Yüz Mezoterapisi Yaptıranlar...

flocke8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2016
84
78
Herkese merhabaaa :KK25:
28 yaşındayım. Artık hafiften yüzümde ince çizgiler oluştuğunu farkediyorum. Gülmeyi çok sevdiğimden dudak ve göz kenarlarımda hafif çizgiler oluştu. Ayrıca ergenlikte sivilcelerimi çok sıktığım için yanağımda biraz çukurluklar var. Arkadaşlarım yüz mezoterapisi öneriyor. Yaptırıp çok memnun kalanlar da var, hiç işe yaramadığını söyleyenlerde... Bende biraz kararsız kaldım açıkcası. :110:Cildimin canlılık kazanması ve ince çizgilerin kaybolması için önereceğiniz başka bir yöntem var mı ? Bu arada İstanbul Bahçelievler tarafında oturuyorum. Oturduğum yere yakın hastane ya da doktor önerisinde bulunabilir misiniz ?

Cildine mezoterapi yaptıran var mı? Kimse cevap yazmamış ama konu sahibi flocke8 flocke8 yaptırdın mı? Yaptıranlar sonuçları ve seans ücretleri hakkında bilgi verebilir mi? Kırmızı sivilce izlerine kesin çözüm mü?

28 yaşındayım. Artık hafiften yüzümde ince çizgiler oluştuğunu farkediyorum. Gülmeyi çok sevdiğimden dudak ve göz kenarlarımda hafif çizgiler oluştu. Ayrıca ergenlikte sivilcelerimi çok sıktığım için yanağımda biraz çukurluklar var. Arkadaşlarım yüz mezoterapisi öneriyor. Yaptırıp çok memnun kalanlar da var, hiç işe yaramadığını söyleyenlerde... Bende biraz kararsız kaldım açıkcası. :110:Cildimin canlılık kazanması ve ince çizgilerin kaybolması için önereceğiniz başka bir yöntem var mı ? Bu arada İstanbul Bahçelievler tarafında oturuyorum. Oturduğum yere yakın hastane ya da doktor önerisinde bulunabilir misiniz ?
Iki seans ýaptirdim tiziano denen süper bir karışım. Evet ciltte bir parlaklık oldu ama olan kırışıklıklar için bi faydası yok . Bu ara H100 gençlik aşısını araştırıyorum. Bi bakın derim

Cildine mezoterapi yaptıran var mı? Kimse cevap yazmamış ama konu sahibi flocke8 flocke8 yaptırdın mı? Yaptıranlar sonuçları ve seans ücretleri hakkında bilgi verebilir mi? Kırmızı sivilce izlerine kesin çözüm mü?
Ben 2 seans yaptırdın . Ankara .200 tl seans fiyatı . Adi tiziano dedi . Ama en az 4 _ 6 seans ise yarar ve uzun vadede . Kırmızılık için çözüm lazer diye biliyorum. Ben H100 aşısı ile ilgili araştırma yapıyorum bu ara . Iyi gibi görünüyor ama bakalim kuzum

tabiki yaptır harika bir şey cildin besini...
samsunda seanslar 400 tl civarı

Sivilce lekelerine çözüm tabii ama altın iğnede düşünülebilir.Mehmet Akgün e gittim bir dönem bunun için memnun kaldım.Seans ücretleri kaliteye göre değişir ben seansına 480tl vermiştim

Reklam İçerikli Mesaj

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba siz uaptirdinizmi yuzunuze

Ben yaptırım arkadaşlar gecen sene 2 kez . tavsiye ederim. sonuçlar 1 ay sonra daha belirgin oluyor. kullandığım zmanlar herkes cildime iltifat ediyordu. o ara kantoron yagı da suruyodum geceleri.

Merhaba arkadaslar mezoterapi hakkinda biseyler yazmak istwdim.mezoterapi yapip pisman olmakmi!! Simdiki aklim olsa her ay yaptiririm ama guzel ve guvenli bir marka sart piyasada dolasan cok mezoterapi var .somon dna saf olan ama mukemmel .h100 yaslilalara daha uygun matrix asisida iyi hepsinde hyolonic acid vitamin peptit vsvs oluyor mutlaka yaptirin

X