Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Yüzü kusan fondöten

Bengisunur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2018
13
3
22
Merhaba benim yüzüm hassas kuru bir cilde sahibim. Makyajdan önce baz sürüyorum yüzümü iyice temizliyorum ama makyaj yüzüme hic yedirilmiyor. Sürdükten 5 10 dakika sonra yüzümde kusuyor pütür pütür yapıyor. Fondötenden kaynakli diye düsünüyorum. Ucuz önerebileceğiniz bir fondoten varmi kuru cilte yönelik veya ne kullanabilirim

Aynı dert bende de vardı Sephora fondöten ve aynı markanın fırçasını kullanıyordum yani gayette pahalıya aldığım halde memnun kalamıyordum özellikle burun çevremde çok sıkıntı yaşıyordum sonra cc krem kullanmaya başladım farmasi diye bir marka fiyatı 40 TL ve sünger ile yediriyorum 1 aydır bu şekilde kullanıyorum kesinlikle o eski pullanma görüntüsü olmuyor 🌸 Cilt nemlendirme içinde Yves Rocher marka kullanıyorum kuru ciltler için olan serisini ama asla memnun kalmadım yine farmasi markasının aynı sefa yüz kremi var onu denemeyi düşünüyorum 🤔

Bende kuru ciltliyim.yüzünüzü herhangi bi yıkama jeliyle temizleyin güneş kremiyle nemlendirin benim Öner’im sebamed yıllardır kullanırım hiç bi sorun yaşamadım sonrasında fondöteni uygulayın
Fondöten önerimde maybilin affiniton o pahalı gelirse Farmasinin 30 ml tüp içinde olanları var üzerinede Farmasi pudrası.hiç kusacağını zannetmiyorum bu şekilde yaparsanız

X