Zaman ver diyen sevgili

O zaman bitti desin zor olmasa gerek
Bitti demek,net olmak,insan gibi ilişkiyi devam ettirmek ya da sonlandırmak herkesin harcı değil malesef. Bazı erkekler bak adam demiyorum biraz köşede kız biriktirmeyi sever *zor*ve yalnız zamanları için. O bitiremiyorsa sen bitirebilirsin. Ölüm,iş kaybı vs gibi gercekten ciddi konular hariç de sorunlarım var demesinler off

Burada ki herkes Size söylemiş arada kalacak bir durum yok bence. Bitmiş bir ilişki bu ama kesin bitti demiyor çünkü olurda başkasını bulamazsa ya da başkasıyla yürümezse dönecek kapısı olsun. Bu kişiyi arkada bırakıp hayatınıza devam etmenizi tavsiye ederim

Ne konuda yalan makinesi olmuş? Yalanı ne onu anlamadım yani?
Bir kere seven insan zaman istemez. Başka seçenekleri olmayan insan yok bana zaman ver vs demez. Adamın sana karşı hissettiği birşey yok. Bunu görmemek çok zor olamaz diye düşünüyorum. Bir ara bir sevgilim bana zaman ver demişti o anda engelledim onu çünkü bir kadın yada erkek sevgisi bitmediği sürece böyle yalanlar bahaneler sunmaz.

Yıl 2023 zaman vermek , ailevi sorunlarım var demek mi kaldı 😂😂 beyefendinin keyfi ne zaman isterse yazcak sana gelcek bitti dememiş sonuçta demi sende onu bekleyeceksin. Yahu ver yolu gitsin 👍🏻
Adam bayağı bitirmiş karşısındaki üzülüyor mu umurunda değil. Kalkmış ailevi sorunlar cart curt yalan söylüyor. Sonra ben adam böyle bahaneler sunduğu için yalan makinesi dedim suçlu oldum yahu 😅

Merhaba arkadaşlar sevgilimle 1 ay önce bi konudan tartışıp bitirmiştim ben dayanamadım mesaj attım ne istiyorsun bizim hakkımızda dedim iyi değilim bu aralar bana biraz zaman ver dedi. İlk baya kızdım sonra neyin var dedim ailevi ve işle ilgili sorunlar dedi. Ben böyle devam edemem yarım yamalak şeyler bana göre değil dedim. Bana niye herşeyi bitirmişim gibi konuşuyorsun ben bitti demedim ki diyor. Sende geçen beni bırakmıştın diyor. Arkadaşlar ben ben ne diyeyim buna ne yapayım inanın kafam durdu
Cevabın kendisi burada 😅

Adam bayağı bitirmiş karşısındaki üzülüyor mu umurunda değil. Kalkmış ailevi sorunlar cart curt yalan söylüyor. Sonra ben adam böyle bahaneler sunduğu için yalan makinesi dedim suçlu oldum yahu 😅
Yani kafasına estiğinde gelcek işte açık kapı bırakmak için bahane , zaman ver diyor zaman kendi keyfine göre şekillenecek, ailevi sorun diyor (koskoca yalan buda ) geldiğinde ailevi sorunum vardı kız tolere etsin nasılsa ailesiyle ilgiliydi diye affetsin diye bir araç olmuş 🥴 ama sanmıyorum konu sahibi gelsede inanır kabul eder devam eder gitse de bekler gelince aynı yerden devam eder , Çok yorucu bir döngü ben bu kadar belirsizlikle duramazdim bir şey ya siyah ya beyaz olmalı

Aynen nefret ediyorum bu durumdan adam gibi söylesene istemiyorsan. Zamanlar senin olsun bende yoluma bakayım dedim ona
Bir ay once kavga edip ayrılmadınız mı? İlişkiyi bitiren siz, bir ay sonra dayanamayıp iletişim kuran siz, bitirdiğin ilişki için ne istiyorsun diye hesap soran siz, istediğiniz cevap gelmeyince kızan köpüren yine siz... Yetmeyip üstüne böyle yarım yamalak devam edemem bana gore değil deyip üste çıkan yine siz. Kendiniz çalıp kendiniz söylüyorsunuz, yetmiyor yine kendiniz oynuyorsunuz burdan bakınca...

Yani kafasına estiğinde gelcek işte açık kapı bırakmak için bahane , zaman ver diyor zaman kendi keyfine göre şekillenecek, ailevi sorun diyor (koskoca yalan buda ) geldiğinde ailevi sorunum vardı kız tolere etsin nasılsa ailesiyle ilgiliydi diye affetsin diye bir araç olmuş 🥴 ama sanmıyorum konu sahibi gelsede inanır kabul eder devam eder gitse de bekler gelince aynı yerden devam eder , Çok yorucu bir döngü ben bu kadar belirsizlikle duramazdim bir şey ya siyah ya beyaz olmalı
İşte yıllar önce böyle bir döngü içindeydim cahildim tabi 20’li yaşlarımda. Ama zaman geçtikçe tabi bir aydınlanma yaşadım ve sonrasında böyle diyene totosuna bir tekme koyup yol vermeyi öğrendim. Bunun için diyorum konu sahibine yalan makinesi diye ama sakalımız yokki dinletelim. Tabi kendi hayatı diyorsa ki ben değersiz görülmeyi, kenarda yedekte kalınmayı seviyorum hayatta başarılar dilerim. Ama şimdi böyle dedim diye kesin bir taşlar atılır bana ne demişler doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlar 🤷‍♀️

