Dövme Yüzün neresine ben yakışıyor sizce???

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
sol gözümün biraz altında 3 tane arka arkaya sıralanmış benler var.
Çenemin altındada 2 tane sıralı ben var ..
Yanağımda 1 tane var...
Dudağımın üstündede miniiiiicik çok az belli olan bi ben var.
Amma benliymişim be :KK37:
Güzel mi duruyor bence bilmem bazıları güzel durduğunu söylüyor bugüne kadar çirkin duruyor diyenini duymadım çirkin göründüysede gözlerine söyleyememişlerdir belki :KK24:
kısacası benliyim ama rahatsız değilim:)

Yanağımda 1 tane var...
Güzel mi duruyor bence bilmem bazıları güzel durduğunu söylüyor bugüne kadar çirkin duruyor diyenini duymadım çirkin göründüysede gözlerine söyleyememişlerdir belki :KK24:

Niye çirkin dursun ki canım onlar senin diğerlerinden farkın:KK34:
Yüzün çok büyük bir kısmını kaplayan ve etli benler dışında sahibine
yakışmayan ben görmedim şahsen:KK14:

benim elmacık kemiğimin üstünde var kötü görünmüyo rahatsız etmiyo beni. bi tane de tam alt dudağımın altında ortada var o çok güzel duruyo ya her açdan görünmüyo ama dudağım kapatıyo direk bakınca

Yanağımda 1 tane var...
Ben de de var belli belirsiz benler.Ama özellikle 2 tanesi göze çarpıyor. Çenemde simetrik olark 2 tane var . Bir tanesi et beni gibi aldırmayı düşünüyorum ama korkuyorum.

queen_girl Özel bir hastane de mi aldırdın yoksa devlet mi canım? Ayrıca dikiş izleri belli olmuyor mu :KK24::KK24:

Benimde dudagimin sol ustunde var vahsi guzel dizisini hatirlayanlar varsa bizamanlar herkes okizin yuzune hayran kalirdi iste onunki gibi benimkide. Sikayetci degilim Allah'tan gelen bisey sonucta aksine hosumada gitmiyo degil hani begenildigini dusunuyorum soyleyenler oluyo :) :KK48::oops:

X