ZAYIFLAMA 10 GÜNDE 5 KİLO

Kişiden kişiye değişiyordur tabii. Sonuçta sağlıklı bişey, denemeye değer diye düşünüyorum. Kullananların geneli de pek memnun.
Yarın başlıyorum allahın izniyle.
İnşallah bende iyi etkiler yaratır.
Spor yapıyorum, şimdilerde malum hava sıcak günde 3-4 lt su da içiyorum,iştahım da genelde açık değildir.
Bi kere de bişey işe yarasın ben de yaaaaa :mad:

İnşallah yarar canım yaa ben de alıp denemek istiyorum. Tadı nasıl? Yağ deyince insanın içi bi garip oluyor da :KK70:

Ah geçmiş olsun canım. Sana bişey olmasın da.
Ben de öyle şişede bekliyordum. Eczaneden E VİTAMİNİ şeklinde geldi. Konsantre imiş, daha etkiliymiş. Kapsülü deliyorsun işte, içindeki yağı içiyorsun.
Eczane tanıdık, iyi olmasa yoksa göndermezdi bunu.
Deneyeceğim, gelişmeleri yazacağım, söz!

Hadi bakalım bende yarın alacağım tekrar sonuçlarımızı paylaşırız.

Burdada gordum su aspi yagini deneyenler bi sonuc alsin bakalim insallah sonra daha kesin bir sekilde bizde alabiliriz

S Sss33301

Ne yaptın canım kullanıyor musun yağları ? Bir sonuç aldın mı?
Kullanıyorum canım. Kapsül olanını. Biliyor musun bilmem.
İlk 2 gün sabah-akşam birer tane tuttum. 3.ncü gün itibariyle 3 kapsüle çıkarttım bunu, 3.ncüyü gece yatmadan önce yutuyorum.
İçindeki vitaminlerden ötürü olsa gerek biraz enerji veriyor, susatıyor, iştah kesiyor.
İnşallah depolanmış yağları da yakıyordur :110:
Müshil etkisi yapıyormuş ya henüz ben nail olamadım o etkiye, keşşşkee olsam :eek:

Kullanıyorum canım. Kapsül olanını. Biliyor musun bilmem.
İlk 2 gün sabah-akşam birer tane tuttum. 3.ncü gün itibariyle 3 kapsüle çıkarttım bunu, 3.ncüyü gece yatmadan önce yutuyorum.
İçindeki vitaminlerden ötürü olsa gerek biraz enerji veriyor, susatıyor, iştah kesiyor.
İnşallah depolanmış yağları da yakıyordur :110:
Müshil etkisi yapıyormuş ya henüz ben nail olamadım o etkiye, keşşşkee olsam :eek:

Ayy heves ettim :KK45: Kilonu ölçtün mü inşallah fayda sağlar.

Ayy heves ettim :KK45: Kilonu ölçtün mü inşallah fayda sağlar.
İnşallah canım. Henüz öyle kayda değer bir düşüş yok! Üstelik kavitasyon yaptırıyorum göbeğimdeki inatçı yağlar için, hiç işe yaramadı :KK43:
Salı günü soğuk lipoliz uygulamasını deneyeceğim :KK58:

Fiziğim iyi ama göbeğim beni çok mutsuz Ediyor ya :KK61::KK61::KK61:

İnşallah canım. Henüz öyle kayda değer bir düşüş yok! Üstelik kavitasyon yaptırıyorum göbeğimdeki inatçı yağlar için, hiç işe yaramadı :KK43:
Salı günü soğuk lipoliz uygulamasını deneyeceğim :KK58:

Fiziğim iyi ama göbeğim beni çok mutsuz Ediyor ya :KK61::KK61::KK61:

Olur inşallah ya :/

Hanımlar sonuc nedir benim boyum 1,67 kilom 70 doğum dan sonra kalan 7 kilom var halla emziriyorum 1 yaşında kızım acaba emzirirken yapmak zararlımıdır bitkisel diye merak ettim

Çörekotu yağını bende kullandm ve hızlı Kilo verdim bu gayet güzel ama b12 düşük çıktı ve yağdan gitmedi kaslardan gitti bu da halsizlik yaptı. Eğer bunları kullanıcaksanız düzenli spor ve et sebze olarak düzenli beslenmeye dikkat edin derim zayıflıcam derken sağlık elden gitmesin

Çörekotu yağını bende kullandm ve hızlı Kilo verdim bu gayet güzel ama b12 düşük çıktı ve yağdan gitmedi kaslardan gitti bu da halsizlik yaptı. Eğer bunları kullanıcaksanız düzenli spor ve et sebze olarak düzenli beslenmeye dikkat edin derim zayıflıcam derken sağlık elden gitmesin

Emzirirken kullanabiliyormuyuz bilgin varmı

Markası neydi adını yazar mısınız? Yani belki farklı markalar vardır ve fiyatı ne kadardı? Kaç kilo verdiniz ?

