Cilt Bakımı Ürünleri Yüz temizleme jelleri zararlı mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Yüz temizleme jeli değil de maskeler ve tonikler faydalı olur. Ekonomik satan siteler var. Bilinen markaların ürünlerini kullanmanı tavsiye ederm. en azından ürünlerin üzerinde hangi cilt tipne iyi geldiği yazıyor. Dışardan tavsiyeleri uygulamanı önermem.

Ben de tonikleri tavsiye ederim. Gerçekten faydalı ürünler. cilde iyi geliyor. Parıldayan ciltler diyorlar ya gerçekten tonikler cildi ışıl ışıl yapıyor.

hepinize çook teşekkür ederim arkadaşlarr :) hala kullanmıyorum jel filan ama sanırım o marka bana iyi gelmedi marka değiştiriyorumm :KK70:

hepinize çook teşekkür ederim arkadaşlarr :) hala kullanmıyorum jel filan ama sanırım o marka bana iyi gelmedi marka değiştiriyorumm :KK70:

deneyimli biri olarak şunu söyleyeyim.. ben doktorların verdiği neostrata 60 ytl lik jelleride kullandım clean clear vs . gibi uygun ürünleride kullandım .. ve sonuç şu .. ilk 1 -2 ay güzel temizliyo gibi geliyooo ve birden akne basıyoo cildi .. nedeni kimyasallar ciltte birikim yapııyoo ve cilt bunu kusuyoo... size tek tavsiyem yüz kesesi kullanın.. nette araştırın.. ipek yüz kesesi hem siyah noktayı önlüyo hem lekeleri açıyoo.. marka verirdim ama yasak herhalde o yüzden yazamıyorum ..:KK54:

deneyimli biri olarak şunu söyleyeyim.. ben doktorların verdiği neostrata 60 ytl lik jelleride kullandım clean clear vs . gibi uygun ürünleride kullandım .. ve sonuç şu .. ilk 1 -2 ay güzel temizliyo gibi geliyooo ve birden akne basıyoo cildi .. nedeni kimyasallar ciltte birikim yapııyoo ve cilt bunu kusuyoo... size tek tavsiyem yüz kesesi kullanın.. nette araştırın.. ipek yüz kesesi hem siyah noktayı önlüyo hem lekeleri açıyoo.. marka verirdim ama yasak herhalde o yüzden yazamıyorum ..:KK54:

yaz cnm ya söyle markasını veya bana özelden yaz.bişey olmaz.bak ben yüz temizleme jeli kullanıyorum garnıer çokk memnunum herkese tavsiye ediyoruummm

Son düzenleme:
yaz cnm ya söyle markasını veya bana özelden yaz.bişey olmaz.bak ben yüz temizleme jeli kullanıyorum garnıer çokk memnunum herkese tavsiye ediyoruummm

yasak değilse yazıyorum markasını o zaman ... Epilixir ipek yüz kesesi.. 20 tl .. Fakat 5 sene kullanılabiliyomuş.. Siyah noktayı akneyi önlüyo.. Lekeleri açıyoo ..fakat lekeleri hemen açmaz 1-2 ay düzenli kullanmadan ona göre. Haftada 2-3 kullanılıyo ..kullanım hakkında detaylı bilgiyi sitesinden öğrenirsiniz.. :KK71:

soyle bir inceledimde sitesini.Ipek kese guzel ve kullanisli gozukuyor bayanlar. Sadece sitesinden mi isteyebiliyoruz_? Ben elimde inceleyip almayi tercih ederim de...

soyle bir inceledimde sitesini.Ipek kese guzel ve kullanisli gozukuyor bayanlar. Sadece sitesinden mi isteyebiliyoruz_? Ben elimde inceleyip almayi tercih ederim de...

bende inceledim cnm.aynen ya bende elimde incelemek istiyorum.belki büyük alışveriş merkezlerinde bulabiliriz.

