Zamanla hisseder miyim?

Kkedi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2019
1.446
1.785
27
Merhabalar. 3 aylık evliyim ve evliliğimizin başından beri cinsel sorunlar vardı. Erken boşalma, sertleşememe gibi. Sertleşememe biraz psikolojikti ama erken boşalma evlenmeden önce de eşimde olan bi şeymiş. Biz hiç tam anlamıyla ilişkiye girdik gibi hissetmiyordum. Bugün eşim beni mutlu etmek için hap içmiş habersiz. İlk kez gerçek anlamda birlikte olduk gibi hissettim uzun da sürdü sertleşme ya da erken boşalma problemi falan da yoktu. Ama nasılsa bir şey eksik sanki. Yani ben klitorisin verdiği hisse aşinayım vajinanın verdiği o hissi bi türlü anlayamadım ve hatta öyle ki bazen içimde hissetmiyorum bile. Hep elimle kontrol ettim içimde mi değil mi diye. Eşimin boyutuyla ilgili sorun yok gayet iyi. Acaba kayganlaştırıcı sürdüğümüz için hissizlik olmuş olabilir mi? Ve en başta ilişkiye yeni yeni girildiği zamanlar zevk almamak normal mi, zamanla mı alışılıyor? Verdiğim detaylardan dolayı kusura bakmayın anlaşılması için mecburi verdim

Kayganlaştırıcıdan dolayi olabilir. Kayganlaştırıcı arti kendi islakliginiz ondan olabilir

Kayganlastiricilar hissi biraz öldürüyor bence. Ön sevisme ile birlikte his daha kuvvetleniyor. Bir de tecrübesizsiniz, tedirgin ve gergin yaşıyorsunuz büyük ihtimalle. Zevk için kafanın tamamen boşalması lazım. İlişki olacak mı, hissedecek miyim diye kaygı duyarsanız hissetmezsiniz. Ne kadar doğal ve kontrolsüz gelişirse o kadar keyifli olur. Bir de tabii kendinizi, zevk noktalarınızı keşfetmeniz gerek. ilişkiye girdikçe anlayacaksınız.

Kayganlastiricilar hissi biraz öldürüyor bence. Ön sevisme ile birlikte his daha kuvvetleniyor. Bir de tecrübesizsiniz, tedirgin ve gergin yaşıyorsunuz büyük ihtimalle. Zevk için kafanın tamamen boşalması lazım. İlişki olacak mı, hissedecek miyim diye kaygı duyarsanız hissetmezsiniz. Ne kadar doğal ve kontrolsüz gelişirse o kadar keyifli olur. Bir de tabii kendinizi, zevk noktalarınızı keşfetmeniz gerek. ilişkiye girdikçe anlayacaksınız.
Teşekkür ederim🌹

Bazen kendi islakliginiz cok oldugunda bile hissizlik olusabiliyor. Kuruluk probleminiz yoksa kayganlastirici kullanmayin.

Merhabalar. 3 aylık evliyim ve evliliğimizin başından beri cinsel sorunlar vardı. Erken boşalma, sertleşememe gibi. Sertleşememe biraz psikolojikti ama erken boşalma evlenmeden önce de eşimde olan bi şeymiş. Biz hiç tam anlamıyla ilişkiye girdik gibi hissetmiyordum. Bugün eşim beni mutlu etmek için hap içmiş habersiz. İlk kez gerçek anlamda birlikte olduk gibi hissettim uzun da sürdü sertleşme ya da erken boşalma problemi falan da yoktu. Ama nasılsa bir şey eksik sanki. Yani ben klitorisin verdiği hisse aşinayım vajinanın verdiği o hissi bi türlü anlayamadım ve hatta öyle ki bazen içimde hissetmiyorum bile. Hep elimle kontrol ettim içimde mi değil mi diye. Eşimin boyutuyla ilgili sorun yok gayet iyi. Acaba kayganlaştırıcı sürdüğümüz için hissizlik olmuş olabilir mi? Ve en başta ilişkiye yeni yeni girildiği zamanlar zevk almamak normal mi, zamanla mı alışılıyor? Verdiğim detaylardan dolayı kusura bakmayın anlaşılması için mecburi verdim
Ayni sorunlar bendede var napacagimi bende bilmiyorum her pozisyonu denedim fayda yok bana göre yok gibi eşimde artik rahatsız benden orgazimin ne olduğunu bile bilmiyorum hiç yasamadim