Emzirirken kullanabiliyormuyuz bilgin varmı
Şimdi onu bilmiyorum ama şöyle söyleyim ben ablama da tavsiye ettm bu çörekotu yağını. Ablam emzirdiği için kullanmamıştı çocuk zaten zayıf diye nolur nolmaz. Ama şimdi yeğenime yemektwn sonra bir çay kaşığı Çörek otu yağı içiriyor. Yemeklerden önce içildiğinde zayıflattığı gibi yemeklerden sonra içildiğinde ise Kilo aldıran bi şey bu. Yeğenim bir ayda ancak bir Kilo alırken şimdi bir haftada aldı. Böyle bi detay vereyim eğer bebişiniz zayıfsa kullanmayın sütten etki eder belki ama başka bi yan etki olacağını sanmıyorum siz bilirsiniz :)

Markası neydi adını yazar mısınız? Yani belki farklı markalar vardır ve fiyatı ne kadardı? Kaç kilo verdiniz ?
Ben BOTALİFE diye bir marka kullandım küçük şişe aldım sanırım 5 TL kadardı. 5 ayda 15 Kilo verdim tekrar kolay kolay almadm kiloları ben yemeden kestim çünkü iştahımı kapattı, ama spor yaptım çokça sarkmalar olmasın diye. Eğer yapmazsanız spor müthiş Kilo vermekle birlikte müthiş sarkmalar yaşarsınız. Ayrıca et yiyin korkmadan güvenin bana. Çünkü b12 düşecektir halsizlik olacaktır ciğer özellikle. B12 besinlerine netten bakın hem çörekotu yağını kullanın hem spor yapın hemde et yiyin inanın kısa sürede çok güzel vücudunuz olacaktır. Sporu yapsam zaten veririm demeyin sporla bile bazen 15 Kilo verilmez, benim deneyimlerim bunlar size aktarmak istedim :) yine sorunuz olursa cevaplarm :)

Ben BOTALİFE diye bir marka kullandım küçük şişe aldım sanırım 5 TL kadardı. 5 ayda 15 Kilo verdim tekrar kolay kolay almadm kiloları ben yemeden kestim çünkü iştahımı kapattı, ama spor yaptım çokça sarkmalar olmasın diye. Eğer yapmazsanız spor müthiş Kilo vermekle birlikte müthiş sarkmalar yaşarsınız. Ayrıca et yiyin korkmadan güvenin bana. Çünkü b12 düşecektir halsizlik olacaktır ciğer özellikle. B12 besinlerine netten bakın hem çörekotu yağını kullanın hem spor yapın hemde et yiyin inanın kısa sürede çok güzel vücudunuz olacaktır. Sporu yapsam zaten veririm demeyin sporla bile bazen 15 Kilo verilmez, benim deneyimlerim bunlar size aktarmak istedim :) yine sorunuz olursa cevaplarm :)

Çok çok teşekkür ederim kimisi yağ şeklinde almış kimisi kapsül şeklinde bir sürü çeşidi var hangisi işe yarar bilmediğimden sordum sanırım sizinki yağ şeklinde olandı nasıl kullandınız? Çok heveslendim alıp faydasını görürsem duacınız olurum :KK19: Şu bayramı bir atlatıp çıkıp bakayım aktardan mı eczanede mi alıyoruz ? Bu arada bayramınız mübarek olsun..:KK200:

Çok çok teşekkür ederim kimisi yağ şeklinde almış kimisi kapsül şeklinde bir sürü çeşidi var hangisi işe yarar bilmediğimden sordum sanırım sizinki yağ şeklinde olandı nasıl kullandınız? Çok heveslendim alıp faydasını görürsem duacınız olurum :KK19: Şu bayramı bir atlatıp çıkıp bakayım aktardan mı eczanede mi alıyoruz ? Bu arada bayramınız mübarek olsun..:KK200:
Ben yağ kullandm yemeklerden 20 dk önce bir çay kaşığı içtim. Aktardan aldım. Faydasını muhakkak göreceksiniz ama sporu ihmal etmeyin yoksa fena sarkmalar olur :) hayırlı bayramlar

Ben yağ kullandm yemeklerden 20 dk önce bir çay kaşığı içtim. Aktardan aldım. Faydasını muhakkak göreceksiniz ama sporu ihmal etmeyin yoksa fena sarkmalar olur :) hayırlı bayramlar

tatlım sen diyet ve spor yapmadan sadece çörekotu yağı yağı kullanarak mı 15 kg verdin. yazdın mı bilmiyorum tekrar sorduğum için özür dilerim kaç ayda verdi ve bu yağı nasıl günde kaç kez kullandın

tatlım sen diyet ve spor yapmadan sadece çörekotu yağı yağı kullanarak mı 15 kg verdin. yazdın mı bilmiyorum tekrar sorduğum için özür dilerim kaç ayda verdi ve bu yağı nasıl günde kaç kez kullandın
Aynen yapmadan verdim ama diyete gerek kalmadı iştah gitti. Sağlıklı bi Kilo verme olmadı yağdan gitmedi. Sadece zayıfladım 6 ayda verdm günde bi defa kahvaltıdan önce ve akşam yemeğinden önce bi defa bi çay kaşığı kullandm 2 defa yani

Aynen yapmadan verdim ama diyete gerek kalmadı iştah gitti. Sağlıklı bi Kilo verme olmadı yağdan gitmedi. Sadece zayıfladım 6 ayda verdm günde bi defa kahvaltıdan önce ve akşam yemeğinden önce bi defa bi çay kaşığı kullandm 2 defa yani

canım bence yarısından fazlası yağdan gitmiştir merak etme. çünkü 6 ay gibi bir uzun sürede vermişsin. sadece az beslendiğin için iştahsızlıktan halsiz kalmış ve bağışıklık sistemini düşürmüş olabilirsin. geri almamışsın anladığım kadarıyla.
benim evimde botalıfe var aynı marka sanırım 125 ml salatalara koymak için almıştım ama kullanmak nasip olmadı. bende gastrit ve reflü olduğu için midem çok hassas kusuyorum bir şey dokunduğunda ve ağrı çekiyorum. tadı nasıl acaba direk içince ?

X