Yüzsüz Eş Ailesi

Yaaa çok teşekkür ederim aslında kendimi sabırlı olarak görmem,sinirliyimdir bile bana göre. Ama sanırım benim evlilik anlayışım bu şekilde. Kimse kimseye karışmasın ama fikrini elbette söylesin istiyorum. Başka türlü nasıl oturacağız biz bu adamlarla 😂😂
Ay valla ne bileyim çok beğeniyorum bu kadar sabırlı insanları benim gerçekten elimde değil böyle yani kendim gülsem elim ayağım sinirden buz kesiliyor eşim yine anlıyor 🤣🤣

Bi keresinde esim gitmek istemedigim bi yer icin israr ediyordu bende gelmicem diyordum gidiklamaya basladi kolumu tuttu hadi amaa falan derken aklima fikir geldi aa aa kolum dedim kolumu tutarak banyoya kostum orda bu yontemi denedim bak naptin falan dedim adam sok oldu sıkmadım ki falan dedi ama hakli gibi gozuktum kolumu tutarak oturdum yarim saate kizariklik gecmisti gerci ama gitmemistik neticede😅😅
Hahahahah napalım onlar da doğru düzgün hareket etsin artık koskoca adamlar :rolleyes:
İnşallah hallolur umarım mutlu ve huzurlu olursunuz yuvanizda
Çok teşekkür ederim çok sağolun inşallah :KK200:

Patron olsam o arabayı eşinizin elinden alırım. Eşiniz bu arabanın iş arabası olduğunu ve patronun iyi niyetini suistimal edemiyceğini söylemesi lazım. Gerçekten işten kovulma sebebi.

Arkadaşım o kadar bensin ki. Benimde eşim abi. Aynısını daha pazar günü yaşadık. Arabayla aileme gittim akşam işi çıkmış (BU LANET OLASI İŞLERİ HİÇ BİTMİYOR) arıyor habire. Kv’ye arattırıyor ne zaman gelecekler gelsinlerde ben de şuraya gideyim. Eşimle bu yüzden çok kavga ediyoruz. Daha doğrusu eşim hak veriyor ama yine de o an işimiz varsa oturacaksak bana zehir oluyor. Kalk gidelim demiyor ama ben rahatsız oluyorum kendiliğimden hemen eve gitmek istiyorum. Çok öfkeliyim bu konuda. Sürekli kaynımın yüzünden bi yere gitmem burnumdan geliyor. Masraflarını vs her şeyi eşim yapıyor mazot benzin atıyoruz araba acil lazım olur dursun diye akşamına gezmeye gidiyor mazot bile atması yok arabaya. Cinnet geçirmeme ramak kaldı. En son cinnet geçireceğim. Konuyu takip ediyorum tavsiye verenleri ben de okurum.

Not: telefonları açmayın mesajlara dönmeyin diyen olacaktır belki ama öyle ısrarlı arıyorlar ki bir şey oldu sanıyoruz mecburen açıyoruz. Ailemdeyken zaten biz açmasak eşimle anneme varana kadar kv arıyor. Ona da kaynım arattırıyor. Kötü biri değil ama kaynım çok fena. 100 görümceye bedel bir kaynım var kızlar.
Yoook artık. Ayıp ya. Kaynananız da aramasın ne demek arattırıyor. Araba sizin mi bu arada

Evet yakın oturuyoruz canım. Yan yana. Kv iyi hiçbir sorunumuz yok. Kadında geldiğimde eve diyor ki vallahi zorla arattırdı. Biraz pasif kv’m. Yani ne söylense yapıyor. Sesi çıkmaz pekte konuşan biri değil. Kaynım ona çok aşırı bağırıyor, bazen korkusundan aradığını biliyorum. Bir de tehdit ediyor evden çıkıp giderim diye (geçen ay kaçtı evden 24 yaşında bu arada ergende değil bir hafta eve gelmedi işini de bıraktı)

Kaynımda eşimin yumuşak karnı. Babasız büyümüşler eşim hep BABA rolünü yüklenmiş. Gerçekten o da yoruluyor artık sorunlardan. Ama ben de sinir krizleri geçiriyorum. Ailemde üzülüyor. En son araba ortaktı, (daha çoğunluğu bizim) satıldı herkes kendine araba aldı. 2 araba aldık. O dönem çoooook rahattım. Ne arayan ne soran ne bir şey diyen. Sonrada bayağı lüks bir otomobil buldular, iki araba satıldı bu şu an bindiğimiz alındı. Çok pişmanım. Eski arabaya ben de katkı sağlamıştım benim üzerimeydi. Kimse bir şey diyemiyordu arayamıyorlardı. Şu an araba piyasası uçtu. Yine 2 araba alalım diyorum ama eşim pek yanaşmıyor bu arabaya çok emek verdik yaptırdık vs vs yeni araba alınca huyu suyu masrafı çok masraf çıkartır diyor. Üst segment bir araba zaten buna dünyanın masrafını yaptık gerçekten
Yani gerçekten ortak araba sorunlarını yaşayıp snrdan tekrar ortak araba aldırmak en büyük hatanız olmuş. Benim huzurum bozulacağına onlar üst segment arabaya binmeyiversinler. Birilerine hava yapacaklar die ben niye sürekli huzursuz olayım

