Yüzüm neden böyle

Ayne düşüncelerimi yazmış sın eşim olurken yanında gidip doktorla görüşücem bakalım duymak istedigim şeyleri söylicekmi bana sabirsızlaniyorum çok teşekkürler canım sağol

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
canım inş kendine olan güvenin o ameliyatla hallolur farklı düşünmekten kurtulursun.çok içten sölüyorum inş hayat sana çook güzel kapılar açar.şimdi teşfik ettiğim için günaha giriyormuyum bilmiyorum ama ameliyat olduğunda gerçekten çok mutlu vem hoş görüneceğini düşünüyorum ben

Ya sen neden böyle etkiledin beni aglatın beni çok teşekkür ediyorum sana bana söyledigin tüm güzeliklerde kat kat senin olsun canim benim çok duygunlandım kendine iyibak

Yaparim tabi :)

Bi tane onden bide tam yandan olmasin ama yandan cekilmis gibi varsa resim yapiyim :)

Çok sagol canım okumuş yorum yapmış sın moral verdin sana göre sadece burundamı sorun yüzüme hiç bir burun olumıcakmış gibi geliyo bana hayal bile edemiyorum yüzü güzel kadınlara çok özeniyorm umutsu vakka gibi şuanki durumu tamam benimde fizigim iyi ama yok yüz güzel olmayınca olmuyo önde nasıl bi baksana

Bnce burnunuza takilip kalmayin. Yani gozleriniz cok guzel mesela. Fiziginiz de iyiymis. Bunlar bile yeter. Ama ceneniz icin ortodontiste gidin benmki de gerideydi yapabilecegini soyledi. Maddi durumdan dolayi yaptiramadik. Yani hep cirkin olan seyleri gorme.herkesin guzellikleri vardir kendine gore.bosver sendeki o guzellikleri gorebilen insanlarla beraber ol. Bence bu cok daha iyi.

:thumbup::)

Eklentiler

• $1405885622865.jpg
    $1405885622865.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 99
Kaşlarada kavis verdim biraz :)

:thumbup::)

O o o süper güzel çok iyi olmuş eline saglık ya ben beyaz fondötenmi kulansam kusurları baya kapatmış buburenk maykıl çeksını anlaıyorum şimdi adam beyazlamaya bu yüzden çalışıyomuş vay be

Baska resminiz varsa onlarada yaparim nasi durdugunu daha iyi anlarsiniz :)

Fondoten kullanip sacinizida mesela acik birakip ortadan degilde yandan ayirip kullanirsaniz hosunuza gidebilir :)

Bu saçla çektim resmi çünkü işteydim resmi çekerken işteyken acık saç olmuyo tabi bu resimde sadece gözümde kalem var başkada makyaj yok bi de çok yakın çektim resimleri ondanda bütün kusurlar ortada

Bu olurmu

Eklentiler

• $1405886942356.jpg
    $1405886942356.jpg
    26,8 KB · Görüntüleme: 85
Bence kendine güven,gülümse ve akşam yatmadan önce süt iç yüzün güzelleşsin başka da bişey yapma ama çok istiyorsan emel acar a katılabilirsin çok güvenilir.

Atin tabi bekliyorum :) olur bu :)

:) :) :) :)

Eklentiler

• $1405887579190.jpg
    $1405887579190.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 86
Kaşa kavis cok yakisiyo yalniz :)

Bence kendine güven,gülümse ve akşam yatmadan önce süt iç yüzün güzelleşsin başka da bişey yapma ama çok istiyorsan emel acar a katılabilirsin çok güvenilir.

Bak işte gizli kelime bu ben gülümseyemiyorumki olmuyo tamam dogal zamanlarda oluyoda resimdi kameraydi olduyo hiç güzel olmuyom buresim olayinda sebep nedir bilmem ama ı ı olmuyo ama süt işe yararsa tamam ozaman içerim ondan kolay nevar emel acar olmaz canım türkiyeye malzeme olmayayım hiç gerek yok

Baska zamanda cekilmis bi resminiz varmi :)

X