ZAYIFLADIĞIMIZ KÜRLERİ YAZIYORUZ

Drdr17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2019
866
557
merhaba kızlar :) her kez suan deli gibi diyet modunda kürler araştırmalar yapılıyor eğer buraya gerçekten yağ yakan tariflerimizi paylaşırsak ve burada toplanırsak faydamız diyorum ..
bu arada diyete başladım 10 gündür 1 kilo verdim çok yavaş ilerliyor .

merhaba! Benimde acilen zayiflamam lazim " gebelik" icin :) benim cevremde Wiltlife kullanip cok zayiflayanlar var. Kilo verdiren caylar gibi reklamlari olmadigi icin aldim. Baslicam yarindan itibaren. Cevremde bayaga zayiflayanlar var, istah kesiyormuss. Gelinimiz ayda 8 kilo verdi ona güvenerek aldim bakalim hayirlisi

bende bu sabah Limon,zencefil,elma,tarçın kürü yaptım bunları 1 buçuk bardak suyla 5dk haslayıp rondaya çekip eziyoruz sabah aç akşam aç karnına bi bardak su ile karıştırıp içince direk yağ yakıyor diye çok duydum. bakalım haıyrlısı inşalah veririz bu sefer aşşırı derece de kararlıyım ve yemiyorum. hep yazarlardı kararlı olunca verilir diye dün akşam önümden poça tatlı çerezler uçtu dönüpp bakmadım bile zorlanmıyorum kendini firenlediğimiz an gidicek inanıyorum.

merhaba! Benimde acilen zayiflamam lazim " gebelik" icin :) benim cevremde Wiltlife kullanip cok zayiflayanlar var. Kilo verdiren caylar gibi reklamlari olmadigi icin aldim. Baslicam yarindan itibaren. Cevremde bayaga zayiflayanlar var, istah kesiyormuss. Gelinimiz ayda 8 kilo verdi ona güvenerek aldim bakalim hayirlisi
canım bu çayı bilmiyorum ama sana şunları söyliyim. Ben bitki çayları ilk çıktığı zmandan bu yana her gördüğümü alıp kullandığım için bu kilodayım şuan da onlar beni kilo aldırdı . hatta ilk çilek hapı ile 9 kilo verdim yıllar önce sonra bir aldım bir daha eskisi gibi olamadım yani . dengemi bozdular. bağırsak florana zarar böbreğe zarar kalbe zarar . ben zayıflama hapından kalp krizi geçirip hastanelik olanlardanım o yuzden şimdi ağrıkesici bile korkumdan içemez hale geldim.

canım bu çayı bilmiyorum ama sana şunları söyliyim. Ben bitki çayları ilk çıktığı zmandan bu yana her gördüğümü alıp kullandığım için bu kilodayım şuan da onlar beni kilo aldırdı . hatta ilk çilek hapı ile 9 kilo verdim yıllar önce sonra bir aldım bir daha eskisi gibi olamadım yani . dengemi bozdular. bağırsak florana zarar böbreğe zarar kalbe zarar . ben zayıflama hapından kalp krizi geçirip hastanelik olanlardanım o yuzden şimdi ağrıkesici bile korkumdan içemez hale geldim.
haklisin tabiki kuzum cok gecmis olsun, anliyabiliyorum. o zaman sana zumbayi öneririm inanilmaz zayiflatiyor bende bi ara zumbayla vermistim.

Merhabalar ☺️
Ben 1.5 aydır mütemadiyen diyetteyim bir kaç denediğim şeyleri yazayım.
💪 Her gün saat 11 de sabaha 1 limonun suyu yarım demet Maydonoz 1 yeşil elma blendırdan geçir iç. Yavaş yavaş 10 15 dk içebilirsiniz. 10 gün devam edin..
💪 Her gün taze hazırlanacak 1 1. 5 litrelik su şişesine yarım limonu dilimleyin biraz elma veya kabuğu bir kabul tarçın yarım satalaık dilimleyin 15 gün boyunca bu suya devam edin ve için. Aşırı ödem attırıyor inanılmaz.
💪 Haftada 2 3 gün kereviz brokoli havuç az suda haşlayıp süzüp 1 tatlı kaşığı zeytin yağı 1 limon la harmanlayın. Çok faydalı ve akşam yemeği niyetine saat ennnnn geç 8nolmadan yiyin.

Saat 8 den sonra acıkırsanız su için o hazırladığınız su açlığı tarçın sayasinde bastırır salatalık yiyin tuzsuz.

Bunları yaparken asla Tuz kullanmamaya çalışın ara ara az şekerli Türk kahvesi içtim bazen 1 dilim çikolata yedim ama 15 sıkıp bunlarla birlikte bütün yediklerinize dikkat ederseniz Bir kaç kilo gider. 57 58 arasında 10 gün direnç gösterdi kilom gitmesi ama şükür şuan 56.500 düştüm direnç gösterdiği yerlerde haşlanmış tavuk yanına bol yoğurt salata öğlen evde sıktığım meyve suları fındık ceviz çiğ olacak bunlar. 1 1.5 aya düzene girip bu tempoya alışacaksınız vucudunuz az ama öz kilo vermeye devam edecek. ❤️

X