yves rocher

kareli defter

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2015
135
64
Doğal olduğu ve buna benzer birçok övgü duydum arkadaşımdan sizlere danışmak istedim:KK51:Bu markanın ürünlerini kullanan var mı acaba?gözaltı kapatıcısını almayı düşünüyorum, 3 seçenek var hangisini önerirsiniz?:KK49:

Ben iki yıldır falan ısrarla bu markanın ürünlerini kullanıyorum ancak cildimi kesinlikle bozduğunu söyleyebilirim. Benim cildime özgü de değil, aynı problemi birkaç arkadaşımla birlikte yaşıyoruz. Başta tamamen bitkisel olması falan gibi övgüler insanı etkiliyor, o yüzden umutla kullanıyorsun ama uzun bir süre sonra ya hiç etki etmediğini ya da zarar verdiğini hissetmeye başlıyorsun. Örnek vermem gerekirse; yüzüm yağlı olduğu için kullandığım matlaştırıcı kremi yüzümde soyulmalar yaptı. Göz makyajımı çıkarmak için aldığım makyaj temizleyicisi göz çevremde ciddi bir yağlanma yaptı. Sivilcelerim için aldığım akne için maskesi cildimde daha çok sivilce çıkardı. Bence çok daha kaliteli ürünleri denemelisin.

ben el peelingi aldım fikrim eh işte ..tamam piling etkısı var ama nemlendirme kısmı hıç yoktu.makyaj sungerinin süslü sözlük beğeniyor diye aldım henuz kullanmadım bide farı vardı fardan memnunum

bende bloggerlerin öve öve bitiremedikleri kayısılı peelingini kullanıyorum....abartıldığı kadar mucizevi bi ürün değil...olsada olur olmasada olur

ben kullanıyorum hemen hemen her şeyini, çok memnunum birde devamlı müşteri olursanız süper indirim ve hediyeleri var :KK66:

Ben birçok ürününü kullanıyorum, kaliteli buluyorum açıkcası, lorealden falan da daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Güneş kreminden göz altı nemlendiricisine kadar bu markayı kullanıyorum, ailemin diğer üyelerini de alıştırdım şampuanını denemiş halam çok memnun kalmış. Ben de memnunum, öneririm ama her cilt tipine uygun olmayabilir tabii ki bir denemeniz lazım.

ben rimel, vücut kremlerini,duş jeli,şampuan,yüz yıkama jelini kullandım. rimel ve vucut kremleri süper. ama yüz yıkama jeli nasıl bitti anlamadım su gibiydi. makyaj ürünlerini çok bilmiyorum pudra yada fondöten kullananlar varmı aranızda? :KK54:

Doğal Ponza taşlı Yenileyici Ayak Peelingi, Rahatlatıcı ayak Masaj ve Bakım Kremi ve
Onarıcı ve yumuşatıcı Ayak balsamı kullanıyorum ve oldukça memnunum..

Ben son zamanlarda bazı markaların bu çok doğalız organiğiz laflarıyla insanları sömürdüğünü düşünüyorum. Biraz algı yönetimi yapılıyor bence. Kozmetik adıyla rafta satılan hiçbir şeyin doğal olabileceğine inanmıyorum ben doğrusu.
Gelelim markaya... Bir süre saç ürünlerini kullandım özellikle onları başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Cilt bakım ürünlerini başarılı bulmuyorum. Senin almak istediğin göz altı kapatıcısına gelirsek bende kapatıcı yok ancak diğer renkli kozmetik ürünlerinden hiç memnun kalmadım onu söyleyebilirim.

Anlaşılan genel izlenim herkes memnun ama fondöten ve kapatıcılarını kullanan yok mu herkes krem ve jellerinden bahsetmiş :)

Ben son zamanlarda bazı markaların bu çok doğalız organiğiz laflarıyla insanları sömürdüğünü düşünüyorum. Biraz algı yönetimi yapılıyor bence. Kozmetik adıyla rafta satılan hiçbir şeyin doğal olabileceğine inanmıyorum ben doğrusu.
Gelelim markaya... Bir süre saç ürünlerini kullandım özellikle onları başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Cilt bakım ürünlerini başarılı bulmuyorum. Senin almak istediğin göz altı kapatıcısına gelirsek bende kapatıcı yok ancak diğer renkli kozmetik ürünlerinden hiç memnun kalmadım onu söyleyebilirim.
Doğru söylüyosun ne kadar doğal olabilir ki ama işte hani birazcık doğallık varsa bile umut oluyo insana diğer markalar direkt kimyasal çünkü :KK43: anlıyorum zaten vazgeçtim bile :KK70: daha iyisini buldum galiba :KK71:

merhaba kızlar kozmetik ürünlerimi baştan sona yenileyip bir markada toplamak istiyorum ama kafam çok karıştı yves rocher markayı arkadaşımın yakını kullanıyor diye övdü bide araştırayım dedim ama memnun kalmayan kişiler kafamı baya kurcaladı. zaten kozmetik ürünlerinde cilt tipi çok önemli mesela inovadan çoğu kişi memnun değil ama peeling te bende çok faydalı hatta tek pürüssüzleştiren ürün bende. bu yves rocher doğal dendiği için alacaktım ama şimdi kafam karıştı. kızlar faydasını görenlerin cilt tipi nasıl acaba ?