Ayni sorunlar bendede var napacagimi bende bilmiyorum her pozisyonu denedim fayda yok bana göre yok gibi eşimde artik rahatsız benden orgazimin ne olduğunu bile bilmiyorum hiç yasamadim
Hic kendinizi tatminde mi etmediniz? Once kendi vucudunuzu taniyin nelerden hoslaniyorsunuz ogrenin sonra esinizede bu konuda yol gosterin soyle yap boyle yap diye.

Eger ustte olursaniz kendiniz ayarlayabilirsiniz. Zevk aldiginiz sekilde hareket ederseniz klistoriside uyarabilirsiniz.
Buna çok katılıyorum. K Kkedi üstte olursa ve klitorisi penis köküne sürtecek kadar eğik durursa hem zevk alacak hem de orgazmını kendisi kontrol edecek.
Hic kendinizi tatminde mi etmediniz? Once kendi vucudunuzu taniyin nelerden hoslaniyorsunuz ogrenin sonra esinizede bu konuda yol gosterin soyle yap boyle yap diye.
Biraz önce benzer bir konuya (ilişkiden zevk alamamak) yazdığımı kopyalıyorum.

Kadınlar evlenmeden önce biraz masturbasyonla haşır neşir olsalar, cinsel bilgi öğrenseler, kendi vücutlarını ve cinsel organlarını sevseler, kadınlığın rahimden ve anne olmaktan ibaret olmadığını içselleştirseler, vajina ve klitoris diye kadını kadın yapan iki çok önemli organlarının daha olduğunun farkında olsalar sevişmeden ve ilişkiden zevk alırlar. Tabi bu arada erkek faktörü de önemli, ön sevişme ve özellikle de oral sex ile erkek kadını yükseltmezse kadın da hazır olmaz ve zevk almaz. Konu sahibinin ve eşinin hikayesi önemli. Kadın hastalıkları doktoruna gitmiş, normal denmiş. Olmadı psiklojik yardım almalı.

3 yılda her pozisyonu herseyi denedim ama tık yok bende tamamen vajinam uyuşuk gibi içinde bisey yokmuş gibi acı bile hissetmiyorum

3 yılda her pozisyonu herseyi denedim ama tık yok bende tamamen vajinam uyuşuk gibi içinde bisey yokmuş gibi acı bile hissetmiyorum
Esinle degil kendin deniceksin tek basina ac ogren bir videodan sonra gerisi hayal gucune kalmis kendinde yapamazsan o zaman problem var de. Hala her pozisyon diyorsun.

Merhaba, öncelikle yalnız takılın bir süre.Yalnız kaldığınız zamanlarda hangi dokunuşun sizi uyardığını, neyden hoşlandığınızj keşfedin.Gizem onay luna var instagramdan, onun eğitimleri, solo pratikleri var. insanın kendini ana bırakması ile ahoşuna giden pozisyonları eşine rehberlik ederek gösterebilirsiniz.mesela ben önce yatak odasının lambalarını kırmızı ışığa çeviririm, seksi çamaşır giyerim ona gizli notlar yazarım, bunu oyun gibi görürüm.Bana dokunmasını istediğim yerlere elini götürürüm, kendim de elimle kendimi uyarırım, burda ayıp günah yok.umutsuz olmayın, keşfedeceksiniz

Tecrubesizsin bizde bu aşamalardan geçtik zamanla insan kendini daha iyi tanıyor

Sertleşme sorununu enerji verici fındık gibi yiyeceklerle halledebilirsiniz. Erken boşalmanın çözümüde kadındadır. Kadın erkeği yavaşlatıp yada durdurup tekrar devam ettirmeli. Erkek sürekli hızlı yapmaya çalışmamalı.

Tamamen ıslaklık olayı. Aslında başta hissetmişsin, zevke gelmişsin olayı gibi görünüyor . Bazen vajinayı anlamak zor oluyor . Bazı zamanlar hissederken, bazen hissedemiyorsun. Aslında herşey yolunda gittiği için bu hissin.🌿

X