Bir kere seven insan zaman istemez. Başka seçenekleri olmayan insan yok bana zaman ver vs demez. Adamın sana karşı hissettiği birşey yok. Bunu görmemek çok zor olamaz diye düşünüyorum. Bir ara bir sevgilim bana zaman ver demişti o anda engelledim onu çünkü bir kadın yada erkek sevgisi bitmediği sürece böyle yalanlar bahaneler sunmaz.
Ee ben seviyorum ama demiştim ona nu nasl oluyor

Bir ay once kavga edip ayrılmadınız mı? İlişkiyi bitiren siz, bir ay sonra dayanamayıp iletişim kuran siz, bitirdiğin ilişki için ne istiyorsun diye hesap soran siz, istediğiniz cevap gelmeyince kızan köpüren yine siz... Yetmeyip üstüne böyle yarım yamalak devam edemem bana gore değil deyip üste çıkan yine siz. Kendiniz çalıp kendiniz söylüyorsunuz, yetmiyor yine kendiniz oynuyorsunuz burdan bakınca...
O da ne dersem yapıyor tuhaf

Ara vermek demek, hayatımda başka biri var demek zaten. Onunla ilişkimin ne olacağı belli değil, eğer seversem seni sepetlicem, eğer sevmezsem sana dönücem, az daha dur orada demek.

Aynen nefret ediyorum bu durumdan adam gibi söylesene istemiyorsan. Zamanlar senin olsun bende yoluma bakayım dedim ona
Ya ben bir kadın olarak bir adam bana böyle dese ben şöyle düşünürüm; ben gideyim biraz başkalarına bakayım bu adam böyle konuşuyor zaten bana bağlanmış gel desem gelir diye düşünürüm. Onun sana bitti demesini beklemeden sen koy kalbinin kapısının önüne yol ver gitsin. Neden hep birşeyleri karşı tarafın başlatıp veya bitirmesini bekleyesin o sana zaman ver dediyse al bütün zamanlar senin olsun sen sağ ben selamet de çıkar hayatından. Yaşın kaç bilmiyorum ama böyle yaparak daha çok onun bir tarafları kalkar özgüven patlaması ego patlaması yaşatırsın adama. Ailevi sorunmuş en basit bahane yalan bari daha elle tutulur birşey bulsaymış.

Ara vermek demek, hayatımda başka biri var demek zaten. Onunla ilişkimin ne olacağı belli değil, eğer seversem seni sepetlicem, eğer sevmezsem sana dönücem, az daha dur orada demek.
Hayır yani bilmiyorum pek nesnel bakmamak gerek.benzeşe bu aptalın hayatında biri olabilir ama bi ara bnde ara verelim demiştim ama kimse yoktu sevdiğim halde yorulduğum için öyle dedim

Ama watsapta filn çevrimiçi çok çok az oluyor sosyal hesaplarında biri de yok
Benim eski sevgilim ayrildigimizda kendine ekstra olarak yeni hat almis kizlarla rahat konussun, baristigimizda da basina bela olmasinlar, ben yakalamayayim diye. Cevrimici olmamasina anlam yukleme yani.

Ee ben seviyorum ama demiştim ona nu nasl oluyor
Valla kusura bakma ama böyle bir adamı asla sevmem. İsterse dünyanın en yakışıklısı gözümde olmaz. Oldu bana yalan söyleyecek kız gibi ailevi sorun diyecek (ergenler böyle basitçe yalanlar söyler) bide kalkıp onu mu sevicem. Alsın istediği zamanı kapı orda buyursun dilediği gibi sonsuz zaman verirdim ona.

Ya ben bir kadın olarak bir adam bana böyle dese ben şöyle düşünürüm; ben gideyim biraz başkalarına bakayım bu adam böyle konuşuyor zaten bana bağlanmış gel desem gelir diye düşünürüm. Onun sana bitti demesini beklemeden sen koy kalbinin kapısının önüne yol ver gitsin. Neden hep birşeyleri karşı tarafın başlatıp veya bitirmesini bekleyesin o sana zaman ver dediyse al bütün zamanlar senin olsun sen sağ ben selamet de çıkar hayatından. Yaşın kaç bilmiyorum ama böyle yaparak daha çok onun bir tarafları kalkar özgüven patlaması ego patlaması yaşatırsın adama. Ailevi sorunmuş en basit bahane yalan bari daha elle tutulur birşey bulsaymış.
Çok seviyorum onsuz yüzüm gülmüyor ah bi bilseniz

Çok seviyorum onsuz yüzüm gülmüyor ah bi bilseniz
4 senelik ilişkimi tek seferde bitirmiş biriyim. Çok seviyorumlar falan hikaye şu an kendince ayrılmamak için bahane ararsın. Ama onu başkasıyla görmen çok yakın gerçekler acıdır ama gerçek işte 🤷‍♀️ kendini kullandırmaya değersiz hissetmek istiyorsan buyur bekle ne diyelim daha yani.

Valla kusura bakma ama böyle bir adamı asla sevmem. İsterse dünyanın en yakışıklısı gözümde olmaz. Oldu bana yalan söyleyecek kız gibi ailevi sorun diyecek (ergenler böyle basitçe yalanlar söyler) bide kalkıp onu mu sevicem. Alsın istediği zamanı kapı orda buyursun dilediği gibi sonsuz zaman verirdim ona.
Haklısınız görüşmek istiyor bi ders mi versem ona ya da hiç bulaşmasam mı bilemedim aptal herif yaa hem kötü kalpli hem aklı eksik

X