelerinin fotoğrafını çek adini al tam olarak araştır. Youtube da çok güzel açıklamalı içerikler var.
Tamam öyle yapayım . teşekkür ederim.

Tamam öyle yapayım . teşekkür ederim.
İmza atılana kadar canlarını yoluna seviyorlar. Ne süslü laflar ediyorlar görsen. Sana yardımcı oluyorlarmiş gibi hissediyorsun etkileri altına alıyorlar Ne derlerse yapıyorsun. Ucunda güzelleşmek var diye.. Sonra sen uykundan uyanınca usluplar cirkinlesiyor atmasaydın imzanı sen kendin geldin diyorlar. Dikkat etmek icine sinmeden asla imza atmamak gerek. Toplu para vermeye de karşıyım ben böyle insanlara. Aetik seans basi ödeme yapabileceğim biyer istiyorum

Kızlar bişey sorucam . Bi yerle görüştüm telefonda cihazlarının adını sordum ısrarla sordum ıpl mi dedim bi sürü bişey anlattı en sonunda tekrar sordum diode lazer dedi . Size sorum güzellik salonlarında kullanıyor mu bu cihazı. Buz başlıklı dedi .

Kızlar bişey sorucam . Bi yerle görüştüm telefonda cihazlarının adını sordum ısrarla sordum ıpl mi dedim bi sürü bişey anlattı en sonunda tekrar sordum diode lazer dedi . Size sorum güzellik salonlarında kullanıyor mu bu cihazı. Buz başlıklı dedi .
Merhaba diyot ve alexandiret cihazlar doktor olan yerlerde kullanılır lazer için gitmek istiyorsanız fda onayı olmayan cihazlardan verim alamazsınız ıpl kullanılır genelde soprano ıce platinium yada alexandrite epicare yada cynosoure cihazlarını tercih edin robot x vortex alexeis türü cihazlar ıpl dir internette lazerepilasyon diye bir site var ve gerçwktwn hangi cihazları kullanacağınız hakkında bilgi veriyor

X