Şu açılıp kapanan göz kalemini aldım çok memnunum akma yapmadı bende ki tüm akmaz denilen kalemler aktığı halde bu hemen hemen hiç akmadı sanırım bu özelliği yüzünden de oldukça zor temizleniyor

Şu açılıp kapanan göz kalemini aldım çok memnunum akma yapmadı bende ki tüm akmaz denilen kalemler aktığı halde bu hemen hemen hiç akmadı sanırım bu özelliği yüzünden de oldukça zor temizleniyor

canım cillte çıkmayan uzun vadede duran makyaj malzemelerinden uzak durun diyorlar cilt gözeneklerini tıkadığı için silsende kalıyormuş buda cildi zamanla bozuyormuş bilgin olsun..

canım cillte çıkmayan uzun vadede duran makyaj malzemelerinden uzak durun diyorlar cilt gözeneklerini tıkadığı için silsende kalıyormuş buda cildi zamanla bozuyormuş bilgin olsun..
Haklısın canım ama gözlerimde neredeyse hiçbir kalem durmuyor benim ya 1 saat içinde akıyor bulaşıyor birikme yapıyor çok çirkin bir görüntü oluşuyor o yüzden kolay kolay çıkmayan bir kalem tercih ettim, sanırım benim gibiler için en iyisi kalıcı makyaj ama ona da cesaret edemiyorum

Haklısın canım ama gözlerimde neredeyse hiçbir kalem durmuyor benim ya 1 saat içinde akıyor bulaşıyor birikme yapıyor çok çirkin bir görüntü oluşuyor o yüzden kolay kolay çıkmayan bir kalem tercih ettim, sanırım benim gibiler için en iyisi kalıcı makyaj ama ona da cesaret edemiyorum

anladım canım akıyorsa doğru sölüyorsun mecbur bu tarz sürmek gerekiyor öbür türlü bulaşınca daha kötü görüntü sen temizleme konusunda özen göster o zaman :) tonik ve temizleme sütünü ihmal etmezsen çok zarar vermez diye düşünüyorum bide emin değilim ama böle akan gözler için bazı teknikler var sanırım daha doğal bişey sürüyorsun üstüne normal kalem akşam silerken de zorlanmıyorsun hem akmıyor araştır mutlaka.. kalıcı makyaj bende düşündüm aynı şekilde cesaret edemedim. iyikide yaptırmamışız bence çünkü her akşam sildiğimiz ürünler bile çok zarar veriyor temizlemeden uyumayın diyor cilt uzmanları :) bide kalıcı yaptırsak gençken güzel tabi ama yaş ilerleyince toparlayamıcamız sonuclar için hiç gerek yok bence :):KK66:

anladım canım akıyorsa doğru sölüyorsun mecbur bu tarz sürmek gerekiyor öbür türlü bulaşınca daha kötü görüntü sen temizleme konusunda özen göster o zaman :) tonik ve temizleme sütünü ihmal etmezsen çok zarar vermez diye düşünüyorum bide emin değilim ama böle akan gözler için bazı teknikler var sanırım daha doğal bişey sürüyorsun üstüne normal kalem akşam silerken de zorlanmıyorsun hem akmıyor araştır mutlaka.. kalıcı makyaj bende düşündüm aynı şekilde cesaret edemedim. iyikide yaptırmamışız bence çünkü her akşam sildiğimiz ürünler bile çok zarar veriyor temizlemeden uyumayın diyor cilt uzmanları :) bide kalıcı yaptırsak gençken güzel tabi ama yaş ilerleyince toparlayamıcamız sonuclar için hiç gerek yok bence :):KK66:
Evt canım dikkat ediyorum her akşam temizliyorum mutlaka gözlerimden kalemi zaten lens kullanıyorum ekstra dikkat etmem gerekiyor, ben kalemin altına biraz far sürüp öyle çekildiğini okumuştum sanki bir yerlerde ama denemedim hatırlattığın iyi oldu canım araştırıp deneyeyim. Evet kalıcı makyaj riskli geldi bana hele ki mevzu göz olunca haklısın iyi ki yaptırmamışız :)

:) katılıyorum canım aynen iyiki yaptırmamışız :KK50: göz için mutlaka araştır bende öle bişeyler hatırlıyorum yada pudra gibi bişeydi emin olamadığım için bişey demiyorum ama sen bak hem senin için daha faydalı olacaktır :KK66:

Evt canım dikkat ediyorum her akşam temizliyorum mutlaka gözlerimden kalemi zaten lens kullanıyorum ekstra dikkat etmem gerekiyor, ben kalemin altına biraz far sürüp öyle çekildiğini okumuştum sanki bir yerlerde ama denemedim hatırlattığın iyi oldu canım araştırıp deneyeyim. Evet kalıcı makyaj riskli geldi bana hele ki mevzu göz olunca haklısın iyi ki yaptırmamışız :)

:) katılıyorum canım aynen iyiki yaptırmamışız :KK50: göz için mutlaka araştır bende öle bişeyler hatırlıyorum yada pudra gibi bişeydi emin olamadığım için bişey demiyorum ama sen bak hem senin için daha faydalı olacaktır :KK66:

X