Haaaaa demeyi unuttum kızlar.. Doğal yüz temizleme için bişey daha biliyorum.. More than soap ..sabun bunlar ama bildiğiniz sabunlar gibi değil yüzde yüz doğal ve doğal yağlar dondurulup yapılıyoo.. Kimyasal hiçç yok .. Sitesini ziyaret edin ayrıntılı bilgiyi ordan alın.. Ben tam olarak anlatsam 1 sayfa sürer anlatmam .. www.more than soap.com adresi....:KK54:

Kızlar sadece sitesinde var . Ve kapıda ödeme yapabiliyosunuz.. Diğer keselerden farklı çünkü ipek kese .. Güvenli site .. Ben alışveriş yapıyorum ordan . Merak etmeyin . Daha öncede başka bi ürün almıştım ..:KK54:

en doğal temizlik ürünleri hakiki gül suyu hergün kullanıma uygun.birde elma sirkesi onuda 2-3 günde bir yapmak gerekiyor.bunlardan daha doğalını bilmiyorum.

Kızlar sadece sitesinde var . Ve kapıda ödeme yapabiliyosunuz.. Diğer keselerden farklı çünkü ipek kese .. Güvenli site .. Ben alışveriş yapıyorum ordan . Merak etmeyin . Daha öncede başka bi ürün almıştım ..:KK54:
Tesekkurler bilgi verdigin icin meloconcon. Denemeye deger gozukuyor. Mevsim degisimi cildi yenilemekte fayda var :)

tesekkurler bilgi verdigin icin meloconcon. Denemeye deger gozukuyor. Mevsim degisimi cildi yenilemekte fayda var :)

rica ederim .. Inşallah sizde fayda sağlarsınız.. Ama çook bastırmadan yumuşak hareketle kullanılacak kese ..kullanma klavuzuna göre kullanın.. :KK71:

en doğal temizlik ürünleri hakiki gül suyu hergün kullanıma uygun.birde elma sirkesi onuda 2-3 günde bir yapmak gerekiyor.bunlardan daha doğalını bilmiyorum.

ben ıspartalıyım.. Güller diyarında oturuyorum ama gülsuyu bende akne yapıyoo kullanamıyorum .. Ama arkadaşı kullanıyo ona iyi geliyoo.. Cilde göre değişiyoo demek ki...

%100 saf koza ipeğinden yüz ve dekolte bölgesi kullanımına özel kese

%100 saf koza ipeğinden,boya-kimyasal kullanmadan Türkiye'de ve dünyada kesenin lideri Kelebek Kese tarafından HOLLYHERBS için özel olarak üretilmiştir

Saf ipek kese kullanımının avantajları

■Ciltteki ölü dokuyu sağlıklı bir şekilde soyarak akne,sivilce,siyah nokta oluşumunu önler
■Cilt lekelerini giderir
■Cilt rengini düzeltir
■Cilt tonunu iyileştirir
■Kırışıklıkları önler,oluşmuş olan kırşıkların görünümünü azaltır
■Cildin kendini yenilemesini teşvik ederek yaşlanmanın önüne geçer
■En hassas ciltlerde bile günlük kullanıma uygundur
Nemlendiricilerinizin,toniklerinizin seçiminde titiz davranıyor,aksatmadan kullanıyor,yine de özlediğiniz,beklediğiniz cilde kavuşamıyor musunuz... Cilt bakım ürünlerinize verdiğiniz onca para boşa gidiyor,cildiniz bakım ürünlerinizden gereğince faydalanamıyorsa bu hoşunuza gider miydi...

Cilt yüzeyindeki ölü deri tabakası uzaklaştırılmadığı sürece bakım ürünleriniz bu tabaka tarafından emilir ve asıl ulaşması gereken canlı cilt tabakasına ulaşamaz.Etkin bir soyma yapılmadığı sürece ne leke gidericileriniz ne yaşlanma karşıtı ürünleriniz beklentinizi karşılayamaz.

Etkin bir soyma aynı zamanda kozmetik kullanımı gerektirmeksizin cilt kusurlarının düzeltilmesinde büyük fayda sağlar.Düzenli ve etkili bir soyma ile hiçbir kozmetik ürüne gerek kalmaksızın cilt kusurlarınızdan kurtulabilirsiniz. İşte ihtiyacınız olan bu etkin soyma için keseyi öneriyoruz.

X