Kızlar selam bugün perşembe ama köyün k’si bile geçmedi. Bakalım yarın pazar günü alma muhabbeti olursa abisine dediğim konuşmayı yapıcam şans dileyin sizi çok seviyorum derdimi dinlediniz iyi ki varsınız♥️🌸🌺

Lutfen guncelleme yapin. Bu kadar yorum yaptığım konulara guncelleme gelmeyince güceniyorum 🤣

Eşiniz C cilek4233 ün eski kocasına benziyor.
Ben de okuyunca aynı şeyi düşündüm. 😀 Katip ben seni bulmuşken güncelleyeyim. Benim o dini bütün arkamda olan iyi cici kayınpederim kv yi aldatıp boşayıp tüm mal varlığını sevgilisine yedirdi. Beni de dolandırmış zaten. En son herkes el elde baş başta kuruşsuzdu. Ay ben ne safmışım..

Eşinizin bir boy büyüğü bizde(babam) var. Şimdi buna dur demezsen ilerde hiç önünü alamazsın sesini çıkar annem başta çok pasif kaldı. sonra sesini çıkardıkça, kavga ettikçe daha az vermeye başladı ama devam ediyor. Kullanıldığını bir türlü anlatamıyoruz adama ailesini melek görüyor. (bir erkeğe ailesini kötülüğünü anlattıkça gerçekten ister istemez onu ailesine daha da itiyoruz artık bunu anladım.)
Sesini çıkar ama sürekli kavga ederek değil. Taktiklerle. Kibar kibar laflarla cilvelerle. Onu düşünüyormuş gibi yaparak. ya kaza olursa, km çok artmıyor mu sana sormazlar mı gibisinden? yada beni gezdir de (en azından elalem gezeceğine siz gezin)

Son düzenleme:
Şaka ile söylemen daha kötü, seni hicbir zaman kâle almayacaklar ciddi olduğunda zamanlarda bile , o yüzden sakın şaka yapma ya söyle direk ya sus ..
Tamam tamam sizi dinleyip böyle bir konu geçtiğinde ciddi bir şekilde konuşucam teşekkür ederim
Lutfen guncelleme yapin. Bu kadar yorum yaptığım konulara guncelleme gelmeyince güceniyorum 🤣
Yapıcam yapıcam ben de bişey olunca hemen gelip anlatmak istiyorum😂😂
Eşinizin bir boy büyüğü bizde(babam) var. Şimdi buna dur demezsen ilerde hiç önünü alamazsın sesini çıkar annem başta çok pasif kaldı. sonra sesini çıkardıkça, kavga ettikçe daha az vermeye başladı ama devam ediyor. Kullanıldığını bir türlü anlatamıyoruz adama ailesini melek görüyor. (bir erkeğe ailesini kötülüğünü anlattıkça gerçekten ister istemez onu ailesine daha da itiyoruz artık bunu anladım.)
Sesini çıkar ama sürekli kavga ederek değil. Taktiklerle. Kibar kibar laflarla cilvelerle. Onu düşünüyormuş gibi yaparak. ya kaza olursa, km çok artmıyor mu sana sormazlar mı gibisinden? yada beni gezdir de (en azından elalem gezeceğine siz gezin)
Evet kötüledikçe onları melek görmeye başladı haklısınız. Ben de öyle düşünüyorum baştan nasıl alışırsa insanlar öyle devam eder. O yüzden sessiz kalamıyorum çünkü bu durum beni çok rahatsız ediyor

Yani gerçekten ortak araba sorunlarını yaşayıp snrdan tekrar ortak araba aldırmak en büyük hatanız olmuş. Benim huzurum bozulacağına onlar üst segment arabaya binmeyiversinler. Birilerine hava yapacaklar die ben niye sürekli huzursuz olayım
Canım benim isteğimle olmadı ki. Zaten bir dolaplar çevirdi o zaman kaynım, eşim asla almam ortak araba diyordu mecbur kaldık bizi o duruma düşürdü (çok uzun bir konu anlatsam kimse inanmaz). Ha eşiminde lüks arabaya binmesi hoşuna gitti şimdi her defasında başımız böyle ağrıyor ya diyor ki keşke ortak almasaydık o da pişman satılığa koydular 1 aydan bayağı oldu inşallah satılır yine 2 araba alırız ayrı ayrı

Ben de okuyunca aynı şeyi düşündüm. 😀 Katip ben seni bulmuşken güncelleyeyim. Benim o dini bütün arkamda olan iyi cici kayınpederim kv yi aldatıp boşayıp tüm mal varlığını sevgilisine yedirdi. Beni de dolandırmış zaten. En son herkes el elde baş başta kuruşsuzdu. Ay ben ne safmışım..
O karı nasıl böyle keleği yedi hala aklım almıyor. En son karısı zehirliyordu o kayınbabayı ya, sizi kontrol altına almak için.

Nasıl bir benzerlik vardı siz neler yaptınız

X