Cilt Bakımı Ürünleri Yüz nemlendiricisi yardım

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

AkhyLs

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
2.443
63
Kızlar merhaba. ben kuru bir cilt tipine sahibim ve yüzüme güzel bir nemlendirici alıyorum önerileriniz neler acaba yardımcı olursanız sevinirim:26:

doğal bişeyler istersen 1 çay bardağı gül suyunun içerisine 5 6 adet ayva çekirdeği koyup karanlık bir yerde 3 4 gün kadar bekletirsen jel kıvamını alıcaktır.buda doğal bir nemlendirici

evet ayva çekirdeğini annem hazırladı bana göz çewresine kullanıyorum onu. doğal şeyler zaten çok kullanıyorum ama yeterli olmuyor illa yüzüm krem istiyor

olay'ın nemlendiricileri harikaaaa

yüzüne sür, 1 dk sonra yüzün hepsini emiyor yok böyle bir şey herkese tavsiye edip duruyorum :KK9:

kayısı yağı canım , nemli pamuğa döküyorsun yağı ve cilde öyle uyguluyorsun.

kayısı yağı canım , nemli pamuğa döküyorsun yağı ve cilde öyle uyguluyorsun.

Canım onu lise yıllarımda kullandım tüylenme yaptı yüzümde bıraktım bende:26: Birde ben makyaj altından kullanıyorum krem mutlaka o yüzdende gece ve gündüz ayrı olan iyi bir krem arıyorum. Loreal kullanıyordum oda artık iyi gelmemeye başladı yüzüme birde krem deri gibi soyuluyo yüzümden

Canım onu lise yıllarımda kullandım tüylenme yaptı yüzümde bıraktım bende:26: Birde ben makyaj altından kullanıyorum krem mutlaka o yüzdende gece ve gündüz ayrı olan iyi bir krem arıyorum. Loreal kullanıyordum oda artık iyi gelmemeye başladı yüzüme birde krem deri gibi soyuluyo yüzümden

tüylenme yapıyosa ben de bırakayım ya sadece kafama süreyim sağol canım:KK53:

vichy gül özlü kuru ciltler için nemlendirici,fiyatı uygun.Bioderma güzel..doa kozmetikte argan yağı var,nemlendirmek için çok iyiymiş,fiyatı da uygun,hem doğal..oraya bakın hem saç maskesi hediye veriyorlar.melisa kremini de beğenmişler burda..

Son düzenleme:
doğal yağlar kuru ciltler için gayet iyi kayısı yağını önerebilirim özellikle a vitamini bakımından zengin olduğu için yaşlanma karşıtı doğal bir ürün.

X