yüzüm neden zayıflıyor

Ashkim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
264
2
kilo vermekten rejim yapmaktan korkar oldum kilo verince hemen yüzüm çok ayıflıyor çöküyor .yaşım 33 .önce çok rejim yaptıgım halde böyle yüzüm ayıflamazdı şimdi tam tersi yüzüm zayıflıyor yanaklarım çöküyor .ne yapmam lazım .5 kiloda vermem lazım.

canım, şok diyet yapıyor musun bilmiyorum ama kesinlikle uzak dur. diyet yapmak yerine sporla kilo verirsen yüzün zayıflamaz. zaten 5 kilo fazlalık az, düzenli sporla kısa sürede verebilirsin. kolay gelsin...

hayır öyle çok diyet yapan biri degilim.spor yapınca daha çok eriyor yüzüm .napsam bilmiyorum diyetisyen anlarmıki

bunun birazda yapıyla alakası var sanırım. benim basenlerim geniş üstüm ince. ne zaman kilo versem önce yuzumden gider sonra üstümden malesef. geçenlerdede bi tanıdık yuzun ve üstün küçülmüş dedi alt gene aynı yani. gerçi benim yuzum baya topluydu şimdi iyi oldu orası ayrı

kiloluyum bnmde yüzüm zayıf. bu durumdan çok memnunum zayıf olupta yüzü tombiş olanlarda var

Sevin bence.
5 kilo verdim, fakat yüz kemiklerim iri geniş olduğundan yüzüm de pek bi fark yok.

Vallahi guzelim.. bendede ayni sorun var kilo verirken once yuzumden gider ne yapsam fayda etmedi...
bi tanidigimin tavsiyesi uzerine, hergun bir muz tuketiyorum.. her sabah 1 bardak sut ile birlikte bir muz...
ve diyetteyim suan onun icin daha fazlasini tuketmiyorum.. bakalim yardim edecekmi

sevineyimmi ,tuhaf .yüzüm çöküyor kemiklerim görünüyor ,acaba yüz hareketleri faydalı olurmu deneyen varmın

Bu yapısal bir şey, bazı insanlar kilo verince yüzleri hemen küçülür. Bir de fazla diyet-spor yapınca yüz altındaki yağlar eriyebilirmiş. Bu durumda yüz dolgunluğunu kaybediyor ve daha yaşlı bir görüntü oluşuyor. Belli bir yaştan sonra aşırı diyet-spor yapmamak ve diyet yaparken sağlıklı yağları ihmal etmemekte fayda var.

proteinden yoksun mu besleniyorsunuz. kan mineralllerinizde eksiklik var mı demir çinko falan gibi. multivitamin hapı kullanın ve buharda pişmiş yağsız tuzsuz tavuk veya et yiyin. yüzünüz eski haline gelecektir. protein eksikliğinden kaynaklı yüzdeki kasların erimesi ile çökme oluyor. kaslandırmak için demir çinko da ayrıca şart.

peki yüz dolgunlaştırıcı en iyi egzersiz hangisi

arkadaslar oncelikle merhaba benim bel basen cok var plates yapiyorum ama yuzum le yapiyorum sanki heryerim ayni yuzun kaşık kadar kaliyo ne yapmam lazim bilmiyorumm tabi bu sirada yemektende kesiliyorum:110:

Canım acaba suyu az mı içiyorsun ? Susuz falan kaldığı için çöküyor olabilir. Su tüm vücudu hem nemli hemde diri tutuyor.

saç için bira mayasını araştırırken zayıflarken yüzün çökmemesine de faydalı olduğunu okudum.. bi araştır istersen

Yurtdışında bir doktor bunun kaçınılmaz olduğunu söylemişti. İnsan kilo vermeye ve almaya yukarıdan aşağıya doğru başlıyormuş.

arkadaslar bir konuda yardim istiyorum ben konuyu nasil nereye acsam bilmiyorum ben dikis nakis susleme gibi islerle ograsiyorum ve bunlari sizlere gostetmekte istiyorum ayrica satis ta yapmak istiyorum ne yapmam lazim yardimci ilursaniz sevinirim
Yurtdışında bir doktor bunun kaçınılmaz olduğunu söylemişti. İnsan kilo vermeye ve almaya yukarıdan aşağıya doğru başlıyormuş.
amladim tamam canim cok tsk ederim:KK15:

X